Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai

QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 12 14, 16:36)
Sustauska i prezidentus!
Kovotojas uz Lietuva, turetu cia kai kurioms patikti

Taigi, kad jis apgavykas gal? Nuo bačkos nulipo, pilnas kišenes pats prisikišo, o ubagams tai nieko.
Ar ne taip buvo? Ar daug numetė ubagams? Nebepamenu aš biggrin.gif
Atsakyti
Paksas jau uzgesusi zvaigzde, ne kazin ka nuveike per paskutinius 20 m, Puteikis, geras kaip seimo narys, bet ne kaip prezidentas, Apie Sustauska gal is vis patylesiu.
Ne, kol kas is pareiskusiu kandidatuoti, neturiu uz ka balsuoti...
is tikro Usackas visai patiko, deja, nebekandidatuoja, nezinau ar uz ji buciau balsavusi, bet jis bent diplomatas, bent jau buvo tikria normalus variantas, o visi kiti baisu ir baisiau, nent nezinau, kuris uz kuri blogesnis blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sazininga @ 2018 12 12, 08:15)
ji nesupranta tokiu zodziu  4u.gif

Problema ne tai, kad nesupranta, o tai, kad savo nesupratimą suvokia kaip privalumą. Bet, manau, visom kitom aišku - tuo ir baikim smile.gif

QUOTE(Monteverte @ 2018 12 12, 08:58)
tai jūs čia taip dėl paties žodžio širdote?

Puikiai žinote, kad ne. Kontekstas buvo kitas, diskutavome apie KET, kad negalima statyti mašinų į neįgaliųjų transportui skirtą vietą. Buvot labai aktyvi, papasakojot (pati!) istoriją, kaip esat taip padarius ir "viena vriedna invalidė" dėl to pasiskundė policijai. Apie neįgalius žmones ten rašėt daug ir visaip, todėl pradžiugau, kad Jūsų požiūris keičiasi. Labai atsiprašau, kad pradžiugau per anksti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 14 gruodžio 2018 - 23:47
QUOTE(paštininkė @ 2018 12 14, 23:42)
Puikiai žinote, kad ne. Kontekstas buvo kitas, diskutavome apie KET, kad negalima statyti mašinų į neįgaliųjų transportui skirtą vietą. Buvot labai aktyvi, papasakojot (pati!) istoriją, kaip esat taip padarius ir "viena vriedna invalidė" dėl to pasiskundė policijai. Apie neįgalius žmones ten rašėt daug ir visaip, todėl pradžiugau, kad Jūsų požiūris keičiasi. Labai atsiprašau, kad pradžiugau per anksti unsure.gif

jei jūs ir toliau galvojate, kad neįgalūs gali daryti ką nori, pvz. pati kankinti gyvūną, o kitus skųsti, tai eikit jūs žinot kur blink.gif neturime apie ką kalbėtis...
nes aš už sąžiningumą, jei skundi kitą - pats būk bent apyšvaris. Pastatyta laikinai kažkur mašina yra tik geležies gabalas, kurs patraukiamas, o nuolat kaip įkaitas koks gyvenantis šuo, vat kur baisumas! Bjaurastis ta moteris yra!
Tikiuosi, kad tai ne jūs ar ne giminė, kad tiap ją užsistojote? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 12 15, 13:43)
jei jūs ir toliau galvojate, kad neįgalūs gali daryti ką nori, pvz. pati kankinti gyvūną, o kitus skųsti, tai eikit jūs žinot kur blink.gif neturime apie ką kalbėtis...
nes aš už sąžiningumą, jei skundi kitą - pats būk bent apyšvaris. Pastatyta laikinai kažkur mašina yra tik geležies gabalas, kurs patraukiamas, o nuolat kaip įkaitas koks gyvenantis šuo, vat kur baisumas! Bjaurastis ta moteris yra!
Tikiuosi, kad tai ne jūs ar ne giminė, kad tiap ją užsistojote? rolleyes.gif

Ne, nemanau, kad neįgaliems žmonėms galima viskas. Kur taip rašiau?

BET.

KET pažeidimai ir gyvūnų nepriežiūra yra skirtingi dalykai. Jei žmogus pažeidžia KET - jis turi už tai atsakyti. Jei žmogus sąmoningai kankina gyvūną - jis turi už tai atsakyti. Tai skirtingos veikos, skirtingos atsakomybės. Bet svarbiausia - viena kitos nepaneigiančios: kiekvienas atsako už savo.

Mes diskutavom apie KET.

Toliau. Ne, aš ne ji ir ji ne mano giminė - manau, gyvenam apskritai skirtingose Lietuvos pusėse. Ir kalba tada buvo apie socialinės empatijos principą, kurį Jūs iki šiol neigiate savo paskutiniu postu. Situacijos tikrai nežinau) bet jei "vriedna invalidė", kuri negali išvesti į lauką savo šuns, tai gal jai apskritai sunku eiti, gal ji nevaikšto? Tada, galvoju, gal jai reikia padėti tą šuniuką išvesti, kas būtų gražus kaimynų elgesys, nuo kurio Lietuvoje būtų bent milimetru šviesiau?..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paštininkė: 16 gruodžio 2018 - 01:03
QUOTE(paštininkė @ 2018 12 16, 00:58)
Ir kalba tada buvo apie socialinės empatijos principą, kurį Jūs iki šiol neigiate savo paskutiniu postu. Situacijos tikrai nežinau) bet jei "vriedna invalidė", kuri negali išvesti į lauką savo šuns, tai gal jai apskritai sunku eiti, gal ji nevaikšto? Tada, galvoju, gal jai reikia padėti tą šuniuką išvesti, kas būtų gražus kaimynų elgesys, nuo kurio Lietuvoje būtų bent milimetru šviesiau?..


Nesamone. Galiu priminti, kad jei transeksuale, tai kabinejas prie isvaizdos lyg eitu i misiu konkursa ar kokioj gestapo rasines kontroles laboratorijoje.
Tai kodel nesikabinet prie invalidu, kad atrodytu, kaip 100 proc. sveiki? Jei jau ziaurumas - tai visiems.
LT visuomene - buk ziauresnis ir nezmogiskesnis uz kitus - kitaip negalima, va to ismokau...

UK irgi faina visuomene. Ten budavo pramoga turtingiems eiti i psichiniu ligoniu istaigas ir juoktis is ju elgesio, cia anglai taip pasakojo
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2018 12 16, 04:30)
Nesamone. Galiu priminti, kad jei transeksuale, tai kabinejas prie isvaizdos lyg eitu i misiu konkursa ar kokioj gestapo rasines kontroles laboratorijoje.
Tai kodel nesikabinet prie invalidu, kad atrodytu, kaip 100 proc. sveiki? Jei jau ziaurumas - tai visiems.
LT visuomene - buk ziauresnis ir nezmogiskesnis uz kitus - kitaip negalima, va to ismokau...

UK irgi faina visuomene. Ten budavo pramoga turtingiems eiti i psichiniu ligoniu istaigas ir juoktis is ju elgesio, cia anglai taip pasakojo


Taip, taip taip, mes zinome, mokescius nemokam, to ismoke pazistama, dabar vel ismoke... O kaip tas tavo deklaruojamas DVASINGUMAS? Kame jis pasireiskia, negi "bandos efekte"? Ar taip patogiau, permeti savo paties s... ant visuomenes, is serijos - neva ji tokia, ir to mane ismoke.

Pritariu pastininkei, dvasingas, empatiskas zmogus, nekeltu pertekliniu pretenziju aplinkiniams, o padetu neigaliam zmogui, neieskodamas pasitiesinimu to nedaryti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 16 gruodžio 2018 - 10:17
QUOTE(paštininkė @ 2018 12 16, 00:58)
Mes diskutavom apie KET.

Toliau. Ne, aš ne ji ir ji ne mano giminė - manau, gyvenam apskritai skirtingose Lietuvos pusėse. Ir kalba tada buvo apie socialinės empatijos principą, kurį Jūs iki šiol neigiate savo paskutiniu postu. Situacijos tikrai nežinau) bet jei "vriedna invalidė", kuri negali išvesti į lauką savo šuns, tai gal jai apskritai sunku eiti, gal ji nevaikšto? Tada, galvoju, gal jai reikia padėti tą šuniuką išvesti, kas būtų gražus kaimynų elgesys, nuo kurio Lietuvoje būtų bent milimetru šviesiau?..

Jūs gal. O aš daugiau apie gyvūno kankinimą.

Ji ne protu neįgali, jei sugeba kitus skųsti. Kaimynystėje buvo viena protu neįgali, nieko ji neskųsdavo, negebėtų. Šitoji gi visus kitus dabodavo, fotografuodavo ir t.t. Jos visas rajonas nekenčia, aš tai žinau juk. O pati savo šunį kankino. Kaip žmogus ratukuose, kuris nuo savo kiemo tenuvažiuoja apie 20 metrų gali sau leisti įsigyti šunį, kuriam reikia parkų, pievų, miškų, laukų?
Tik labai baisus žmogus. Tfu ant tokių.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 12 16, 13:45)
. Kaimynystėje buvo viena protu neįgali, nieko ji neskųsdavo, negebėtų. Šitoji gi visus kitus dabodavo, fotografuodavo ir t.t. Jos visas rajonas nekenčia, aš tai žinau juk. O pati savo šunį kankino. Kaip žmogus ratukuose, kuris nuo savo kiemo tenuvažiuoja apie 20 metrų gali sau leisti įsigyti šunį, kuriam reikia parkų, pievų, miškų, laukų?
Tik labai baisus žmogus. Tfu ant tokių.

Palauk...Apie ka tu cia ? Apie save?
Nes tu vis rasei, kad viska reikia filmuot, irasinet. Ir taves visi nekencia...( nes neadekvati sociopate esi). Ir suni savo kankini - neduodi pagal savo veganiska supratima jam mesos ir kaulu...
P.S
Is ratuku nesijuok. Tu viena diena auto- kita taip pat gali tuose ratukuose vaznyciot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cambala: 21 gruodžio 2018 - 00:00
QUOTE(cambala @ 2018 12 20, 23:59)
Palauk...Apie ka tu cia ? Apie save?
Nes tu vis rasei, kad viska  reikia filmuot, irasinet. Ir taves visi nekencia...( nes neadekvati sociopate esi). Ir suni savo kankini - neduodi pagal savo veganiska supratima  jam mesos ir kaulu...
P.S
Is ratuku nesijuok. Tu viena diena auto- kita taip pat gali tuose ratukuose vaznyciot.

Dar burbi žuvies nuo daržovės neskirianti neadekvačioji?
Prisiek savo sveikata, kad mane matei ir mano plaukai nušiūrę
Atsakyti
Tai kas uz Skverneli balsuosit? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lutuke123 @ 2019 01 18, 14:39)
Tai kas uz Skverneli balsuosit?  biggrin.gif


kam patinka gyventi rezervate, tas ir balsuos už Karbauskio skvernelį

vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti