Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai

QUOTE(mjforever @ 2019 03 13, 10:55)
bus bus bus. O kol premjerauja, kas trukdo? sakyčiau, atvirkščiai elgiasi : LRT tarybos narių skyrimo tvarka, siejant ją su Seimo ir prezidento kadencijomis; bandymas uždrausti valdžios kritiką, informacijos žiniasklaidais ribojimas.

aš šiaip nesu už jį, bet jo žadėjimo kalba graži smile.gif
bet pala, primink, prie kurio ankstesnio valdymo tiek teisėjų, advokatų korupcijos išaiškinta? nykštukai išaiškino ar visgi dabar dirbantys žmonės?
Atsakyti
Patiko straipsnis, labai teisingai išdėstyta:
Šiuose rinkimuose pagrindinis Grybauskaitės oponentas iš centro kairės Skvernelis yra visa galva pranašesnis už buvusį jos oponentą Balčytį. Palyginkime kad ir jų užsienio politikos programas: jos skiriasi kaip diena ir naktis Skvernelio naudai ir Balčyčio nenaudai.Tuo metu Gitanas Nausėda ir Ingrida Šimonytė, palyginti su prezidente Grybauskaite, yra tiesiog intelektualai – protingi žmonės šalia „savo mažus karus kariaujančios” biurokratės. Jie skaito knygas ir kalba improvizuodami, semdamiesi iš solidaus kultūrinio backgroundo. Ji kalba atsakinėdama į iš anksto suderintus klausimus, semdamasi iš visai kitokios patirties ir pletkų.Žinoma, yra už ką kritikuoti ir Nausėdą, ir Skvernelį, ir Šimonytę. Tačiau jie, kitaip nei minėti pirmtakai ankstesniuose prezidento rinkimuose, yra mažų mažiausiai įdomūs kaip politinės asmenybės.Galima su jais nesutikti ir įžvelgti jų politines silpnybes, tačiau šie rinkimai – gera proga pasidžiaugti: pagaliau turime normalų pasirinkimą. Pasirinkimą tarp asmenybių, o ne kalbančių manekenų.Gėdinga tai, kad nuotaikos viešojoje erdvėje dabar ir 2014-aisiais visiškai neatitinka ano meto ir šių dienų kontrasto.Rimto pagrindo nepasitenkinimui, paniekai ir sarkazmui būta prieš penkerius metus, kai vyko labai nevykę prezidento rinkimai. Tačiau kaip tik tada viešoji erdvė kažkodėl buvo ramesnė ir geranoriškesnė.Vienai kandidatei dabar klijuojamos „Grybauskaitės klono” ir „konservatorių statytinės” etiketės, nors ji akivaizdžiai per protinga ir savarankiška, kad būtų kieno nors klonu arba statytine.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt...e.d?id=80677189

Atsakyti
Maldeikiene remia Simonyte 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

nu ir kokį įspūdį jums kandidatai padarė debatuose? sakyčiau, nieko netikėta. Šimonytė kalba kaip yra, o ne kaip reikia, laisvai ir logiškai. Nausėda aptakiai bet bent jau savo mintimis ( vadinasi, jų turi); Skvernelis be suflerio nė iš vietos. Kitų kalbos nevertos jokio dėmesio.
Papildyta:
Šimonytei reikia stilisto. Daugiau tai nieko, būčiau patenkinta, jei ji būtų mano prezidentė.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2019 04 17, 09:54)


nu ir kokį įspūdį jums kandidatai padarė debatuose? sakyčiau, nieko netikėta. Šimonytė kalba kaip yra, o ne kaip reikia, laisvai ir logiškai. Nausėda aptakiai bet bent jau savo mintimis ( vadinasi, jų turi); Skvernelis be suflerio nė iš vietos. Kitų kalbos nevertos jokio dėmesio.
Papildyta:
Šimonytei reikia stilisto. Daugiau tai nieko, būčiau patenkinta, jei ji būtų mano prezidentė.

Analogiškas įspūdis. Dievinu struktūrizuotus, logiškus, pagrįstus argumentus. Tokiais pasižymėjo tik Šimonytė. Nausėda kalbėjo tai, ką auditorija norėtų išgirsti. Kiti, ai..


Man patinka jos stilius. Toks tikras ir labai atspindintis vidų.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2019 04 17, 10:54)
Šimonytei reikia stilisto. Daugiau tai nieko, būčiau patenkinta, jei ji būtų mano prezidentė.

Nieko man jai nereikia, Delfi konferencijoj klausiausi kai su Skverneliu kalbėjo, labai gražiai atrodė. Kuo toliau, tuo labiau linkstu prie jos. Nors pradžioj labiau už Nausėdą galvojau balsuoti, dabar jau beveik apsisprendžiau ir 90 proc tikimybė, kad už ją ir balsuosiu, tiesiog nėra jai ko prikišti iki šiol. Žiūrėsim, bet netikiu, kad "pasišiukšlins" iki rinkimų.
O stilistas bus kai ji bus prezidentė, tikiu, kad ir tuo klausimu nebus ko prikišti biggrin.gif .
Atsakyti
toj fotkėje Nausėda su savo ūgiu labai krenta iš konteksto
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2019 04 17, 12:07)
toj fotkėje Nausėda su savo ūgiu labai krenta iš konteksto

Kas bendro su gebejimais prezidentavimui? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2019 04 17, 11:45)
Nieko man jai nereikia, Delfi konferencijoj klausiausi kai su Skverneliu kalbėjo, labai gražiai atrodė. Kuo toliau, tuo labiau linkstu prie jos. Nors pradžioj labiau už Nausėdą galvojau balsuoti, dabar jau beveik apsisprendžiau ir 90 proc tikimybė, kad už ją ir balsuosiu, tiesiog nėra jai ko prikišti iki šiol. Žiūrėsim, bet netikiu, kad "pasišiukšlins" iki rinkimų.
O stilistas bus kai ji bus prezidentė, tikiu, kad ir tuo klausimu nebus ko prikišti biggrin.gif .


debatuose buvo susisukusi į šaliką kaip į gipsą.

Šiaip su geru stilistu ji galėtų atrodyti ir jaunatviškiau. Nes jauna, palyginus, dar ir yra.

vartotojo įkelta nuotrauka


lenkia ji visus, sakyčiau. Dar nė viena moteris, turbūt, kiek kokioje šalyje yra valdžiusi, nebuvo pavedusi valstybės, visos jos "geležinės", kaip ir turi būti.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke! @ 2019 04 17, 12:54)
Kas bendro su gebejimais prezidentavimui? biggrin.gif

o kur sakiau, kad kas nors bendro? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2019 04 17, 11:45)
Nors pradžioj labiau už Nausėdą galvojau balsuoti,

Man Nauseda kazkoks slidus, net nzn kodel, bet, na toks ispudis ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sazininga @ 2019 04 17, 14:08)
Man Nauseda kazkoks slidus, net nzn kodel, bet, na toks ispudis ir viskas smile.gif

geriausias vaizdinys eina nuo Puteikio: kvailiukas lygu valdovas smile.gif
p.s. įžeisti nenoriu, negaliu sukontroliuoti vaizdinių, pati Visata apie jį taip rodo ax.gif
Atsakyti