Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai

Kokia tauta tokie ir prezidentai. Ko jus tikites?
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 05 26, 21:10)
Kokia tauta tokie ir prezidentai. Ko jus tikites?

Eik į kamputi parūkyt. Tau visur ir viskas blogai. 🤣
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2019 05 26, 21:08)
AŠ???
jei koks nors mano pasisakymas atrode jums apvarymas, tai soriukas, bet tai mano asmenine nuomone, o ne vieno didziausiu ir lankomiausiu ziniasklaidos portalo juodosios rinkimu technologijos.

daug čia buvo
Atsakyti
QUOTE(Montekrista.back @ 2019 05 26, 21:13)
Eik į kamputi parūkyt. Tau visur ir viskas blogai. 🤣


Lietuvoje, ne vien man blogai jei normalus ir ne visai zmones bega tokiais kiekiais.
Na tegu kaimieciai balsuoja uz banka. Bus kazkas naujo, teisingai Juozaitis pastebejo, kad kai kuriose tautose jei rodytu daznai ir gyvuna - tai jis taptu populiarus.
Esme tik skiriamuose piniguose
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 05 26, 21:23)
Lietuvoje, ne vien man blogai jei normalus ir ne visai zmones bega tokiais kiekiais.
Na tegu kaimieciai balsuoja uz banka. Bus kazkas naujo, teisingai Juozaitis pastebejo, kad kai kuriose tautose jei rodytu daznai ir gyvuna - tai jis taptu populiarus.
Esme tik skiriamuose piniguose

yra kažkur miesto meras - katinas biggrin.gif
Papildyta:
čia geras, kaimas tūsinasi kaip visada "Į Specialiųjų tyrimų tarnybą paskambino neblaivus pilietis ir pranešė apie galimą pasikėsinimą į naujai išrinktą prezidentą. Jam nustatytas 2,96 promilės girtumas." biggrin.gif
Atsakyti
Vilnius pamelynavo.
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 05 26, 21:10)
Kokia tauta tokie ir prezidentai. Ko jus tikites?

Deja, tenka sutikti. Į temą buvo Oželytės čia įkeltas pasisakymas apie prezidentus. Labai įžvalgu.

Šiandien kaip tik pažiūrėjau visą tą laidą su ja, apskritai kokia protinga ir išmintinga moteris,sužavėjo wub.gif
Atsakyti
Lietuva galėjo rinktis tarp praeities, dabarties ir ateities. Pasirinko dabartį. Gerai kad ne praeitį, gaila kad ne ateitį.

Rezultatai įspūdingi, ypač Šalčininkuose, virš 90 proc. Na ko kas vertas, tas tą ir turi.

Karbauskis išsišiepęs, bet lai nesidžiaugia iš anksto. Bet kokiu atveju, tai dešinysis kandidatas, linkęs judėti vakarų kryptimi. Blogai kad patirties nėra, tai reiškia kad patarėjai turės didesnę galią nei to norėtųsi.
Atsakyti
QUOTE(mementoo @ 2019 05 26, 22:00)
Bet kokiu atveju, tai dešinysis kandidatas, linkęs judėti vakarų kryptimi. Blogai kad patirties nėra, tai reiškia kad patarėjai turės didesnę galią nei to norėtųsi.


Su Rusija santykiai is esmes pageres, nes bankam rusiski pinigai tai geras pelnas.

nauseda deja yra ne dabartis o ateitis. Siuo metu toliau slifuojami poveikio instrumentai.

Kaip ten ateities filmuose... visuomene valdo kazkokia korporacija. Na tai fasizmas vadinasi. Tai verslo siekis. Padaryti visa valstybe savo UAB. Tai ateitis, nes poveikio priemones darysis vis galingesnes o liaudis - vis tupesne.

Lietuva labai tinkama tokiems eksperimentams
Atsakyti
Duok dieve, kad turetu gerus patarejus, bo savo nuomones jis neturi gi.
Atsakyti
QUOTE(kin @ 2019 05 26, 22:08)
Duok dieve, kad turetu gerus patarejus, bo savo nuomones jis neturi gi.


Kas pinigus kelis metus mokejo uz personos reklama, tas manau ir patart sugebes
Atsakyti
QUOTE(IDOMUCIA @ 2019 05 26, 22:09)
Kas pinigus kelis metus mokejo uz personos reklama, tas manau ir patart sugebes

kad kazka patars, tai faktas. klausimas, ar gerai ir kam gerai.
Atsakyti