Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvos Respublikos prezidento rinkimai

QUOTE(Delfine @ 2019 07 19, 15:30)
Puikiai prisimename. Apie ką galite / norite, tas būtų tikrai įdomu.  4u.gif


Na tiesiog... Šiaip jau galiu, bet dar nenoriu. Ne paslaptis, kad abu kartus balsavau už Šimonytę, tačiau mintis apie Nausėdą, kaip galimą prezidentą, irgi buvo šmėstelėjusi, bet iš karto buvo atmesta, nes Šimonytė, mano supratimu, būtų buvusi visa galva geresnė kandidatė už Nausėdą. Bet netgi jei būtų taip kortos iškritę, nebūčiau tikėjusis, kad Šimonytė prezidentavimo pradžioje nebūtų dariusi klaidų klaidelių, nes tai natūralu. Prisiminkime kad ir Dalią I jos kadencijos pradžioje, nors darbo aukštose pareigose ji jau turėjo.

Nausėdos padėtis šiuo metu yra žymiai blogesnė, nei Brazausko ar Adamkaus. Brazauskas, kad ir trumpai, bet buvo faktiškas Lietuvos vadovas iki tapdamas prezidentu, o iki tol daugelį metų buvo 4-as asmuo LTSR hierarchijoje. Adamkus, vėlgi, beveik 20 metų užėmė aukštas pareigas JAV Aplinkos apsaugos agentūroje ir buvo atsakingas už daug didesnę teritoriją nei Lietuva. Todėl Nausėdą aš esu linkusi lyginti su Paksu, kuris prezidentu tapo jau turėdamas šiokią tokią meravimo ir premjeravimo patirtį. Kol kas pliusai persveria menkus minusiuskus lyginant Nausėdą su Paksu.

PS. O visgi Lenkijos prezidentienės liemenukas buvo žymiai geresnis, nei Nausiedienės.
Papildyta:
QUOTE(Nakviša @ 2019 07 19, 17:26)
Visiškas OFT, bet kokia ji man graži su tautiniais rūbais. Jau kiek metu baudžiuosi užsisakyti, bet vis sulaiko mintis, kad kyko neišmoksiu užsirišti.


Esate klaipėdietė?
Atsakyti
QUOTE(Iš_Šviesos @ 2019 07 19, 16:24)
As irgi megstu oponentus, kurie argumentuoja ir dar vengia zemo lygio pasikandziojimu. smile.gif 


gaila, kad sau to netaikai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2019 07 19, 18:26)
Na tiesiog... Šiaip jau galiu, bet dar nenoriu. Ne paslaptis, kad abu kartus balsavau už Šimonytę, tačiau mintis apie Nausėdą, kaip galimą prezidentą, irgi buvo šmėstelėjusi, bet iš karto buvo atmesta, nes Šimonytė, mano supratimu, būtų buvusi visa galva geresnė kandidatė už Nausėdą. Bet netgi jei būtų taip kortos iškritę, nebūčiau tikėjusis, kad Šimonytė prezidentavimo pradžioje nebūtų dariusi klaidų klaidelių, nes tai natūralu. Prisiminkime kad ir Dalią I jos kadencijos pradžioje, nors darbo aukštose pareigose ji jau turėjo.

Nausėdos padėtis šiuo metu yra žymiai blogesnė, nei Brazausko ar Adamkaus. Brazauskas, kad ir trumpai, bet buvo faktiškas Lietuvos vadovas iki tapdamas prezidentu, o iki tol daugelį metų buvo 4-as asmuo LTSR hierarchijoje. Adamkus, vėlgi, beveik 20 metų užėmė aukštas pareigas JAV Aplinkos apsaugos agentūroje ir buvo atsakingas už daug didesnę teritoriją nei Lietuva. Todėl Nausėdą aš esu linkusi lyginti su Paksu, kuris prezidentu tapo jau turėdamas šiokią tokią meravimo ir premjeravimo patirtį. Kol kas pliusai persveria menkus minusiuskus lyginant Nausėdą su Paksu.

PS. O visgi Lenkijos prezidentienės liemenukas buvo žymiai geresnis, nei Nausiedienės.
Koks teisingas požiūrio kampas!

Taip, man reikia sau vis priminti, kad jeigu Nausėda būtų į antrą turą pakliuvęs su Skverneliu, juk ir aš būčiau priversta balsuoti už Nausėdą. Dar vis ta kartelė užkilusi labai aukštai, iki I.Šimonytės lygio, iki lygio, kai politikas ir su patirtimi, ir šiuolaikiškas, ir turi paramą, ir perspektyvą įgyvendinti realius pokyčius, jei ne iškart, tai po rinkimų. Tai ir matau labai akivaizdžiai visas Nausėdos klaidas, kurių tik mažą dalį paminėjau.

Na, tikrai nei Šimonytė, nei Skvernelis nebūtų taip pašnekėję apie ministrus, nes jie puikiai vyriausybės darbą išmano; tikrai taip nesureikšmintų rūbų ir pačios inauguracijos; į Lenkiją tikrai neskubėtų antrą darbo dieną, ypač kai tą dieną atostogų išeina Lenkijos prezidentas ir tą dieną sprendžiasi EK pirmininkės klausimas. Bet Skvernelio išrinkimo atveju sparčiai artėtume prie Vengrijos ir Lenkijos autokratiško valdymo, kas yra labai labai blogai.

Bet tikrai taip, kad būtų kitokių klaidų. Ne tokių elementarių, bet būtų.

Su Paksu lyginant vis prisimenu Katkevičiaus pasisakymus, kad tuomet buvo labai lengva sukurti reikiamą išrinkimui įvaizdį; bei Kutraitės pasisakymus, kad tuomet žmonėms trūko elementarios tvarkos ir nors šiek tiek teisingumo, o dabar lygis labai ženkliai pakilo ir vien tuo jau nebepatrauksi ir rinkimų nelaimėsi... Neveltui Žemaitaitis ketina pavadinimą keisti. smile.gif

Tikrai taip, Adamkaus situacija buvo visiškai kitokia nei kad dabar Nausėdos. Jis buvo ypatingai patyręs, tik nežinojo Lietuvos specifikos. Ir jo patarėjai buvo labai stiprūs, ypač pirmoje kadencijoje. Ir partijų paramą jis turėjo stiprią. Ir vis vien išdygo valstybininkai bei Uspaskich...

Labai smagu Jus skaityti. Netgi naudinga. 4u.gif

Re PS: Taip.
Straipsnio "Nausėda papasakojo, ką jo žmonai Lenkijos pirmoji ponia parodė" komentaras daugmaž toks ir buvo: "Kur pagaliau gauti tinkamą liemenuką!" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimeja @ 2019 07 19, 08:02)
Reikia buti visisku idiotu, kad nesuprasti ka cia veikia Delfine ir koks jos tikslas.
  ir labai nepatenkinta kas jai priestarauja. Susinervuoja is karto.  biggrin.gif

Tu esi teisi. Juk aiskiai matomas sios dienos mentorinis toniukas oponentui.
Slyktoka.
Papildyta:
QUOTE(Delfine @ 2019 07 19, 18:41)
"Kur pagaliau gauti tinkamą liemenuką!"  ax.gif

Kaip zema...
Atsakyti
QUOTE(Delfine @ 2019 07 19, 20:41)

1) Taip, man reikia sau vis priminti, kad jeigu Nausėda būtų į antrą turą pakliuvęs su Skverneliu, juk ir aš būčiau priversta balsuoti už Nausėdą. Dar vis ta kartelė užkilusi labai aukštai, iki I.Šimonytės lygio, iki lygio, kai politikas ir su patirtimi, ir šiuolaikiškas, ir turi paramą, ir perspektyvą įgyvendinti realius pokyčius, jei ne iškart, tai po rinkimų. Tai ir matau labai akivaizdžiai visas Nausėdos klaidas, kurių tik mažą dalį paminėjau.

Na, tikrai nei Šimonytė, nei Skvernelis nebūtų taip pašnekėję apie ministrus, nes jie puikiai vyriausybės darbą išmano; tikrai taip nesureikšmintų rūbų ir pačios inauguracijos; į Lenkiją tikrai neskubėtų antrą darbo dieną, ypač kai tą dieną atostogų išeina Lenkijos prezidentas ir tą dieną sprendžiasi EK pirmininkės klausimas. Bet Skvernelio išrinkimo atveju sparčiai artėtume prie Vengrijos ir Lenkijos autokratiško valdymo, kas yra labai labai blogai.

Bet tikrai taip, kad būtų kitokių klaidų. Ne tokių elementarių, bet būtų.

1) Su Paksu lyginant vis prisimenu Katkevičiaus pasisakymus, kad tuomet buvo labai lengva sukurti reikiamą išrinkimui įvaizdį; bei 2) Kutraitės pasisakymus, kad tuomet žmonėms trūko elementarios tvarkos ir nors šiek tiek teisingumo, o dabar lygis labai ženkliai pakilo ir 3) vien tuo jau nebepatrauksi ir rinkimų nelaimėsi... Neveltui Žemaitaitis ketina pavadinimą keisti.  smile.gif

Tikrai taip, Adamkaus situacija buvo visiškai kitokia nei kad dabar Nausėdos. Jis buvo ypatingai patyręs, tik nežinojo Lietuvos specifikos. Ir jo patarėjai buvo labai stiprūs, ypač pirmoje kadencijoje. Ir partijų paramą jis turėjo stiprią. Ir vis vien išdygo valstybininkai bei Uspaskich...

Labai smagu Jus skaityti. Netgi naudinga. 4u.gif

Re PS: Taip.
Straipsnio "Nausėda papasakojo, ką jo žmonai Lenkijos pirmoji ponia parodė" komentaras daugmaž toks ir buvo: "Kur pagaliau gauti tinkamą liemenuką!"  ax.gif


1) Katkevičius buvo mano tėčio vienas iš mylimiausių studentų ir mano bičiulis iki Pakso istorijos, bet dabar, deja. O gaila, studijų metais ir dar keletą metų po to laikiau jį savo draugu. Gaila, gaila dar ir dėl to, kad kiti kursiokai, kiek žinau, su juo nebebendrauja. 2) Nemanau, kad kažkas labai pasikeitė, o žalstiečių priešrinkiminė programa tikrai buvo neblogai surašyta. 3) priminsiu, kad "valstybininkai" prezidentūroje atsirado dar Adamkaus I laikais
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2019 07 19, 20:23)
1) Katkevičius buvo mano tėčio vienas iš mylimiausių studentų ir mano bičiulis iki Pakso istorijos, bet dabar, deja. O gaila, studijų metais ir dar keletą metų po to laikiau jį savo draugu. Gaila, gaila dar ir dėl to, kad kiti kursiokai, kiek žinau, su juo nebebendrauja. 2) Nemanau, kad kažkas labai pasikeitė, o žalstiečių priešrinkiminė programa tikrai buvo neblogai surašyta. 3) priminsiu, kad "valstybininkai" prezidentūroje atsirado dar Adamkaus I laikais
1. Kaip suprantu, Katkevičius ilgą laiką buvo dingęs iš viešumos būtent dėl jo vaidmens Pakso išrinkimo istorijoje. Tačiau dabar vėl sparčiai populiarėja su Laisvės TV 'Katukais' (+Katkus+Katauskas - visi PR). Komentuoja politiką ir komunikaciją.
O dėl ko nebebendrauja? Paksas?
2. Taip, žalstiečių priešrinkiminė išties neblogai surašyta. Ir vis tik ne, gerokai skiriasi nuo TT ir Pakso laikų. Ne tiek tvarka ir teisingumas, o 5D: darnus žmogus, visuomenė ir aplinka, švietimas ir kultūra, ekonomika ir finansai, darnus valstybės valdymas, remiantis profesionalumu. Šiuolaikiška darna (tikslų suderinimas) ir juk profesionalai bus!
3. Būtent! Esant stipriems patarėjams, dar sveikata nesiskundžiančiam ir energingam veikti kaip Amerikoje Adamkui. Taigi pavojai Nausėdos atveju yra labai tikėtini. Ypač kai rinkimų skola rodoma bene 10 kartų mažesne...

Na, bet nuleidus kartelę iki lyginimo su prasčiausiais galimais variantais, tai pakenčiamai turime. Išgyvensime. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Delfine @ 2019 07 19, 21:53)
1. Kaip suprantu, Katkevičius ilgą laiką buvo dingęs iš viešumos būtent dėl jo vaidmens Pakso išrinkimo istorijoje. Tačiau dabar vėl sparčiai populiarėja su Laisvės TV 'Katukais' (+Katkus+Katauskas - visi PR). Komentuoja politiką ir komunikaciją.
O dėl ko nebebendrauja? Paksas?
2. Taip, žalstiečių priešrinkiminė išties neblogai surašyta. Ir vis tik ne, gerokai skiriasi nuo TT ir Pakso laikų. Ne tiek tvarka ir teisingumas, o 5D: darnus žmogus, visuomenė ir aplinka, švietimas ir kultūra, ekonomika ir finansai, darnus valstybės valdymas, remiantis profesionalumu. Šiuolaikiška darna (tikslų suderinimas) ir juk profesionalai bus!
3. Būtent! Esant stipriems patarėjams, dar sveikata nesiskundžiančiam ir energingam veikti kaip Amerikoje Adamkui. Taigi pavojai Nausėdos atveju yra labai tikėtini. Ypač kai rinkimų skola rodoma bene 10 kartų mažesne...

4. Na, bet nuleidus kartelę iki lyginimo su prasčiausiais galimais variantais, tai pakenčiamai turime. Išgyvensime.  smile.gif


1. Ne jis, o mudu su vyru, bet susitikę persimetam žodžiu kitu. Su Katkiukais žaisdavau vaikystėje, nes mūsų tėvai draugavo (mano mama šiuo metu pas jų tėvus vasaroja Aukštadaryje), bet užaugus Katkų vaikiukai nei vienas neatrodo pakankamai įdomūs su visa pagarba mano mylimai dėstytojai Laimai, jų mamai.
2. Man irgi jų programa patiko, bet dėl to už juos nepuoliau balsuoti, skirtingai nuo anytos, kuri jokių programų neskaitė, bet už žalstiečius balsavo.
3. Labai tikėtina, ir dėl to aš esu linkusi išlaukti bent 100 dienų.

4. Gaila, bet manęs nesupratote. Lyginau ne personas, o jų patirtį iki tampant prezidentu.
Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2019 07 19, 21:48)
ir dėl to aš esu linkusi išlaukti bent 100 dienų.



Banku organizuojami reikalai islys po 5, 10 ar net po 20 metu.

Atsakyti
QUOTE(Ašaka @ 2019 07 19, 21:48)
1. Ne jis, o mudu su vyru, bet susitikę persimetam žodžiu kitu. Su Katkiukais žaisdavau vaikystėje, nes mūsų tėvai draugavo (mano mama šiuo metu pas jų tėvus vasaroja Aukštadaryje), bet užaugus Katkų vaikiukai nei vienas neatrodo pakankamai įdomūs su visa pagarba mano mylimai dėstytojai Laimai, jų mamai.
2. Man irgi jų programa patiko, bet dėl to už juos nepuoliau balsuoti, skirtingai nuo anytos, kuri jokių programų neskaitė, bet už žalstiečius balsavo.
3. Labai tikėtina, ir dėl to aš esu linkusi išlaukti bent 100 dienų.
4. Gaila, bet manęs nesupratote. Lyginau ne personas, o jų patirtį iki tampant prezidentu.
1. Jau esu sakiusi, bet pakartosiu: Jūsų patirtys ir pažintys yra neįtikėtinos! Nuoširdi pagarba. 4u.gif
2. Xa, netgi tokiose intelektualiose šeimose buvo žalstiečiams pergalę atnešusių balsų... ax.gif
3. Pagarba. Aš tai žinau, kad tuomet būsiu jau stipriai užsiėmusi, tikrai neturėsiu laiko po forumus rašinėti. O dabar - turiu. Be to, būtent dabar inauguracija, pirmieji poelgiai, taigi ir emocijos šviežios. Dar įdomu gilintis, analizuoti. Po to viskas apsitrins. Nežadu įdėmiai sekti ateity.
4. Aš supratau, kad Jūs patirtį turėjot omeny. Ir lyginate su Paksu, turėjusiu jos mažiausiai iš visų prezidentų iki Nausėdos, neturėjusio patirties visai.
Tačiau ta Jūsų įžvalga leido man suvokti, kad jei aš pasirinksiu lyginti pagal galimą žalą, tai net ir silpniausias Nausėda (silpnesnis už Adamkų2) vis tiek geriau nei Skvernelio + Karbauskio galimas autoritarinis valdymas, kai Seimas, vyriausybė ir prezidentūra galėjo būti vienose rankose, t.y. 3-iasis po Pakso ar Uspaskicho bandymas su Karbauskiu galėjo pavykti...
Berods žydai sako, lygink su prasčiausiu įmanomu, ir suprasi kaip gerai turi.
Kadangi buvau jam iškėlusi aukštesnę kartelę, tai ir emocijos dėl jo elementarių klaidų stipresnės.
Atsakyti
QUOTE(Delfine @ 2019 07 19, 21:30)
Aš tai žinau, kad tuomet būsiu jau stipriai užsiėmusi, tikrai neturėsiu laiko po forumus rašinėti. O dabar - turiu. Be to, būtent dabar inauguracija, pirmieji poelgiai, taigi ir emocijos šviežios. Dar įdomu gilintis, analizuoti. Po to viskas apsitrins. Nežadu įdėmiai sekti ateity.


Nesveikas asmuo bando kazka per sm ikist. Juokinga.
Man uznesa i pigia dormeo reklama isnaudojant visus imanomus resursus.
Atsakyti
QUOTE(Delfine @ 2019 07 19, 21:53)
Na, bet nuleidus kartelę iki lyginimo su prasčiausiais galimais variantais, tai pakenčiamai turime. Išgyvensime.  smile.gif


man dar labai sunku "įsisąmoninti" Nausėdą ekselencijos vaidmeny biggrin.gif kai visą mano "sąmoningą" gyvenimą prezidentavo Grybauskaitė. Jis man dar ne Prezidentas. Bet Nausėdai aš duodu daug šansų vien dėl jo aukštos, mano įspūdžiu, kultūros. Visa kita yra katė maišė. Liemenėlės geriausios Triumph.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mjforever: 19 liepos 2019 - 22:19
QUOTE(Ašaka @ 2019 07 19, 18:26)
PS. O visgi Lenkijos prezidentienės liemenukas buvo žymiai geresnis, nei Nausiedienės.


dieve dieve, kas zmonem svarbu..... geriau eitu be liemenuko...
Atsakyti