Įkraunama...
Įkraunama...

2019 m. gegužinukės

Labas merginos :) 

viki81, super nuotrauka :)

irmgarda29, niu kaip smagu girdėti dėl berniuko, sveikinu!!! :) 

o aš praeitą savaitę buvau echo, bet dar nematė, kas bus - sesutė ar broliukas (mums dabar suėjo 13 sav.), tai reiks dar trupučiuką palaukti :)

Atsakyti

Viki...kokia faina nuotrauka...

Atsakyti

viki81, malonu susipažinti :) kokie įdomūs vardai, labai patiko ir įkvėpė! Mes sugalvojom berniukui ir lyg ir mergaitei jau išrinkom, mano tėvai turi stiprią nuomonę, nors ir nieko nesako, dėl visko palaiko, bet kartais jaučiu, kad patys tokio neduotų. Šiaip man svarbu, kad mum patiktų, kiti pripras, bet berniukui vardas tiek prilipo, kad jeigu kam nepatinka, kažkokia gynybinė reakcija prasideda viduje ir abejonės  :D norisi, kad visi mylėtų tą vaikutį ir jo/jos vardą taip pat. Tas pats ir dėl grožio, norisi, kad būtų gražus/-i, nes tokiais žavėtis ir mėgti lengviau.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Steisi: 18 lapkričio 2018 - 23:48

Man patiko tas "kavalierius" :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shindi%: 19 lapkričio 2018 - 07:58

O yra kauniečių, bus su kuo vežimuką stumdyti rolleyes.gif?

Yra :4u:

Atsakyti

Labas!

Tai mes beveik kaimynes....As is Ukmerges

Mano vaikai turi/tures po du vardukus...
Cioce,didzioji sese - Defne Salomeja
Na,o junior (kavalierius taip vadina)...
Jei mergaite - Mila Adile (Mila nuo mano mamos Liudmila)
Jei berniukas - Matin Radvila (kavalieriuj taip Radvila istrigo,kad jis dar labiau berniuko nori)

O kas pas jus renka vardukus?
As esu ant lapuko du,tris vardukus pasirasius kurie man prie sirdies,ir duodu kavalieriuj pasisakyti... Buna patenkintas mano pasirinkimu ir labai jam galvos sukti nereikia :D

Vakar pabandem gamtoj fotosesija pasidaryti.Ciocei kazkokia faze uzplaukus buvo,sunku buvo graziai i kadra pagauti...tai pabegti bando,tai grimasas kokias meto...
Susipazinimui....

attachicon.gifIMG_7403.JPG

Graži nuotrauka kokia  :wub: 

Pas mus vardų dar niekas nerenka, vaikai šoke nuo naujienos dar. Matyt reikia pradžioj apsiprast po to pradės :) užtai jau galvoja į kokį sportą atiduosim, nes nesupranta jos kaip galima nieko nelankyt :D 

Atsakyti

Labas rytas!

viki81, malonu susipažinti :) kokie įdomūs vardai, labai patiko ir įkvėpė! Mes sugalvojom berniukui ir lyg ir mergaitei jau išrinkom, mano tėvai turi stiprią nuomonę, nors ir nieko nesako, dėl visko palaiko, bet kartais jaučiu, kad patys tokio neduotų. Šiaip man svarbu, kad mum patiktų, kiti pripras, bet berniukui vardas tiek prilipo, kad jeigu kam nepatinka, kažkokia gynybinė reakcija prasideda viduje ir abejonės  :D norisi, kad visi mylėtų tą vaikutį ir jo/jos vardą taip pat. Tas pats ir dėl grožio, norisi, kad būtų gražus/-i, nes tokiais žavėtis ir mėgti lengviau.

Nelabai pergyvenu del to,kad kazkam gali nepatikti.Ne ju reikalas....Ir niekam nesakau iki paskutines minutes,kas galvoje sukasi.As gyvensiu su vaiku,as ji auklesiu.Renku varduka,kas man prie sirdies limpa.Su cioce irgi stumiau iki tos minutes kol priregistravau.Iki siol tvarkant kokius dokumentus gaunu pagirimus del vardo (o gal darbuotojai,visiems komplimentus meto...kas ten zino...) Aisku yra vardu,kur draugai savo vaikams duoda ir man nepatinka.Cia vel gi ne mano reikalas...
Del pravardziu irgi nepergyvenu,reikia ismokyti vaika apsiginti....Buvau labai pravardziuojama ir del vardo,ir del pavardes,nieko isgyvenau.Is tevu puses nebuvo palaikymo,supratimo....Uz tai cioce bandau ant koju statyt,ir kad nebijotu pasisakyti kad jai kazkas nepatinka.
Mociutes myli anukus be proto,draugai tavo vaikus taip pat,darzelyje vaikas susiras nauju draugu....ne del vardo,o del pacio vaiko

Atsakyti

viki81, malonu susipažinti :) kokie įdomūs vardai, labai patiko ir įkvėpė! Mes sugalvojom berniukui ir lyg ir mergaitei jau išrinkom, mano tėvai turi stiprią nuomonę, nors ir nieko nesako, dėl visko palaiko, bet kartais jaučiu, kad patys tokio neduotų. Šiaip man svarbu, kad mum patiktų, kiti pripras, bet berniukui vardas tiek prilipo, kad jeigu kam nepatinka, kažkokia gynybinė reakcija prasideda viduje ir abejonės  :D norisi, kad visi mylėtų tą vaikutį ir jo/jos vardą taip pat. Tas pats ir dėl grožio, norisi, kad būtų gražus/-i, nes tokiais žavėtis ir mėgti lengviau.

 Pirmoji mergaitė vardu Viltė...O kai manovmama sužinojo vardą.....Ohooo...pravardžiuos visi vilke...bus čia Tau.Nesąmonę kokia sugalvojai...pagimdžiau pavadinau...Nuo to meilė nesumažėjo...myliu oho kai visus anūkus.. pilvukas mano jau 5 anūkas bus...😊

O draugams kaip draugams kas zyzė kas ne...Bet išsiskyrus su pirmu vyru ir išsikrausčius iš Vilniaus visiems laikam...daug draugu netekau...😢

Tai dabar ir sakau.. Draugus patikrina tik laikas ir atstumas!!!

Graži nuotrauka kokia  :wub: 

Pas mus vardų dar niekas nerenka, vaikai šoke nuo naujienos dar. Matyt reikia pradžioj apsiprast po to pradės :) užtai jau galvoja į kokį sportą atiduosim, nes nesupranta jos kaip galima nieko nelankyt :D 

maniškė vis klausia ką leliūkui kalėdom dovanosim...sakau gi dar nebus...Tai nesupranta, kaip laukti tiek daug reikia...

Labas rytas!

Nelabai pergyvenu del to,kad kazkam gali nepatikti.Ne ju reikalas....Ir niekam nesakau iki paskutines minutes,kas galvoje sukasi.As gyvensiu su vaiku,as ji auklesiu.Renku varduka,kas man prie sirdies limpa.Su cioce irgi stumiau iki tos minutes kol priregistravau.Iki siol tvarkant kokius dokumentus gaunu pagirimus del vardo (o gal darbuotojai,visiems komplimentus meto...kas ten zino...) Aisku yra vardu,kur draugai savo vaikams duoda ir man nepatinka.Cia vel gi ne mano reikalas...
Del pravardziu irgi nepergyvenu,reikia ismokyti vaika apsiginti....Buvau labai pravardziuojama ir del vardo,ir del pavardes,nieko isgyvenau.Is tevu puses nebuvo palaikymo,supratimo....Uz tai cioce bandau ant koju statyt,ir kad nebijotu pasisakyti kad jai kazkas nepatinka.
Mociutes myli anukus be proto,draugai tavo vaikus taip pat,darzelyje vaikas susiras nauju draugu....ne del vardo,o del pacio vaiko

Vat būtent ir aš taip manau!!!Šaunuolė!!! Reikia mokint apsiginti ir turėt savo nuomonę...ypač šiais laikais, kai kiekvienas tik ir žiūri, kaip pasityčioti...ypač tarp vaikų vyresnių!!!

Atsakyti

o kiek Lietuvoje yra suplanuota ultragarso tyrimu? Anglijoje tik du planiniai, kiti daromi, jeigu kas nors negerai. Vokietijoje giminaite dabar irgi laukiasi, sako kas menesi ziuri.

Atsakyti

Labas!

As Vokietijoj.Einu kas 4sav. patikrinimui ir visuomet buna susitikimas su lelium.Paziuri sirdutes veikla,pamatuoja kojas,rankas,galvyte.... Gaunu pora nuotraukeliu...
O tai ka tuomet daro per patikrinima pas jus?Paklausineja tik ar gerai jauciates?

Vakar sedziu vakare,mezgu.Cioce uzklause kas bus ir kam...Sakau - Kelnes leliui...Ji - Aaa...,keistos kelnes... :hmm: 
Pavydumo nerodo,bet ir didelio susidomejimo taip pat...

Atsakyti
QUOTE(viki81 @ 2018 11 18, 12:53)

O kas pas jus renka vardukus?


Pirmam vaikui išrinko vyras, visi mano siūlomi netiko, dabar galvoju gal ir gerai, jis labai norėjo Pauliaus, tai taip ir pavadinom. Man pats vardas irgi labai gražus, bet mergaitiškam variante dar gražiau būtų, svajojau jei kada bus mergaitė Paulina ar Paulė pavadint, na bet jau neteks. Antram buvo mano laisve ir eilė rinkti, tad turim berniuką vardu Tumas. Trečias jei bus berniukas tikriausiai bus Herkus, o va su mergaite turiu kelis variantus bet dar tyliu ir nieko nesakau.

QUOTE(Aniutka23 @ 2018 11 19, 09:46)
vartotojo įkelta nuotrauka?</p></div></blockquote><p></p><p>Yra 4u.gif
</p>


Liuks

Dėl pačio vardo parinkimo, tai taip, visiems gražus tiktai nebus, o ir neprivalo, bet mano galva, tėvai kartais tikrai perlenkia lazdą ir vaikas tikrai užaugęs nepadėkos už jų išmonę.

O mano savaitė nuėjo šuniui ant uodegos, mažiukui bronchitas, tad sedesim namuose, tiek planų turėjau...
Atsakyti

o kiek Lietuvoje yra suplanuota ultragarso tyrimu? Anglijoje tik du planiniai, kiti daromi, jeigu kas nors negerai. Vokietijoje giminaite dabar irgi laukiasi, sako kas menesi ziuri.

A...nžn kiek suplanuota...Aš du turėjau pspc, ir plius pas genetikus..Tai viso trys...Dar vienas bus gruodžio 12 , berods.tikrai sakė daktarė bus echo tyrimas...nes bus 19-20 sav tai žiūrės organus...

Kiek reikia tiek daro turbūt!!! Arba kiek nori...

Labas!

As Vokietijoj.Einu kas 4sav. patikrinimui ir visuomet buna susitikimas su lelium.Paziuri sirdutes veikla,pamatuoja kojas,rankas,galvyte.... Gaunu pora nuotraukeliu...
O tai ka tuomet daro per patikrinima pas jus?Paklausineja tik ar gerai jauciates?

Vakar sedziu vakare,mezgu.Cioce uzklause kas bus ir kam...Sakau - Kelnes leliui...Ji - Aaa...,keistos kelnes... :hmm: 
Pavydumo nerodo,bet ir didelio susidomejimo taip pat...

ir kokios ti tokios įdomios tos kelniotės...😆😆😆

Atsakyti