Įkraunama...
Įkraunama...

2019 m. gegužinukės

Pasirink issamus atsakymas.Apacioj bus galimybe ideti nuotrauka.Tik labai dideliu negalima,gali reiketi apkarpyti. ''Prideti bylas''

Ačiū!!!Puiku pavyko!!!

Tik teko nueiti į naują versiją...aš visą laiką naudojaus senąją. Aš prie jos pripratus buvau, bet šita dar patogesnė ir foto galima įkelti...

Atsakyti

Labas,
pas mus pirmas sniegas iskrito...Idomu kiek jis issilaikys....

Siandien mano cioce turi pasirodyma kaledini sokiu mokykloj.Rodys ka ismoko per visus metus.Mano nagai nulakuoti,kamera pakrauta...Bet ka man rengtis neisivaizduoju.

Atsakyti

Sveikos  :nestuke 

Pargrįžtu ir aš, buvau užsivertus reikalais, tai vis neužeidavau čia :) mačiau kalbėjot apie tuos pasiklausymo aparatus - aš turiu, tai kai sugalvoju kas porą savaičių paklausau širdelę :) su pirmu vaiku neturėjau, tai pamenu buvo beveik 20 sav ir nejausdavau judesių ir nerimavau, ėjau net privačiai echo, kad pažiūrėt, tai dabar ramiau su tuo aparatu :)

Man dabar sekantis echo bus tik po Naujų metų, kai bus 20 sav., tai gal užmatys kad pilvely  :nestuke​ 

Atsakyti

Vakar vaikutis pasisparde stipriau, tai net vyras pajuto! 

Mano echo bus po Kaledu, tuo metu vaziuosim atgal pas mus su teciu, tai eis kartu, labai dziaugiasi, kad gales irgi pamatyti.

As labai isausejau :D Ant veido atsirado kazkokie du paraudonavimai pasauseje, nezinau, ar cia ziema kalta, ar kad kaip tik priemones pradejau naujas naudoti, bet ir ranku oda pradejo sauseti, nors anksciau niekada net ranku kremo nenaudojau, blauzdu oda isvis sausa sausa. Geriu pakankamai vandens, manau tikrai sveikai maitinuosi, bet neuzsistovi vanduo manyje. 

Del svorio kazkas kalbejo, mano svoris visada svyruodavo apie 1 kg, nu tai paskutini karta buvo tuo 1 kg i didesne puse, tai kol kas neskaitau to priaugimu, tiesiog svyravimu.

Atsakyti

Sveikos :nestuke

 

Buvom 19 savaičių echo. Tai va mums viskas gerai, pilnai atitinkam. Mano nuojauta manęs neapgavo jau 3čią kartą. Turėsim mergaitę :) Vaikai apsidžiaugs, norėjo sesės :flirt2:
Tai kad praktiškai ruoštis ir nereikės, visko turim kokiom 5 mergaitėm :D Tik vežimą naują pirksim :)

 

Va šiemet daug tokių kepuriukų prisiuvau...😊 ir pardavimui, ir dovanom...attachicon.gif20181205_144109.jpgattachicon.gif20181205_120310.jpg

 

Ooo kokią auksarankę turim. Aš niekad nesu nieko nei pasiuvus nei numegzus savo vaikams :D


 

Atsakyti
QUOTE(Aniutka23 @ 2018 12 18, 13:29)
Tai kad praktiškai ruoštis ir nereikės, visko turim kokiom 5 mergaitėm biggrin.gif Tik vežimą naują pirksim smile.gif</p>
<p> </p>

Džiaugiuosi, kad viskas gerai ir pavydžiu mergaitės. Man nuojauta lyg sako irgi mergaitę, bet bijau o kas jei ne, gal čia tik labai didelis noras. Aš nieko neturiu, viską atiduodavau ar parduodavau vos išaugus. Nots ir anttam viską pirkausi, kai anksti neplanavom tai ir kaipt nemačiau prasmės, tik tiek kad anksčiau spirgejau kaip norėjosi vis kažką pirkt, o dabar viską jaučiu paskutinę minutę teks griebti. Eisiu penktadienį pas gine, prašysiu kaf echo būtinai pažiūrėtų, nes nu nejaučiu visiškai judesiukų, kai nuo 15-16 jau tikrai jausdavsu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giedr@: 19 gruodžio 2018 - 08:15

Džiaugiuosi, kad viskas gerai ir pavydžiu mergaitės. Man nuojauta lyg sako irgi mergaitę, bet bijau o kas jei ne, gal čia tik labai didelis noras. Aš nieko neturiu, viską atiduodavau ar parduodavau vos išaugus. Nots ir anttam viską pirkausi, kai anksti neplanavom tai ir kaipt nemačiau prasmės, tik tiek kad anksčiau spirgejau kaip norėjosi vis kažką pirkt, o dabar viską jaučiu paskutinę minutę teks griebti. Eisiu penktadienį pas gine, prašysiu kaf echo būtinai pažiūrėtų, nes nu nejaučiu visiškai judesiukų, kai nuo 15-16 jau tikrai jausdavsu.

Ačiū :4u:  iš visos širdies linkiu, kad nuojauta neapgautų :mirksiukas:

Dėl judesiukų aš irgi žinok ne ką jaučiu, galvojau miega ir miega tas vaikas. O vakar per apžiūrą spardėsi davėsi, keitė pozas, o aš sakau nu nieko nejaučiu. Nebent kai sėdžiu gerokai į priekį pasilenkusi ir tada vakarais retais bumt bumt jaučiu. Placenta prieky aukštai.

O dėl pirkinių, tai smagu gal bus pirktis tau viską ;) o nėštumas skiriasi nuo pirmųjų 2jų? mano tai nea visus 3 kartus bloga buvo, tik su viena ilgiau su kitom trumpiau :) aš tai kai nelabai mėgstu pirkti ypač į parduotuves vaikščioti ir turiu kur laikyti tai tik vežimą draugams pardavus esu. O dar sesė mano augina dukrą 2,5 metų, tai turto užgyventa :lol:

Atsakyti
QUOTE(Aniutka23 @ 2018 12 19, 11:54)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Giedr@" data-cid="72299938" data-time="1545200070"><div><p>Džiaugiuosi, kad viskas gerai ir pavydžiu mergaitės. Man nuojauta lyg sako irgi mergaitę, bet bijau o kas jei ne, gal čia tik labai didelis noras. Aš nieko neturiu, viską atiduodavau ar parduodavau vos išaugus. Nots ir anttam viską pirkausi, kai anksti neplanavom tai ir kaipt nemačiau prasmės, tik tiek kad anksčiau spirgejau kaip norėjosi vis kažką pirkt, o dabar viską jaučiu paskutinę minutę teks griebti. Eisiu penktadienį pas gine, prašysiu kaf echo būtinai pažiūrėtų, nes nu nejaučiu visiškai judesiukų, kai nuo 15-16 jau tikrai jausdavsu.</p></div></blockquote><p></p><p>Ačiū 4u.gif  iš visos širdies linkiu, kad nuojauta neapgautų mirksiukas.gif
</p><p>Dėl judesiukų aš irgi žinok ne ką jaučiu, galvojau miega ir miega tas vaikas. O vakar per apžiūrą spardėsi davėsi, keitė pozas, o aš sakau nu nieko nejaučiu. Nebent kai sėdžiu gerokai į priekį pasilenkusi ir tada vakarais retais bumt bumt jaučiu. Placenta prieky aukštai.

O dėl pirkinių, tai smagu gal bus pirktis tau viską ;) o nėštumas skiriasi nuo pirmųjų 2jų? mano tai nea visus 3 kartus bloga buvo, tik su viena ilgiau su kitom trumpiau smile.gif aš tai kai nelabai mėgstu pirkti ypač į parduotuves vaikščioti ir turiu kur laikyti tai tik vežimą draugams pardavus esu. O dar sesė mano augina dukrą 2,5 metų, tai turto užgyventa lotuliukas.gif
</p>

Oij aš tai mėgstu pirkti 😀 o nėštumai iš principo visi panašus pas mane, gal šį kartą tik silpniau yra, bet čia kaltas žemas mano hemoglobinas.

Kokį vežimą nužiūrėjus? Su antru turėjau Chicco Activ3, labai patenkinta buvau, bet kažkaip dabar jau tokio nebenoriu vėl.
Atsakyti

Labas,
siandien paskutine diena mokykloj.Ryt bus galima eiti pirkti eglute

Mano leliukas tai labai spardosi.Labiausiai kai esu vienoj pozoj - pusiau gulimoj....kartais net pagalvoju ar per pirmaji nestuma lelius irgi taip davesi...,bet niekaip neprisimenu...

Galva jauciu pradeda skaudet..

As nebeturiu vaikisku reikalu....Arba pardaviau,aba atidaviau....Kai laukiausi pirma karta,nieko aplink nebuvo kas galetu kazka paskolinti,padovanoti,parduoti.Si karta irgi...Tik kedute masinai gavau... Tek viska nuo 0 pirkti.
Kol kas to jausmo pirkimo neturiu,bet jis tikrai ateis.. Ziemai visada apsiraminu su schopingais,o link pavasario atsibundu vel...

Atsakyti

Sveikos...

Aš su rūbais problemu ir taip neturiu...kai ką tikrai turiu pasilikus...kai ką pasiusiu...ir problemų nėr...o šiaip kai ko tikrai turiu...

Tik vežimukas maniškis rėkia, kad ružavas netinka...😯 nors čia soduose tai labai gerai būtų dideliais ratais, lengvas...kaip tik mūsų keliais ...

Jau dovanas gaunu...Stumduką leliui podruškė jau atidavė... 

Sveikos :nestuke

Buvom 19 savaičių echo. Tai va mums viskas gerai, pilnai atitinkam. Mano nuojauta manęs neapgavo jau 3čią kartą. Turėsim mergaitę :) Vaikai apsidžiaugs, norėjo sesės :flirt2:
Tai kad praktiškai ruoštis ir nereikės, visko turim kokiom 5 mergaitėm :D Tik vežimą naują pirksim :)

Ooo kokią auksarankę turim. Aš niekad nesu nieko nei pasiuvus nei numegzus savo vaikams :D



Sveikinu su mergyte...

Aš labai tikiuos, ir aš sužinoti jau 100 procentų...ar pildosi mano svajonės ar ne...👅

Aš pradėjau diržą nešiot...Tai darbe lengviau žymiai...

Atsakyti

Aš pradėjau diržą nešiot...Tai darbe lengviau žymiai...

o kas tas dirzas, kazkokia tampri juosta prilaikanti pilva? O be jo tempia? It taip buna visom? Kiek as dar daug ko nezinau!

Atsakyti

Sveikos...

SU ŠV. KALĖDOM!!!linkiu visko daug daug daug...šypsenų, džiugių akimirkų, meilės...

 

Steisi

https://www.idemus.l...uju-dirzus.html

 

Čia vat pasiskaitymui apie diržą... ir diržo nuotraukos yra... Pas mane pilvukas didelis labai...ir va be diržo tikrai sunku judėti... Tai čia ne tik lt moterim taip...Visam pasaulyje turbūt įvairių yra... Ypač mano darbas dar toks tenka ir stovėt ir sėdėt per pietus dar pavaikštau per parduotuves... nugaros man neskauda...man pilvą žemyn tempia, skubant iš vis sunkoka būna... Dar kalcį pradėjau gert, nes jau jaučiu kad tikrai trūksta...atrodo geriu neilgai, bet jaučiu kad tikrai geriau...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmgarda29: 25 gruodžio 2018 - 21:57