Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. spalį (181 tema)

Pramušo gausios mmm 😁 ciklas ant 2 dienų sutrumpėjo šį mėnesį. Bet kai visad, kai esu kelionėj ir pramuša man 🙄

Atsakyti

10.15-16 Nnnauja111 nelaukia mmm

10.19 finy nelaukia mmm

10.26 Pegile nelaukia mmm

11.04 LoyalWarrior nelaukia mmm

11.04 Garbanelele nelaukia mmm

11.04 Gintare nelaukia mmm

11.11 Lokysta nelaukia mmm

Atsakyti
laaabuka, visa diena obuolius ir vynuoges skyniau, viska skaudaaa biggrin.gif biggrin.gif negaliu pajudeti, nei i trinke neisvazevau rolleyes.gif

pasidariau progesterona, 25.83. atitinka liuteinine faze. tai kaip suprantu O ivyko..?

linkiu panos gero derliaus toms kurios nelaukia mm 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Lucci! Dziugu matyt grizus, lauksim susiplanavusiose :)

Atsakyti

laaabuka, visa diena obuolius ir vynuoges skyniau, viska skaudaaa biggrin.gifbiggrin.gifnegaliu pajudeti, nei i trinke neisvazevau rolleyes.gif

pasidariau progesterona, 25.83. atitinka liuteinine faze. tai kaip suprantu O ivyko..?

linkiu panos gero derliaus toms kurios nelaukia mm 4u.gif4u.gif

Aha, virš 20 reiškia įvyko O. Dbr tik II lauksim :)

Atsakyti

Aciu uz paaiskinima 4u.gif nebus panos II todel, kad vyro visa menesi nera. Sitas menesis visiskai i ora taip sakant. Tik siaip smagu kad viskas ok.

As neislipsiu ryt is lovos, eina sau kaip viska gele biggrin.gif turbut del to, kad skindama nudribau nuo kedes biggrin.gif sakyciau verciausi graksciai ir saugiau nutupiau, bet istikro drebiausi, pasisukau koja ir dar laaabai riebiai rusiskai auaikeikiau biggrin.gif kosmosas
biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti

Guzikiuk

Labai knieti greiciau ten pereiti  :D Kaip ir visoms, ko gero... Nekartojau jokiu tyrimu, bet gal dar kelis menesius ramiai bim bam pabusiu. 

Atsakyti

Pramušo gausios mmm 😁 ciklas ant 2 dienų sutrumpėjo šį mėnesį. Bet kai visad, kai esu kelionėj ir pramuša man 🙄

  :4u:  :4u:  :4u:   kitas menesis bus tavo  :nestuke​  

Atsakyti

Norėčiau 😊 parvažiavau iš kelionės, vyrui pasakoju viską, sakau nervuota buvau, pms prasidėjo, tas taip susimastė - mm tai ne nėščia? 😁 sakau reik nusipirkt ov testų gal, tai jau šiandien klausė, ar nusipirkau. 

Kitą savaitę dar einu tirtis dėl gimdos kaklelio vėžio, kadangi šeimoj tai aktualu, gydytoja tik mane pamačius tarpdurį nepasilabino, o liepė eit tirtis. Aplamai nekokią genetiką nešu, kaip juokiuos su veisėja, būčiau šuo nieks nekergtų 😂

Atsakyti

Sveikos, man mmm dar nepasirode, bet testas siandien ryte neigiamas. Taip kad nelabai vilciu turiu... 

Atsakyti

Merginos, o 7dpo prg normos pasikeitusios? "Mano laikais" buvo virs 30 pilnaverte, 20 smezuodavo kur ne kur...  :hmm:​ 

Atsakyti
QUOTE(Lokysta @ 2018 10 16, 15:23)
<p>Norėčiau 😊 parvažiavau iš kelionės, vyrui pasakoju viską, sakau nervuota buvau, pms prasidėjo, tas taip susimastė - mm tai ne nėščia? 😁 sakau reik nusipirkt ov testų gal, tai jau šiandien klausė, ar nusipirkau. </p><p>Kitą savaitę dar einu tirtis dėl gimdos kaklelio vėžio, kadangi šeimoj tai aktualu, gydytoja tik mane pamačius tarpdurį nepasilabino, o liepė eit tirtis. Aplamai nekokią genetiką nešu, kaip juokiuos su veisėja, būčiau šuo nieks nekergtų 😂</p>



biggrin.gif nesakyk taip apie save biggrin.gif , viskas bus gerai pamatysi wub.gif

QUOTE(Nnnauja111 @ 2018 10 16, 17:26)
<p>Sveikos, man mmm dar nepasirode, bet testas siandien ryte neigiamas. Taip kad nelabai vilciu turiu... </p>



na ir kaip siandien.. unsure.gif ?

QUOTE(lucci @ 2018 10 16, 19:41)
<p>Merginos, o 7dpo prg normos pasikeitusios? "Mano laikais" buvo virs 30 pilnaverte, 20 smezuodavo kur ne kur...  hmm.gif </p>



ta prasme..? as nesupratau ka susakiai biggrin.gif .
Daugiausia informacijos gaunama, kai PGN tyrimas atliekamas 19-23 ciklo dieną;
PGN normos ng/ml:
folikulinė fazė < 1,13 ng/ml - ciklo pradzia
ciklo vidurys 0,48-1,72 ng/ml - apie 14 ciklo diena
liuteininė fazė 0,95-21,0 ng/ml - cia jai O ivykus pilnaverte apie tarkim 19-23 ciklo dienomis
pomenopauzė < 1,0 ng/ml
1 nėšt.trim. 9,3-33,2 ng/ml
2 nėšt.trim. 29,5-50,0 ng/ml
3 nėšt.trim. 83,1-160,0 ng/ml


tarkim mano tyrime siek tiek kitaip surasyti patys matavimai.

PRG Progesteronas (nmol/l)

<0.21-4.45 folikuline faze
14.12-89.14 ovuliacine faze
10.62-81.28 liuteinine faze
<0.21-2.32 postmenopauze
35.68-286.2 I trimestras,
81.25-284.29 II trimestras,
153.91-1343.55 III trimestras


as dariausi synlabe cia mano ziurimas buvo palei sita antra tai 25,83 nmol/l skaitesi ivykusi O. idomumo delei reiketu ateinanti menesi pakatoti tyrima stabilei kas kazkiek dienu unsure.gif .

jai kazka netaip supratau tai mergaites pataisys 4u.gif
Atsakyti