Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. spalį (181 tema)

QUOTE(- hal - @ 2018 11 18, 10:51)
parejo ir mano nelabosios.. oi koks vyras nusivyles, ir as kartu labai labai...

4u.gif 4u.gif
Atsakyti

Hal :4u: 

linkiu, kad visoms dabar sulaukusioms mmm, ant svenciu kaledu seniai parupintu zirniukus po sirdutem :wub: 

Atsakyti

Hal :4u:

linkiu, kad visoms dabar sulaukusioms mmm, ant svenciu kaledu seniai parupintu zirniukus po sirdutem :wub:

:4u:

O toms, kurios dar si men laukia, linkiu nesulaukti mm.  :nestuke​ 

Atsakyti

Oh, kaip gerai būtų kitą mėn nesulaukt mm ir augint pilvelį  :nestuke aš vis neturiu idėjų ką kalėdom šeimai dovanot 😂😂 kažkaip šį mėn rami esu, ir laikas greičiau iki ov eina. Nors nespjaunu į kelias dienas iki mm, tos sunkiausios būna 🙈

Atsakyti

As siandien su drauge kalbejau apie lelius, nes pas ja jau metinumas tuoj bus. Pardavineja ji vezima savo, pirks jau vien sportinuka. Tai paziurejau skelbimuose, kas is vezimu dabar rinkoj :D issirinkau jau viena :D  :D 

Atsakyti

parejo ir mano nelabosios.. oi koks vyras nusivyles, ir as kartu labai labai...
Dar norejau klaust ar tau veluoja. O ziu parejo...  :4u: na ka laukiam Kaledu stebuklu. Kaip merginos daryt dabar visada ciklas budavo 28d, praeita men 29d. O si net 30d  beveik gavos. Kaip skaiciuot ov  :rolleyes:​ aisku ov testus pirksiu, bet kaip geriausia orientuotis?

 

Ir kur sarasiukas musu? Neberandu... 

As mm nelaukiu 12.15

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maištautoja: 18 lapkričio 2018 - 18:50

Aš tai gadinu ov. Bet kol kas visi neigiami. Tikiuosi sušmėžuos teigiamas, nes norėčiau paskui pasidaryti progesteroną :)  Parnešu sąrašėlį, pasikoreguokite tik savo kam reikia :)

11.12 Sange nelaukia mmm

11.15 Nnnauja111 nelaukia mmm 

11.17 -hal- nelaukia mmm jei vyras neišvažiuos

11.19 finy nelaukia mmm

11.20 Neeilinė nelaukia mmm

11.21 pegile nelaukia mm

12.01 Gintare0820 nelaukia mm

12.05 Garbanelele nelaukia mmm

12.07 _mimozza_ labai laukia mmm

12.09 Loyal Warrior nelaukia mmm

12.09 Lokysta nelaukia mmm

12.15 Maištautoja nelaukia mmm

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 18 lapkričio 2018 - 19:06

Maistautoja, va ikeliu lentele :4u:


Pridėta:

Atsakyti

Maistautoja, va ikeliu lentele :4u:

Sita zinau. Bet ar man vadovautis paskutiniu ciklu? Ar kaip dazniausiai budavo?  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Tai tu klausi del to, kada pradet ot daryt ar pati beibi? :D

Atsakyti
Kaip savaitgalis merginos? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Neeilinė @ 2018 11 18, 17:47)
<p>As siandien su drauge kalbejau apie lelius, nes pas ja jau metinumas tuoj bus. Pardavineja ji vezima savo, pirks jau vien sportinuka. Tai paziurejau skelbimuose, kas is vezimu dabar rinkoj biggrin.gif issirinkau jau viena biggrin.gif  biggrin.gif </p>

Belieka tik nestuke.gif sulaukt mirksiukas.gif parodyk vezimuka smile.gif
Atsakyti

Kaip savaitgalis merginos? biggrin.gif
Papildyta:
Belieka tik nestuke.gifsulaukt mirksiukas.gifparodyk vezimuka smile.gif

Ziuriu mums paskutines dieneles  :4u: as ryt vel nt gadinsiu. 

O vezimuka tai mima nusiziurejau. Mano giminaite toki turejo, tai patiko. Tik kad pas ja rudas buvo, man kazkaip negraziai ta spalva ziurejosi, tokia rudai ryza kaip s.. atsiprasau :D  :D vyrui stokke patinka, bet man tas vamzdis vaikui tarp koju kazkaip nzn nzn. Aisku, yra ta kita vaziuokle, bet kazkaip kol kas mima labiau patiko. 

Ne nu skamba tai nerealiai, dar net ne nescia, o jau vezima renkuosi... :fool: 

Atsakyti