Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. spalį (181 tema)

QUOTE(Neeilinė @ 2018 11 18, 19:28)
vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Ziuriu mums paskutines dieneles  4u.gif as ryt vel nt gadinsiu. </p><p>O vezimuka tai mima nusiziurejau. Mano giminaite toki turejo, tai patiko. Tik kad pas ja rudas buvo, man kazkaip negraziai ta spalva ziurejosi, tokia rudai ryza kaip s.. atsiprasau biggrin.gif  biggrin.gif vyrui stokke patinka, bet man tas vamzdis vaikui tarp koju kazkaip nzn nzn. Aisku, yra ta kita vaziuokle, bet kazkaip kol kas mima labiau patiko. </p><p>Ne nu skamba tai nerealiai, dar net ne nescia, o jau vezima renkuosi... fool.gif </p>

As irgi ryt testuot meginsiu, jei nepareis.. kiek jau nt sugadinai?
As kazkada skelbime maciau svajoniu vezima, vyrui parodziau, kai dar net neplanavom biggrin.gif
Man stokke nelabai, toks nestabilus atrodo, ant vieno vamdzio laikosi biggrin.gif
Mima cia ne tie kur pametinukam buna? Man labbiausia su dideliais pripuciamais ratais patinka smile.gif as pries triracius, teko pastumdyt toki, tai apverst vieni niekai per duobes biggrin.gif
Atsakyti

Ziuriu mums paskutines dieneles  :4u: as ryt vel nt gadinsiu. 

O vezimuka tai mima nusiziurejau. Mano giminaite toki turejo, tai patiko. Tik kad pas ja rudas buvo, man kazkaip negraziai ta spalva ziurejosi, tokia rudai ryza kaip s.. atsiprasau :D  :D vyrui stokke patinka, bet man tas vamzdis vaikui tarp koju kazkaip nzn nzn. Aisku, yra ta kita vaziuokle, bet kazkaip kol kas mima labiau patiko. 

Ne nu skamba tai nerealiai, dar net ne nescia, o jau vezima renkuosi... :fool:

Pff, aš jau ir lovytes nužiūrėjus, ir miego pagalves ir vežimukus 🙄 betrūksta pampersų suvestinę pasidaryt 😂 labiausiai ko noriu tai bb gultuko. Nu blem kiek draigių turėjo, tai pagalbininkas nr.1. 

Atsakyti

Tai tu klausi del to, kada pradet ot daryt ar pati beibi? :D

O kada galetu but. T. Y. Kada ot gadint. Ar pagal paskutiniu mm? Nes ciklas gavos 30d, o budavo 28d

Atsakyti

Sugadinau tik viena vakar  :D ziuresim, ka rytoj rodys. Jauciu nieko. Ryte iskart prisiduodam :D

vazima prisegu. 

Su pirmu vaiku turejom zippy, tada labai madoj buvo, puse Lietuvoj jauciu su jais vaiksciojo  :D dabar maciau pasitobuline jie tuos modelius, bet man jau kazkaip nelabai akiai jie


Pridėta:

Atsakyti

O kada galetu but. T. Y. Kada ot gadint. Ar pagal paskutiniu mm? Nes ciklas gavos 30d, o budavo 28d

As tai pagal viduriuka bandyciau tarp 28 ir 30, tai pagal 29 diena butu 13cd pradzia ot darymo

Atsakyti

Pff, aš jau ir lovytes nužiūrėjus, ir miego pagalves ir vežimukus 🙄 betrūksta pampersų suvestinę pasidaryt 😂 labiausiai ko noriu tai bb gultuko. Nu blem kiek draigių turėjo, tai pagalbininkas nr.1. 

Kaip gera, kad as ne viena tokia trenkta  :D koki tu vezima nusiziurejus???

va va, ta gultuka turi drauge, sakiau jai, kad nebandytu parduot ir man laikytu :D 

Atsakyti

Priedas  Screenshot_20181118-233035_Chrome.jpg   114,32KB   1 Parsiųsta kartų

Neeilinė, 18 Lap 2018 - 21:42, parašė: Kaip gera, kad as ne viena tokia trenkta :D koki tu vezima nusiziurejus??? va va, ta gultuka turi drauge, sakiau jai, kad nebandytu parduot ir man laikytu :D
Konkretaus nenusižiūrėjau, draugė viena laiko man, tai kol kas labai nevarvinu eilės į juos. Ji turi coletto verona, buvo baisiai patenkinta, man kaip ir irgi lipo prie rankos, bet kai gyvenime tik kelis tokius bolidus čiupinėjus tai ne tiek daug ir suprantu 😂 va lovytę ikėjoj nusižiūrėjau 😏
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lokysta: 18 lapkričio 2018 - 23:33

Nu geras, pas mano bendradarbe toks pats, tik baltas su melynu. Tai toks tankas man jis. Didelis, supasi labai gerai, minkstas visas. Sake savo kaimo keliais, zvyrkeliais, kaip bitute su juo laksto :D  :clap: 

labas rytas :mirksiukas: 

pas mane nt visiskai tuscias. Mastau jau apie termometro su 2 skaiciais po kablelio pirkima :lol: 

Atsakyti
Mano irgi baltas.
Atsakyti

labas rytas! oj, kiek prirasinejot per savaitgali. Visoms kurios sulauke mmm  :4u:  

pas mane yra taip- kadangi praeita savaite buvau pas gine tai ji pasake kada tiksliai bus ov  :rolleyes:   dar pasitirkinau su ov testu. abu bruksniukai buvo ryyyskiai raudoni 2 dienas  :rolleyes:   tai jau niekaip negalejau praziopsot savo ov  :D   bet dabar biski bijau kad nebutu ankstyvo persileidimo del blogu skydliaukes hormonu  :huh2:  siandien turi skambint gine ir pasakyt ka darom toliau.. kad tik spetume..jeigu jau uzkibo  :huh2:​  

Atsakyti

Mano irgi baltas.

  :console: 

Whyyyy. Kaip liudna

Atsakyti
Hmmm, ar matot ir jus? bigsmile.gif http://www.part.lt/p...859e877a147.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo finy: 19 lapkričio 2018 - 10:55