Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. spalį (181 tema)

Sveikinuuuu!! 😚

O esi turėjus nesėkmių? Aš maniau irgi kartosiu, bet nekartojau. Jei prg mažas tepluotų, jei hgc mažas nieko nepadarysiu 🤷‍♀️ tad ai galvoju, nekartosiu, bus kaip bus. 

Ryt 8.30 vizitas pas gina 🙈 kaip bijau 😀 dar ant šiknos spuogas kažkoks skadus atsirado.. Šiam darbe galvojau apvemsiu visus, visi baisiai erzino, grįžau visa pikta ir čiut ne su ašarom akyse🤦‍♀️

Nebuvę nesėkmių, bet ramu, kad būtų.

O tai ko čia darbe ižkniso visi tave?

Laukiam ryt žinių  :4u:​ 

Atsakyti

Labas rytas :4u:

nu Lokysta tai tikra nestuke, ir pykinimai, ir hormonai... :D ziurek, laikykis, lauksim ziniu po gino. 

 

As norejau paklaust, ar pastojus butinai turi tempa virs 37 pakilt? Kazkaip neuzfiksavau. Bet buvau priskaicius, kad tipo po implantacijos turi soktelt vel i virsu, tai *****.. ikeliu savo grafikeli, nenoriu prisisvaigt :rolleyes:  :D


Pridėta:

Atsakyti

Labas rytas :4u: nu Lokysta tai tikra nestuke, ir pykinimai, ir hormonai... :D ziurek, laikykis, lauksim ziniu po gino.  As norejau paklaust, ar pastojus butinai turi tempa virs 37 pakilt? Kazkaip neuzfiksavau. Bet buvau priskaicius, kad tipo po implantacijos turi soktelt vel i virsu, tai *****.. ikeliu savo grafikeli, nenoriu prisisvaigt :rolleyes:  :D
Bijau per daug optimistiškai nuteikti, bet panašu į antrą laiptelį. Nebūtinai virš 37 turi būt, pas tave žiūriu šiaip BKT žemesnė tokia. Svarbu, kad išliktų pakilusi :)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Garbanelele: 13 gruodžio 2018 - 07:35

Bijau per daug optimistiškai nuteikti, bet panašu į antrą laiptelį. Nebūtinai virš 37 turi būt, pas tave žiūriu šiaip BKT žemesnė tokia. Svarbu, kad išliktų pakilusi :)

Cia tas laiptukas tai ka as ir minejau? 

Atsakyti

Nebuvę nesėkmių, bet ramu, kad būtų.

O tai ko čia darbe ižkniso visi tave?

Laukiam ryt žinių  :4u:​ 

Nebuvo mano gydytojo šiandien 🤦‍♀️ ryt į gyvą eilę reiks eit.. Nervas suėmė.. tiek skubėjau, trenkiaus į kitą galą, dar su kostinčiais lifte važiavau gydykloj ir sako mes tavo nr neturim tai nepaskambinom 🤦‍♀️ talonų kitai savaitei nėra, tai belieka tik ryt į gyvą eit ir laukt, nes pas jį žūtbūt noriu pakliūt. Pakalbėsiu su juo, patiks tai jaučiu netąsysiu nervu privačiai eisiu. 

O dėl darbo tai viskas nervavo.. Gavau naują kolegę kuri bjauriu balsu daug šneka ir naudoja daug malonybinių žodelių. Brr nkenčiu to ypač iš svetimų. Dar ką ėmiau tas nesigavo vis perdaryt reikėjo, o ji elementariai maišė. Dar šiandien atvažiuoja valdžių valdžia 😶 tai visi ant ausų sustatyti, nors kaip ir ne mano reikalas tai. Vien žo, bloga diena ir tiek 😀

Atsakyti

gintare artsakyk i klausima pati sau
- ar nori kudikio, kaip moteris kaip mama?
- o gal tiesiog nori kudiokio nes turi sale sita vyra?

- pirmu atveju, pirmyn. nes jai ir sugalvosi isikirti uzsiauginsi be vargo ir jokiu galvojimu 'durne kam man cia reikejo' - as tai dukros susilaukiau, zinojau kad su tuo zmogum viskas baigta, bet nezinojau ar man likimas kada dar dovanos sansa sukurti antra seima, bet visu tukstanciu procentu zinojau, kad noriu to vaikelio kad ir kas bebutu. isiskyriau su kudikiu ant ranku ir niekada nesudvejojau savo sprendimu.

- jai sitas variantas tai tada tikrai sustabdyk planavima, mes sita, ieskok kitos ir jai viskas ok tada pirmyn kadanors smile.gif.

istikro viskas paprasta. nes as manau kad kiekvienai sita formule galima pritaikyti. is ten kur as stoviu tai manau moteris susilaukti vaiku turi tik tuo atveju jai yra pasiryzusi 'bedos' atveju augintis vaikuti pati... o jai susilaukia tik del vyro sale tai yra klaida.

pirmas variantas  :4u:  noriu vaikucio. 

namu darbu vakar nebuvo. kaip ir susitaikem, pradejom kalbetis, bet tik tiek. Teks laukt kito menesio...

Atsakyti

pirmas variantas  :4u:  noriu vaikucio. 

namu darbu vakar nebuvo. kaip ir susitaikem, pradejom kalbetis, bet tik tiek. Teks laukt kito menesio...

 Džiauguuos  :4u: 

Kaip man nugarą skauda, naktį pabundu net.pilvą nestipriai, nu bet nugaravėai joo. Čia taip turi būt, ar negerai gali būt? :unsure:​ 

Atsakyti

gintare, nu svarbu taika namuose :)  :4u: 

maistautoja,  as tai manau, kad normalu tie skausmeliai. Gi vienom bloga, kitom tempia, kitom maudzia ir tt. 

Jau geriau jauti kazka, negu va kaip man. Kazkaip isvis nieko. Baigesi nugaros maudimai, jokiu jautriu krutu, nieko. Tik va kylanti bt dar teikia vilciu

Atsakyti

gintare, nu svarbu taika namuose :)  :4u: maistautoja,  as tai manau, kad normalu tie skausmeliai. Gi vienom bloga, kitom tempia, kitom maudzia ir tt.  Jau geriau jauti kazka, negu va kaip man. Kazkaip isvis nieko. Baigesi nugaros maudimai, jokiu jautriu krutu, nieko. Tik va kylanti bt dar teikia vilciu
Negadini dar nt?ot tai buvo pas tave ne visai blankus... kažkaip vis apie tave pagalvoju... :victory2: Laukiu rytojaus leksiu žėt kaip HCG ar auga  :rolleyes: Geriu pregnacare conepsion, bet liko nebedaug, galvoju kokius sekančius vit imt.  :ax:​ 

 

Kur kitos mergaitės dinge? Kaip laikotės? Kaip orai pas jus, gal sniegu džiaugiatės?  :bigsmile:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maištautoja: 13 gruodžio 2018 - 09:58

 Džiauguuos  :4u:  Kaip man nugarą skauda, naktį pabundu net.pilvą nestipriai, nu bet nugaravėai joo. Čia taip turi būt, ar negerai gali būt? :unsure:​ 

Gali būti, kad raiščiai tempiasi, gimda didėt pradeda. Bet neteplioja?

 

Cia tas laiptukas tai ka as ir minejau? 

Taip, tas pats :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Garbanelele: 13 gruodžio 2018 - 10:01

 Džiauguuos  :4u:

 

Kaip man nugarą skauda, naktį pabundu net.pilvą nestipriai, nu bet nugaravėai joo. Čia taip turi būt, ar negerai gali būt? :unsure:​ 

Normalu. Šiaip skauda ne nugarą, o raiščius, kurie tvirtinasi, auga, formuojasi. Ruošiasi nėštumui. Bus dar visokių keistų pojūčių, bet viskas normalu, organizmui tai didelis šokas ;) Turi pasistatyti jis gerą pamatą leliuko išnešiojimui :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sange: 13 gruodžio 2018 - 10:03

siandien buvo mintis pasidaryt, bet kazkaip galvojau ai, vistiek dar nerodys nieko :D reikia gal siandien ankstyva nusipirkt ir pabandyt rytoj :hmm:

 

oi, cia atsakinejau tipo ar nedariau nt.. :D

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neeilinė: 13 gruodžio 2018 - 10:46