Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. spalį (181 tema)

Hal, turėjau pasižiūrėti dėl ko mane sveikini  :D  jau taip seniai tai buvo. 

Tiesą pasakius šį ciklą nieko nesimatuoju, nes jau nebetikiu kad pavyks natūraliai. Apačioj lyg vėl pienligė atsinaujino. Vyras pasinešęs ant savo turto kokybės gerinimo tai reguliariai kas tris dienas duoda meilės  :ax:  nesiskundžiu  :lol: 

Man pačiai liūdnos šventės buvo, per Kūčias pykosi tėvai, per Kalėdas pusseserė paskelbė prie visų giminių kad laukiasi močiutei, tai ji atsisukusi prie visų mums sako: o tai kada Jūs?! Tai nieko su vyru nesakėm, po pusvalandžio nuėjus į tuliką išsiverkiau...nors esi susitaikęs su ta mintim, tokia ramia širdim buvau ir vis tiek išmušė iš vėžių. Dėkoju tik anytai kad pasakė visiems: kada bus tada. 

Po to dar tėtis koją susilaužė...na tikra nesėkmių virtinė. 

Džiaugiuos tik kad auksinį vyrą turiu  :blush-anim-cl: 

Atsakyti
Hal, kiek tau teko išgyventi 4u.gif po persileidimų ar greit pastot pavykdavo? Ką išsiaiškinot, kodėl tie persileidimai įvyko? Kur problema? Ko trūko?
Loyal Warrior 4u.gif tikrai čia jum supuolė viskas ant švenčių.

Šventes mes irgi ne tokias planavome, teko pranešti prieš šventes liūdną žinią visiems.
Atsakyti
Sveikutes smile.gif

Mano telefonas labai konkreciai atsisake krauti ir uzkrauti SM foruma, ta galiu daryti tik per pc, prie kurio labai retai jungiuos, todel emiau ir ilgam iskritau is planuojanciuju sarasiuko. Matau dar senbuviu yra likusiu, nuo to laiko... Kas mane atsimena, tai zino, kad irgi apturejom nesekme, o tada metem visus skaiciavimus, dienu sekimus ir paleidom viska naturalia eiga. Vasara buvo labai gera, labai smagi, be jokiu nervu, kurem namus, uzsiveisem visa uki ir va. Savaite iki svenciu gavom dovanele... II bruksnelius. Tiesiog taip naturaliai uzvelavo, as visai nieko nesitikedama pasidariau testa ir net akys issprogo, kai islindo tas antras bruksnys... Nuplike visa kuna ir daugiau baimes, nei dziaugsmo. Viskas atrodo taip trapu dabar, nors po truputeli jau raminuosi, jau nebera to nuolatinio dairymosi, ar tik netepa, ar tik nera kokio kraujo pozymio... Kol kas pasigyriau tik kolegems, niekas is artimuju nezino ir nesakysim, kol gydytoja nepatvirtins... Tai va... neskaitant vieno to pabegimo, musu gaudynes truko daugiau nei metus laiko... Labai linkiu graziu ateinanciu metu, nenukabint nosies, matyt tam yra kazkokios priezastys ir viskam savas laikas. Linkiu svajoniu issipildymo, merginos 4u.gif
Atsakyti

Katute, linkiu, kad viskas būtų lengva ir gerai :) :4u:​ . Smagu girdėt, kad be streso pavyko.

Atsakyti

Sveikutes smile.gif

Mano telefonas labai konkreciai atsisake krauti ir uzkrauti SM foruma, ta galiu daryti tik per pc, prie kurio labai retai jungiuos, todel emiau ir ilgam iskritau is planuojanciuju sarasiuko. Matau dar senbuviu yra likusiu, nuo to laiko... Kas mane atsimena, tai zino, kad irgi apturejom nesekme, o tada metem visus skaiciavimus, dienu sekimus ir paleidom viska naturalia eiga. Vasara buvo labai gera, labai smagi, be jokiu nervu, kurem namus, uzsiveisem visa uki ir va. Savaite iki svenciu gavom dovanele... II bruksnelius. Tiesiog taip naturaliai uzvelavo, as visai nieko nesitikedama pasidariau testa ir net akys issprogo, kai islindo tas antras bruksnys... Nuplike visa kuna ir daugiau baimes, nei dziaugsmo. Viskas atrodo taip trapu dabar, nors po truputeli jau raminuosi, jau nebera to nuolatinio dairymosi, ar tik netepa, ar tik nera kokio kraujo pozymio... Kol kas pasigyriau tik kolegems, niekas is artimuju nezino ir nesakysim, kol gydytoja nepatvirtins... Tai va... neskaitant vieno to pabegimo, musu gaudynes truko daugiau nei metus laiko... Labai linkiu graziu ateinanciu metu, nenukabint nosies, matyt tam yra kazkokios priezastys ir viskam savas laikas. Linkiu svajoniu issipildymo, merginos 4u.gif

Džiaugiuosi, kad grįžai pranešti apie nuostabią žinią!  :nestuke pasigedom tavęs

Atsakyti
QUOTE(Garbanelele @ 2018 12 29, 19:20)
<p>Katute, linkiu, kad viskas būtų lengva ir gerai smile.gif 4u.gif​ . Smagu girdėt, kad be streso pavyko.


Na, kazkaip pagalvojau, kad jei vienas pavyko, kitas uzkibo bent jau, tai vis tiek turi pavykt, tik reikia islaukti smile.gif 4u.gif


QUOTE(LoyalWarrior @ 2018 12 30, 02:15)
<p>Džiaugiuosi, kad grįžai pranešti apie nuostabią žinią!  nestuke.gif pasigedom tavęs</p>


Kaip miela! wub.gif
Na, mano tel ir siandien kategoriskai atsisako uzkraut SM pokalbius, o kompa kraunu tik, kai nuotraukas pasitvarkyti reikia arba jungtis specialiai... Vasara nebuvo laiko ir poreikio, nes vis tiek nieko nevyko sia tema, o dabar jau visai galima biggrin.gif Po svenciu jau bandysiu prasytis pas gydytoja smile.gif
Atsakyti

Sveikutės. Surašykit kokius puslapius įkelti į pagrindinį postą. Pradėjau kurti temutę. Bet prisiminiau kad nuorodų reiktų :) Ryt padaryčiau naujus namučius :)

Atsakyti

Sveikos, mergaites ! 

Su artejanciais Naujaisiais metais ! 🎄

Linkiu, kad 2019-aisiais issipildytu Jusu svajones🤰😘

Atsakyti

Visas su Naujais metais, linkiu kad visų troškimai išsipildytų 😊

Atsakyti

Visas su Naujais!  :nestuke  linkiu iki kitų metų pasitikt arba laukiantis arba su mažyliu ant rankų.

Atsakyti

Sveikos. Sukūriau naują temutę. Visas kviečiu čia https://www.supermam...iau/?p=72308605

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 01 sausio 2019 - 13:15