Įkraunama...
Įkraunama...

Sumažėjo pilvas 14 savaitę - kodėl?

sveikos, merginos 4u.gif

norėčiau paklausti, gal žinote, nuo ko taip gali būti:

vakar ir šiandien pamausdavo pilvuką, bet šiandien kai atsikėliau supratau kad jis sumažėjęs unsure.gif anksčiau negalėjau net įtraukti pilvo, dabar galiu, atrodo lyg ir neščia beviek nebūčiau (tik privalgyti lašinukai atrodo liko)...

ar tai blogai? ar čia gali būti kad vaikeliui kas nors?? mums 14 savaičių...
Atsakyti
Sveikute, man irgi panasi situacija... tik as 15 savaitej pastebejau, kad sumazejo tas mano pilvelis, taciau as nepajutau jokiu pasaliniu pojuciu (kad man ka skaudetu, maustu ar bloga darytusi, nei isskyru kraujuojanciu - zodziu - nieko), tiesiog sumazejo pilvukas.... dabar jau nusiraminau, bet pradzioje buvau supanikavus, kad kazkas atsitiko gal, 11 diena einu pas gydytoja, o pries tai pasidaryti tyrimus tada viskas ir isaiskes.


tikiuosi, kad pas tave irgi viskas bus gerai mirksiukas.gif
tik maziau nervuokis, o jei labai neramu paskambink savo gydytojai ar nueik pas ja
Atsakyti
mano gydytoja atostogauja sad.gif iki rugpjūčio pradžios...

bet gal tu teisi, Nerytė 4u.gif nes jaučiuosi tai lyg ir gerai, išskyrų nėra, tikiuosi viskas normaliai smile.gif šiaip supanikavau... rolleyes.gif
Atsakyti
pilvukas rytais mažesnis, vakare padidėja - gal skirtingu paros laiku žiūri?
kol nėra išskyrų, jaudintis tikrai nėra ko.
Atsakyti
as tai sita zinau, kad padideja ir sumazeja, bet man sumazejo jis kaip prisimenu koks budavo pries tai rytais ir koks dabar, aisku tai nera labai didelio skirtumo, nes ir taip pilvukas nera didelis, na bet pastebimas.
Zodziu as jau nusiraminus, nes jokiu neraminanciu pojuciu nejauciu cool.gif
Atsakyti
na mano irgi kazkaip sumazejo mums jau 12-ta savaite.gydytoja mus apziures tik po savaites...sad.gif
Atsakyti
bent jau man irgi "sumazejo" biggrin.gif bet tai ivyko tik todel, kad mazdaug ties 10-12 sav. pasibaige prolemos su viduriu putimu doh.gif Iki to laiko beveik labiau nescia atrodziau, nei dabar biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijone @ 2007 11 29, 21:22)
bent jau man irgi "sumazejo" biggrin.gif bet tai ivyko tik todel, kad mazdaug ties 10-12 sav. pasibaige prolemos su viduriu putimu doh.gif Iki to laiko beveik labiau nescia atrodziau, nei dabar biggrin.gif


man taip pat atrodo kad cia viduriu putimas bigsmile.gif
as taip pat pastebejau rysku pilvo sumazejima 13a savaite,taip pat labai issigandau,o dar ir svoris sumazejo 2 kg..bet lig viskas gerai ax.gif
matyt taip buna pirmo trimestro gale unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
Skaičiau, kad taip būna apie 10-14 sav., nes gimda pradžioje didėja, spaudžia šlapimo pūslę, o maždaug apie 10-14 sav. pakyla, todės gali pasirodyti, kad pilvukas sumažėja, nes gimda gali augti kaip ir į vidų, Vienos juk turi didžiulius pilvus o kitos vos matomus, nes gimda auga daugiau pilvo ertmėje ax.gif
Atsakyti
Pilvukas gali tikrai sumazeti 14 nestumo savaite ar anksciau ar veliau truputi smile.gif mokaus akuserijos ir mums pasakojo kad taip daznai buna:) cia naturalu.. Tik dabar nepamenu tiksliai del kokios priezasties smile.gif reiks perverst paskui uzrasus, pasakysiu del ko smile.gif bet tikrai zinau kad taip buna smile.gif
Atsakyti
o mums jau 17 savaite ipusejo...pilvukas visada didokas buvo,itraukti tikrai negaledavau,o snd rite vos ne plokscias! unsure.gif pas gyditoja dar tik po savaites,o ir galva kazkaip skauda,pykina,nors nepykindavo siaip...nebezinau net kur detis is tu nervu... verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
reik ziuret,ar vis dar skauda krutine ir ar nedingo kiti nestumo pozymiai.Del sventos ramybes,asmeniskai as,eiciau pas privatu daktara,uz 50-80lt padarytu echoskopija ir sirdy butu ramu 4u.gif
Atsakyti