Įkraunama...
Įkraunama...

2019 Liepinukai

Kiek paskaitau apie bulves-tiek užsimanau, net seilės kaupiasi :D bet kai ateina laikas valgyt, nu niekaip nesinori tokio sunkaus maisto.. šiandien pietums makaronų su sūrių valgiau, tai taip pučia pilvą dabar, apie vakarienę net minčių nebuvo, tik mandarinų pavalgiau, bet nieko rimtesnio nesugebėjau įkišt burnon :D 

pastebėjau, kad miegas naktim suprastèjo.. su ta išmania apyranke miegu, tai visą savaitę rodė, kad labai trumpas gilus miegas, po pusvalanduką. O šiąnakt išvis 0 min gilaus miego  :unsure:  :blink: 

kaip jūs naktim miegat?

Atsakyti

Kiek paskaitau apie bulves-tiek užsimanau, net seilės kaupiasi :D bet kai ateina laikas valgyt, nu niekaip nesinori tokio sunkaus maisto.. šiandien pietums makaronų su sūrių valgiau, tai taip pučia pilvą dabar, apie vakarienę net minčių nebuvo, tik mandarinų pavalgiau, bet nieko rimtesnio nesugebėjau įkišt burnon :D

pastebėjau, kad miegas naktim suprastèjo.. su ta išmania apyranke miegu, tai visą savaitę rodė, kad labai trumpas gilus miegas, po pusvalanduką. O šiąnakt išvis 0 min gilaus miego  :unsure:  :blink:

kaip jūs naktim miegat?

Kas cia per ismani apyranke? Parodykit? Kiek ji tiksliai rodo ta miega?

As irgi prastai miegu, daznai keliuosi y tulika ir atsigert, uzmiegu atrodo rimciau kai jau zadintuvas suskamba, keltis y darba :( Vienu zodziu kaip zombis vaikstau. Pries nestuma net y parde neislysdavau nepasidazius, o dabar dzin. Atidirbi, vos parvelki kojas namo ir tiesiai y lova. Per laisvas apsitvarkai, apsiskalbi, valgyt pasidarai, per prievarta. Ir visos tokios savaites be jegu... Tik vienas pliusas, kad tie blogumai, pykinimai retesni.

Va kiek prisiskundziau, nes vyras kartais net nepaklausia kaip jauciuosi ir ar reikia ka padet  :unsure:​ 

Atsakyti

Kas cia per ismani apyranke? Parodykit? Kiek ji tiksliai rodo ta miega?

As irgi prastai miegu, daznai keliuosi y tulika ir atsigert, uzmiegu atrodo rimciau kai jau zadintuvas suskamba, keltis y darba :( Vienu zodziu kaip zombis vaikstau. Pries nestuma net y parde neislysdavau nepasidazius, o dabar dzin. Atidirbi, vos parvelki kojas namo ir tiesiai y lova. Per laisvas apsitvarkai, apsiskalbi, valgyt pasidarai, per prievarta. Ir visos tokios savaites be jegu... Tik vienas pliusas, kad tie blogumai, pykinimai retesni.

Va kiek prisiskundziau, nes vyras kartais net nepaklausia kaip jauciuosi ir ar reikia ka padet  :unsure:​ 

Tai vyrai, manau, kol nesimato pilvuko, gal kartais net pamiršta apie nėštumą :D ir šiaip, nesupranta juk jie tos savijautos. Nerimo, pilvo maudimų, blogumų, energijos trūkumo.. maniškis pvz juokiasi iš manęs, kad lakstau į wc kas 10min :D o aš pykstu, kad nieko nesupranta jis :D

beje, pas jus pirmas vaikutis? Kiek jums laiko? :)

O apyrankė paprastutė, mi band :) ten tas tikslumas gal nėra šimtaprocentinis, bet miego kokybę parodo :) šiandien pagaliau geresnis miegas buvo :)

kaip savaitgalis? :) manęs visai nepykino.. kai pykina - negera. Kai nepykina - neramu, kad kažkas gal negerai  :unsure:​ 

Atsakyti

Tai vyrai, manau, kol nesimato pilvuko, gal kartais net pamiršta apie nėštumą :D ir šiaip, nesupranta juk jie tos savijautos. Nerimo, pilvo maudimų, blogumų, energijos trūkumo.. maniškis pvz juokiasi iš manęs, kad lakstau į wc kas 10min :D o aš pykstu, kad nieko nesupranta jis :D

beje, pas jus pirmas vaikutis? Kiek jums laiko? :)

O apyrankė paprastutė, mi band :) ten tas tikslumas gal nėra šimtaprocentinis, bet miego kokybę parodo :) šiandien pagaliau geresnis miegas buvo :)

kaip savaitgalis? :) manęs visai nepykino.. kai pykina - negera. Kai nepykina - neramu, kad kažkas gal negerai  :unsure:​ 

Mane tas dabar labiausia pykdo, kad nesupranta kaip kartais nesveika buna. Jo zodziai: ka tik suzinojai, o vaidini baisiai nescia. Nu nors imk ir voztelk jam gerai. Zinau jo supratima, kad nescia tada kai pilvas nosy remia  :D 

Taip ir su pirmu buvo, kai pradejo jausti judesius, neatsitraukdavo.

Man antras nestumas, auginam sunu 5metuku. 

Pagal skaiciuokle 7sav 4d

As tai dziaugiuosi, kad reteja blogumai.

Atsakyti

Šiandien buvom svečiuose ir cepelinais pavaišino, kirtau su malonumu bet paskui kaip atsiėmiau blogumo už tai  :oh:  :oh: 

Pas mane irgi 7sav + 4d, mes su Orchidėja vienodai :)

Maniškis tai ačiū d supratingas, rūpinasi  :wub: 

Mano pirmas vaikutis o vyras turi iš pirmos santuokos 8m dukrą.

Atsakyti
O man visa sav blogumai, ypač sustiprėja į vakarą. Miegu irgi prastai, atrodo užmiegu ir vis apie 3val pabundu ir viskas, už,jėgų tik paryčiais. Ryt bandysiu į baseiną nueiti, reikia kažkaip pajudėti. Jaučiu visas raumeninas sustinges, o jėgų sportuoti visai nėra. unsure.gif Vakar ir aš cepelinus kirtau, tai vakare taip pilvą pūtė,kad pasigailejau ax.gif ir šiaip pastebėjau, kad traukia nesveikas maistas, to ko tikrai nevalgius. Pvz krabų mišrainė biggrin.gif
Vyras tai šaunuolis, gal net per daug dėmesio 4u.gif
Vienu žodžiu jaučiuosi tokia neśčia nėščia nestuke.gif wub.gif biggrin.gif
Atsakyti

Tikiuosi gryz greitai ir man tas cepelinu noras, pokolkas mesos atsisakau.

Vakarienei bel keptos bulves su pienu :oh:  :lol:​ 

Atsakyti

Mane tas dabar labiausia pykdo, kad nesupranta kaip kartais nesveika buna. Jo zodziai: ka tik suzinojai, o vaidini baisiai nescia. Nu nors imk ir voztelk jam gerai. Zinau jo supratima, kad nescia tada kai pilvas nosy remia  :D

Taip ir su pirmu buvo, kai pradejo jausti judesius, neatsitraukdavo.

Man antras nestumas, auginam sunu 5metuku. 

Pagal skaiciuokle 7sav 4d

As tai dziaugiuosi, kad reteja blogumai.

Tai ir pavardinkit, kad ne šiaip jaučiatės nėščia, o ir esat nėščia :P gal kai neįsivaizduoja ir nežino kaip jaučiatės - nesupranta. Vyrams gi reikia aiškiai sakyt, jie užuominų nesupranta :D

Šiandien buvom svečiuose ir cepelinais pavaišino, kirtau su malonumu bet paskui kaip atsiėmiau blogumo už tai  :oh:  :oh:

Pas mane irgi 7sav + 4d, mes su Orchidėja vienodai :)

Maniškis tai ačiū d supratingas, rūpinasi  :wub:

Mano pirmas vaikutis o vyras turi iš pirmos santuokos 8m dukrą.

Ooooh, cepelinų norėčiau.. bet įsivaizduoju, kad po jų tikrai sunku turėjo būt :D aš šiandien vakare irgi viso ko privalgiau, tai visas pilvas gurguliuoja išsipūtęs..

maniškis irgi rūpinasi, neleidžia nieko nešt, prižiùri  :wub: 

O man visa sav blogumai, ypač sustiprėja į vakarą. Miegu irgi prastai, atrodo užmiegu ir vis apie 3val pabundu ir viskas, už,jėgų tik paryčiais. Ryt bandysiu į baseiną nueiti, reikia kažkaip pajudėti. Jaučiu visas raumeninas sustinges, o jėgų sportuoti visai nėra. unsure.gifVakar ir aš cepelinus kirtau, tai vakare taip pilvą pūtė,kad pasigailejau ax.gifir šiaip pastebėjau, kad traukia nesveikas maistas, to ko tikrai nevalgius. Pvz krabų mišrainė biggrin.gif
Vyras tai šaunuolis, gal net per daug dėmesio 4u.gif
Vienu žodžiu jaučiuosi tokia neśčia nėščia nestuke.gifwub.gifbiggrin.gif

Man irgi norisi nesveiko maisto :D vis pagaunu save svajojant apie picą, mėsainį ar makaronus su daaaaug sūrio :D 

bet su sportu irgi bėda. Anksčiau tokia aktyvi buvau, o dabar primažinau smarkiai, kol pas ginę dar nebuvus.. tai jaučiasi iškart, kad judėjimo trūksta.. tokia tinginėlė pasidariau :D

Atsakyti

O man visa sav blogumai, ypač sustiprėja į vakarą. Miegu irgi prastai, atrodo užmiegu ir vis apie 3val pabundu ir viskas, už,jėgų tik paryčiais. Ryt bandysiu į baseiną nueiti, reikia kažkaip pajudėti. Jaučiu visas raumeninas sustinges, o jėgų sportuoti visai nėra. unsure.gifVakar ir aš cepelinus kirtau, tai vakare taip pilvą pūtė,kad pasigailejau ax.gifir šiaip pastebėjau, kad traukia nesveikas maistas, to ko tikrai nevalgius. Pvz krabų mišrainė biggrin.gif
Vyras tai šaunuolis, gal net per daug dėmesio 4u.gif
Vienu žodžiu jaučiuosi tokia neśčia nėščia nestuke.gifwub.gifbiggrin.gif

O jums, beje, kiek laiko? :)

Atsakyti

Pas mane kadangi labai žemai implantavęsis, tai sporto atsisakiau - tik išeinam su šunimis į mišką pasivaikščiot ir tiek. Dzin tie raumenys, išgyvens. Bijau krutintis kad gink D ko nenutiktų  :unsure:  žėsim kaip bus toliau, jei pakils tai eisiu į baseiną :)

Atsakyti

Labas, jungiuosi ir as prie burio :) palei mano skaiciavimus esu jau 7 savaite nescia, ryt eisiu pas gine, kad tikrai patvirtintu :) o pojuciai- tai kad pastoviai miego noriu, greitai pavargstu :) bet kazkokio pykinimo, silpnumo ir nuotaiku kaitos nejauciu :)

Atsakyti
nu kaip nemoku rašyti ir cituoti žinutėje, vis kažkokia pieva gaunasi tongue.gif
Man~ 7sav, bet kadangi trečias nėštumas, tai pilvukas šioks toks jau matosi.
Prieš pastojant numečiau kg, buvau tokia gazelė bigsmile.gif tai jau matau,kad reiks artimiausiu laiku kelnės pirkt. Toks pūpso pilvukas,kaip gerai pavalgius būčiau blink.gif Ir šiaip manau, kad tevai patys pastebės anksčiau, nei mes norėsim pranešti biggrin.gif

Kaip kitoms ar matosi pilvukas? nestuke.gif
Atsakyti