Įkraunama...
Įkraunama...

2019 Liepinukai

Aš jau nusipirkau vežimą blush2.gifŽinau, kad dar ankstoka. Bet per ebay pagavau labai gera kaina.
73ff04dad64d4d684b4c8272e3bf9c1e318.jpg
O visokių kitokių daiktelių dar reikia iš giminaičių atsiimti biggrin.gif

 

Atrodo labai fainas vėžimukas! Su pirmu pirkiniu!  :4u:​ 

Atsakyti

Ka jus iš kraitelio nusižiūrėjote? 

Kol kas tik žiūrinėju vežimus ir rūbelius :D kažkaip galvoju vežimą pirksim pavasario gale, o rūbelius dabar gal po biškiuką. O daugiau nieko :D dar reiks draugių perklaust, gal perleis/parduos kažką:) 

Aha, man FB kažkaip geriau jau po vaiko gimimo buvo. Na tiksliau mes su 2014 rūgpjūtinukais čia SM bendravom kol laukėmės, o kai visos pagimdė persikėlėme draugiškai tik į mūsų uždarą grupę, tai ten ir mažiukų foto dalinomės ir gimtadienius simboliškai paminim ir dovanom kalėdinėm keitėmės. Faina ten mūsų kompanija susibūrė.  :rolleyes:

Va taip tai tikrai fainai! Nes per visą nėštumą susidraugauji, susibendrauji :) o kai ten grupėj keli šimtai narių, tai menkas fainumas :D

Atsakyti

O, pagaliau įžengėm į 50psl! Galim pagaliau naują temutę su visom narėm kurti  :yahoo:​ 

Atsakyti

Sveikos! 

vaka buvau pirmam oficialiam vizite ligonineje,padare scana,kraujo tyrimus :) 

gimdymo data liepos 23! Siandien lygiai 14-ka savaiciu :)) su lytim teks ilgai ir nuobodziai palaukti! Kitas svanas tik 34 savaiciu😂🤰 bet sekanti vizita kai bus 26 sav susitiksiu su daktare,kurios kabinete bus scanas,tai jei pasiseks paziures ir pasakys ka turesim. O gal ir ne😀😀😀 jei nepasakys,vaziuosiu tada tikrai privaciai :)))

patatkit kaip pastiprinti imuniteta??? Nuo vaikystes turiu herpes virsusa ant lupu. Bet va sitaip ner gyvenime buve😡 nuo gruodzio vidurio kai prasidejo tai va dabar jau 4-tas kartas auga ant lupos. Vel istinusi vaiksciosiu😡😡 accic tableciu vartot nestumo metu negalima!  Patarkit ka daryt!

Atsakyti

Sveikos! 

vaka buvau pirmam oficialiam vizite ligonineje,padare scana,kraujo tyrimus :)

gimdymo data liepos 23! Siandien lygiai 14-ka savaiciu :)) su lytim teks ilgai ir nuobodziai palaukti! Kitas svanas tik 34 savaiciu😂🤰 bet sekanti vizita kai bus 26 sav susitiksiu su daktare,kurios kabinete bus scanas,tai jei pasiseks paziures ir pasakys ka turesim. O gal ir ne😀😀😀 jei nepasakys,vaziuosiu tada tikrai privaciai :)))

patatkit kaip pastiprinti imuniteta??? Nuo vaikystes turiu herpes virsusa ant lupu. Bet va sitaip ner gyvenime buve😡 nuo gruodzio vidurio kai prasidejo tai va dabar jau 4-tas kartas auga ant lupos. Vel istinusi vaiksciosiu😡😡 accic tableciu vartot nestumo metu negalima!  Patarkit ka daryt!

Sveikinimai su pasimatymu! :4u: dėl herpeso, skaičiau, kad merginoms padeda arbatmedžio aliejus, šaldymas su leduku - pamėgink :) o įmunitetą stiprint turbūt vitaminais.. Bet irgi skaičiau, kad nėštumo metu ne šiaip moters imunitetas susilpnėja. Kadangi vaisius pats savaime yra svetimkūnis moters organizme, tai pastojus organizmas pats kritiškai sumažina imuniteto lygį, kad imuninė sistema vaisiaus neatmestų, nepašalintų ir su juo nekovotų. :)

Atsakyti

O, pagaliau įžengėm į 50psl! Galim pagaliau naują temutę su visom narėm kurti  :yahoo:​ 

Skaiciau forumo taisykles. Pasiekus 50psl dabar neuzdaro temos. Reikia laukt leidimo koreguoti jau turima temuke, bet mane jau nervas pradeda imti, nes sito forumo moderatorei nelabai rupi jos priziurimos temos. Beldziausi ir rasiau prasydama leidimo redaguoti tema, bet ... net jei kursit nauja tema, ateity noredamos yrasyti lyty, vel teks radyti moderatorei, kurios cia nera, arba kurti vel nauja. Taip kad spreskit mamytes ka daryti  :) 

Sveikos! 

vaka buvau pirmam oficialiam vizite ligonineje,padare scana,kraujo tyrimus :)

gimdymo data liepos 23! Siandien lygiai 14-ka savaiciu :)) su lytim teks ilgai ir nuobodziai palaukti! Kitas svanas tik 34 savaiciu😂🤰 bet sekanti vizita kai bus 26 sav susitiksiu su daktare,kurios kabinete bus scanas,tai jei pasiseks paziures ir pasakys ka turesim. O gal ir ne😀😀😀 jei nepasakys,vaziuosiu tada tikrai privaciai :)))

patatkit kaip pastiprinti imuniteta??? Nuo vaikystes turiu herpes virsusa ant lupu. Bet va sitaip ner gyvenime buve😡 nuo gruodzio vidurio kai prasidejo tai va dabar jau 4-tas kartas auga ant lupos. Vel istinusi vaiksciosiu😡😡 accic tableciu vartot nestumo metu negalima!  Patarkit ka daryt!

Su pasimatymu  :4u: 

Kaip skiriasi pietine nuo siaurines. Cia 20sav didysis skanas privslomas raukslytei matuoti, lyty nustatyti ir t.t. 

As irgi su tokia politika eiciau privaciai skanui :) 

O del puslelines turbut dabar nelabai kuo gali pastiprinti organizma budama nescia,  nes jau kaip minejo aquabona musu organizmas dabar daug labiau pazeidziamas. Bet man paprasta dantu pasta pati geriausia, vos tik pajauciu, kad tas "dziaugsmas" kyla, greit tepu, neleidzia issiplesti ir sutraukia greit jau iskilusia puslele. Buvau radusi internete kazkur kokiu maisto produktu vengti, kurie gali paskatinti puslelines atsiradima, vienas ju yra riesutai. Kiek cia tiesos nezinau. Bet internete daug informacijos kodel ir is kur atsiranda ta zaraza  :D​ 

Atsakyti

Skaiciau forumo taisykles. Pasiekus 50psl dabar neuzdaro temos. Reikia laukt leidimo koreguoti jau turima temuke, bet mane jau nervas pradeda imti, nes sito forumo moderatorei nelabai rupi jos priziurimos temos. Beldziausi ir rasiau prasydama leidimo redaguoti tema, bet ... net jei kursit nauja tema, ateity noredamos yrasyti lyty, vel teks radyti moderatorei, kurios cia nera, arba kurti vel nauja. Taip kad spreskit mamytes ka daryti  :)

Pfff kaip durnai.. Aš būčiau už tai, kad dabar kurti naują temą ir pirmam psl surašyti pagrindinę narių info, amžius, kelintas vaikiukas, gimdymo data, miestas.. :) lyties tada galim ir nerašyt, kad ne visos žino. Bet sunku biški bendraut, kai neatrenki kiek kuriai laiko ir panašiai, kaskart to paties klausti nesinori :D o link nėštumo galo gal fb kokią grupę jau susikursim, matysim :) 

Atsakyti

As gavau NIPT rezultatus, viskas gerai ir bus berniukas! :) 

Atsakyti

As gavau NIPT rezultatus, viskas gerai ir bus berniukas! :)

Super!! Sveikinu su gerom naujienom!  :4u:  :4u:  :4u:​ 

Atsakyti

As gavau NIPT rezultatus, viskas gerai ir bus berniukas! :)

Melyni sveikinimai :4u:​ 

Atsakyti

As gavau NIPT rezultatus, viskas gerai ir bus berniukas! :)

Sveikinimai! Supper naujienos!

Atsakyti

As gavau NIPT rezultatus, viskas gerai ir bus berniukas! :)

Sveikinimai :) kaip pavydu, kad žinot tiksliai lytį ir kad sveikas  :wub: 

Atsakyti