Įkraunama...
Įkraunama...

2019 Liepinukai

Sveikos  :4u:  bandysiu ir aš prie Jūsų prisijungti. Prieš 9 dienas pamačiau II, sakiau iki dvyliktos savaitės niekam nesakysiu ir į forumus nelysiu, nes pavasarį turėjau persileidimą gan ankstyvą tai dabar visiška paranoja.. nu bet nėra kantrybės man :D šiaip neesu visiškai tikra, kad tikrai liepą terminas.. Bet taip primetus tai maždaug gaunasi  :hmm: tai va, po dviejų metų laukimo pagaliau tikiuosi viskas bus gerai  :rolleyes: 

Atsakyti

O kurioje šalyje gimdysite😊? Nes aš irgi ne Lietuvoje gyvenu ir jaučiu teks ne Lietuvoje ir gimdyti :)

Atsakyti

Sveikos  :4u:  bandysiu ir aš prie Jūsų prisijungti. Prieš 9 dienas pamačiau II, sakiau iki dvyliktos savaitės niekam nesakysiu ir į forumus nelysiu, nes pavasarį turėjau persileidimą gan ankstyvą tai dabar visiška paranoja.. nu bet nėra kantrybės man :D šiaip neesu visiškai tikra, kad tikrai liepą terminas.. Bet taip primetus tai maždaug gaunasi  :hmm: tai va, po dviejų metų laukimo pagaliau tikiuosi viskas bus gerai  :rolleyes:

Sveika prisijungus :4u:  

As irgi sakiau tylesiu iki 12sav, bet mano ir vyro tevai jau zino :D 

Mes antro zirniuko metus laukem.

Reikia tiketi, kad viskas bus gerai ir visos bendrausim iki 40sav planuodamos kraitely ir aptardamos savo nesciuju norus  :nestuke  :yahoo:​ 

Atsakyti

O kurioje šalyje gimdysite😊? Nes aš irgi ne Lietuvoje gyvenu ir jaučiu teks ne Lietuvoje ir gimdyti :)

As siaurinej airijoj gyvenu. O jus is kur?

As laukdamasi sunaus Skotijoje gyvenau. Gimdyti gryzau y Lietuva, nes pabijojau svetur. Ir ka galiu pasakyti, durna buvau, :D  :D nes po to gryzti y UK ir pradeti viska is naujo buvo labai sunku  :unsure:​ 

Atsakyti

Na apie mūsų džiaugsmelį kolkas žino tik pora draugių, nes jos per artimos, kad pavyktų paslėpt :D o tėvai gaus truputy palaukti. Norėčiau pranešt kai scano nuotraukas turėsim :)

Atsakyti

As siaurinej airijoj gyvenu. O jus is kur?

As laukdamasi sunaus Skotijoje gyvenau. Gimdyti gryzau y Lietuva, nes pabijojau svetur. Ir ka galiu pasakyti, durna buvau, :D  :D nes po to gryzti y UK ir pradeti viska is naujo buvo labai sunku  :unsure: 

Atsakyti

Aš Norvegijoje :) bet visos drauges čia gimdė tai patenkintos buvo, sakė labai jau rūpestingos sesutes 😊

Atsakyti

Sveikutes. Ka gero savaitgaly nuveiket?  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Sveikos, aš tai dirbu visą savaitgalį, nieko įdomaus :) atsisiunčiau ovia pregnancy programėlę tai pagal ją terminas sako liepos 3 man. Bet įdomu ką ginė pasakys. Vilnietės, pas ką lankotės ?

Atsakyti

Sveikos, aš tai dirbu visą savaitgalį, nieko įdomaus :) atsisiunčiau ovia pregnancy programėlę tai pagal ją terminas sako liepos 3 man. Bet įdomu ką ginė pasakys. Vilnietės, pas ką lankotės ?

Pagal programeles man irgi liepos 3d terminas, bet irgi lauksiu ka gine pasakys.

As namus isikuopiau vakar, siandien parke su seimyna ir suniuku praleidom, toks grazus rudenelis siandien buvo.

Ryt y darba jau, jegu visai neturiu, atrodo miegociau ir miegociau, labai daug pastangu reikia ydeti, kad prisiversciau kazka daryt  :unsure:  :D 

Koki jums pozymiai lenda? 

Atsakyti

Atsakyti

Atsakyti