Įkraunama...
Įkraunama...

2019 Liepinukai

Super, ačiū! :4u:

Taaaai gal pasipasakosi kokią lytį spėja? :) :)

Gal palauksiu dar 🙈 kad per daug pati neįtikėčiau.. Sausio 24 eisiu pas savo gydytoją, tai jei ir jis patvirtins, tada parašysiu 😁

Manau joks kremas neapsaugos.. Jei jau neelastinga oda, tai ir trūks, kad ir kiek drėkinsi :)

Su pirmu psl nesigauna? :(

Tikrai taip.. Aš nei su vienu nieko netepiau, bet dabar manau teks, nes jaučiu kad oda sausesnė gerokai. Tai šiaip ką patepliosiu 😁

Atsakyti

Sveikos. O man grįžo pykinimas. Jau dvi dienas be perstojo bloga, nors ir apetitas ir viskas vietoje, tiesiog taip pasyviai pykina. Ech. O dar nutarėm butą parduot tai rūpestėlio truputy yra. 

Balionas  :4u:  visom sapnuojančiom, aš visą nėštumą labai sapnuoju, kartais vargina.

Atsakyti

Sveikos. O man grįžo pykinimas. Jau dvi dienas be perstojo bloga, nors ir apetitas ir viskas vietoje, tiesiog taip pasyviai pykina. Ech. O dar nutarėm butą parduot tai rūpestėlio truputy yra. 

Balionas  :4u:  visom sapnuojančiom, aš visą nėštumą labai sapnuoju, kartais vargina.

Ooo taip. Tie sapnai tikrai vargina. O dar visokias nesąmones sapnuoju. Kartais atrodi net nemiegojau per juos 🤣

Atsakyti

Aš dar tokį intymesnį klausimą turiu  :hmm: 

Man parekomendavo tuos vaginalinius rutuliukus naudot, kad gerai pasiruošt gimdymui ir po jo.. Na aplamai aš skaičius apie juos ir kad jie naudingi kaip ir akivaizdu, bet kaip ten dėl pradėjimo juos naudot esant nėščiai ? Apsilankymo pas ginę kaip ir neplanuoju o internete neradau atsakymo, tai gal kuri susidūrus ? 

Atsakyti

Gal palauksiu dar 🙈 kad per daug pati neįtikėčiau.. Sausio 24 eisiu pas savo gydytoją, tai jei ir jis patvirtins, tada parašysiu 😁

Na lauksim tuomet gerų naujienų :D

Sveikos. O man grįžo pykinimas. Jau dvi dienas be perstojo bloga, nors ir apetitas ir viskas vietoje, tiesiog taip pasyviai pykina. Ech. O dar nutarėm butą parduot tai rūpestėlio truputy yra. 

Balionas  :4u:  visom sapnuojančiom, aš visą nėštumą labai sapnuoju, kartais vargina.

Sveikatos! Linkiu, kad greit praeitų ir nevargintų :4u:

Aš dar tokį intymesnį klausimą turiu  :hmm:

Man parekomendavo tuos vaginalinius rutuliukus naudot, kad gerai pasiruošt gimdymui ir po jo.. Na aplamai aš skaičius apie juos ir kad jie naudingi kaip ir akivaizdu, bet kaip ten dėl pradėjimo juos naudot esant nėščiai ? Apsilankymo pas ginę kaip ir neplanuoju o internete neradau atsakymo, tai gal kuri susidūrus ? 

Hm, nieko apie tai negirdėjus.. Bet logiškai mąstant, jei seksas nedraudžiamas, tai ir vaginaliniai kamuoliukai turėtų būti ok. Tik kaip ten su jų dezinfekavimu, kad kokios bakterijos nepasigaut :D

Pagooglinus kaip tik ir radau, kad dėl bakterinės infekcijos nerekomenduoja.. 

http://www.pregnancyrelated.com/kegels-during-pregnancy/ 

Atsakyti

Na lauksim tuomet gerų naujienų :D

Sveikatos! Linkiu, kad greit praeitų ir nevargintų :4u:

Hm, nieko apie tai negirdėjus.. Bet logiškai mąstant, jei seksas nedraudžiamas, tai ir vaginaliniai kamuoliukai turėtų būti ok. Tik kaip ten su jų dezinfekavimu, kad kokios bakterijos nepasigaut :D

Pagooglinus kaip tik ir radau, kad dėl bakterinės infekcijos nerekomenduoja.. 

http://www.pregnancyrelated.com/kegels-during-pregnancy/ 

Dėl infekcijos tai aš taip galvoju, na gi vyro irgi nesterilizuojam prieš myliukus..  :ax:  o kamuoliukų juk irgi nemėtai belekur ir yra spec skysčiai sterilizacijai, o galų gale kad ir tiesiog intymios higienos prausikliai.. Juk ant plastiko gumos ar metalo, na iš ko jie ten padaryti, tai bakterijoms veistis sunkiau nei šiltoje drėgnoje odoje.. Hm. Reiktų paskambinti gal tiesiog ginei pasiklaust.

Atsakyti

Manau joks kremas neapsaugos.. Jei jau neelastinga oda, tai ir trūks, kad ir kiek drėkinsi :)

Su pirmu psl nesigauna? :(

Gautusi su pirmu puslapiu, jeigu moderatore nors kazka atrasytu, dabar konkretus ignoras. Turbut vienintelis variantas kurti nauja tema, bet jau pilnai su visom detalem, nes jo koreguoti neleidzia, net temos kurejui (kazkaip cia truputy durnai, kad negali koreguoti savo ankstesniu zinuciu)  :hmm: 

Tai va merginos. Ka sprendziam?

O mane rimtai ligos kabina, prie slogos, skaudancios galvos dar prisidejo ir balso stygu uzdegimas. Visiskai neprakalbu, o darbe kiekviena diena tenka daug bendraut su klientais. Tai siandien taip durnai jauciausi pries zmones  :( 

Vakare neiskenciau ir su gydytojos leidimu paracetamolio ykaliau ir y nosy ysipurskiau, nes nebeprakvepuoju, bet dabar jauciuosi nusikaltus pries savo zirniuka :cray: 

Atsakyti
Del striju, naudoju drekinanti kuno krema. Visi tie kremai nuo striju, tikrai neapsaugo. Bet skaiciau,kad odos elastinguma ir apsauga nuo striju padeda Omega3. Jis ir siaip imunitetui gerai ir odos bukle pagerina. Tai ji ir geriu ax.gif

Orchideja3 gaudyk balioneli 4u.gif Tikrai nenusikaltai pries zirniuka wub.gif Svarbu laiku pradeti gydyma, kad neissivystitu komplikacijos. Tai arbateles i trasa, labai gerai visokios inhaliacijos. Man padedavo eteriniai aliejai, koks eukaliptas (jei nealergiska), labai gerai nosi atkimsdavo. Bet paracetamolis ir koks purskaliukas i nosi, tikrai nekenksminga ax.gif

As su sloga vargstu. Bet ji pas mane nestukine (hormonine su kraujo kresuliukais). Tai laukiu,kol 16 sav bus, kaip ir turetu palengveti unsure.gif

Tiesa uzsirasiau i baseina, tai ketvirtadieni keliausiu. Jau taip laukiu bigsmile.gif Taip noriu pajudeti,o ir nugara mano medine. Net miegoti negaliu blink.gif

Del pirmo puslapio. Galim laukti kol pasibaigs sita temute. Arba galim uzdaryti esama ir susikurti nauja. Kaip kitoms atrodo?
Atsakyti
QUOTE(Orchideja3 @ 2019 01 09, 00:44)
Vakare neiskenciau ir su gydytojos leidimu paracetamolio ykaliau ir y nosy ysipurskiau, nes nebeprakvepuoju, bet dabar jauciuosi nusikaltus pries savo zirniuka cray.gif </p><p></p><p></p>

Bresso tinkamas naudoti nėštumo metu ir žindymo laikotarpiu smile.gif

QUOTE(shaja @ 2019 01 09, 08:58)
As su sloga vargstu. Bet ji pas mane nestukine (hormonine su kraujo kresuliukais). Tai laukiu,kol 16 sav bus, kaip ir turetu palengveti unsure.gif

Del pirmo puslapio. Galim laukti kol pasibaigs sita temute. Arba galim uzdaryti esama ir susikurti nauja. Kaip kitoms atrodo?

Praeitą nėštumą visą laiką varga su ta nėštumine sloga...

Pabaikim temą ir naują atidarant sudėkim sąrašąsmile.gif
Atsakyti

Dėl infekcijos tai aš taip galvoju, na gi vyro irgi nesterilizuojam prieš myliukus..  :ax:  o kamuoliukų juk irgi nemėtai belekur ir yra spec skysčiai sterilizacijai, o galų gale kad ir tiesiog intymios higienos prausikliai.. Juk ant plastiko gumos ar metalo, na iš ko jie ten padaryti, tai bakterijoms veistis sunkiau nei šiltoje drėgnoje odoje.. Hm. Reiktų paskambinti gal tiesiog ginei pasiklaust.

Manau tikrai, geriau su gine pasikonsultuok ir pakomentuos tau visus pliusus ir minusus :) 

 mane rimtai ligos kabina, prie slogos, skaudancios galvos dar prisidejo ir balso stygu uzdegimas. Visiskai neprakalbu, o darbe kiekviena diena tenka daug bendraut su klientais. Tai siandien taip durnai jauciausi pries zmones  :(

Vakare neiskenciau ir su gydytojos leidimu paracetamolio ykaliau ir y nosy ysipurskiau, nes nebeprakvepuoju, bet dabar jauciuosi nusikaltus pries savo zirniuka :cray:

Sveikatėlės! Nenusikaltai tikrai :4u: juk geriau gydytis, nei leisti ligai prograsuoti ir stiprėti :) man nuo užgultos nosies padėjo gelomyrtolis. Skystina gleives, padeda atsikosėti. Ir inhaliacijos! Dabar viena draugė serga balso stygų uždegimu, jai gydytoja irgi sakė- pirmas vaistas - inhaliacijos :) tai arba su gydytoja pasikonsultuok ką tinkamo pasiūlytų, arba į karštą vandenį eukalipto, arbatmedžio eterinį aliejų įlašink ir kvėpuok garais, arba virtų bulvių garais, sako labai padeda. Ir nuo slogos, ir gerklei :) 

Del pirmo puslapio. Galim laukti kol pasibaigs sita temute. Arba galim uzdaryti esama ir susikurti nauja. Kaip kitoms atrodo?

Pritariu :) nedaug čia jau liko, užbaigsim 50 psl ir galima naują kurt :) 

Atsakyti

Aciu mergaites uz patarimus, nes tikrai labai prastai, nakty nemiegojau, nes net purskalai y nosy nepadeda, issiziojus ir dabar sedziu. Y darba neisejau, net vaika y mokykla vyras gryzes po naktines pamainos nuveze. O dabar sedziu ir galvoju is kur jegu gaut pakilt nuo lovos ir nuvaziuot vaika pasiimt.

Kodel man atrodo, kad dabar pasiekus 50psl temos neuzdaro  :hmm:​ 

Atsakyti

Aciu mergaites uz patarimus, nes tikrai labai prastai, nakty nemiegojau, nes net purskalai y nosy nepadeda, issiziojus ir dabar sedziu. Y darba neisejau, net vaika y mokykla vyras gryzes po naktines pamainos nuveze. O dabar sedziu ir galvoju is kur jegu gaut pakilt nuo lovos ir nuvaziuot vaika pasiimt.

Kodel man atrodo, kad dabar pasiekus 50psl temos neuzdaro  :hmm:​ 

Nu jei neuždarys, tada mes uždarysim ir kelsimės į naują :D

Gydykitės! Baisu, kad neblogėtų.. Nes man prasidėjo nuo gerklės skausmo, sekančią dieną jau siaubinga sloga buvo, o tada ir temp pakilo :( tad saugikit save. Ir nusipirkit vaistukų :) 

Atsakyti