Įkraunama...
Įkraunama...

2019 Liepinukai

O aš tokį klausimą turiu. Scano reikia eit pilna pūsle, tuščia ar nesvarbu ?

Atsakyti

O aš tokį klausimą turiu. Scano reikia eit pilna pūsle, tuščia ar nesvarbu ?

Ėjau nepila, per apačią žiūrėjo, tai matė, bet pamenu iš pirmo nėštumo kai liepdavo visada su pilna ateiti, o tai yra sunku nėštukei jei eilė yra. Tai eidavau tuščia, bet su buteliuku vandens ir nuėjus išgerdavau jį.

Atsakyti

Na o man tai jau tikrai tuoj prasidės depresija, skaitau kaip visos jaučiate įvairius simptomus o aš nieko nejaučiu  :unsure:  apart krūtinės skausmo daugiau nieko  :blink:  nei pykina, nei ant kvapu jautresnė, nei miegoti noriu. Vis atrodo gal dar anksti bėga savaites bet savijauta kaip gera taip ir gera  :hm:  kaip manote čia yra normalu?  :blush-anim-cl: :ax:  

Atsakyti

Na o man tai jau tikrai tuoj prasidės depresija, skaitau kaip visos jaučiate įvairius simptomus o aš nieko nejaučiu  :unsure:  apart krūtinės skausmo daugiau nieko  :blink:  nei pykina, nei ant kvapu jautresnė, nei miegoti noriu. Vis atrodo gal dar anksti bėga savaites bet savijauta kaip gera taip ir gera  :hm:  kaip manote čia yra normalu?  :blush-anim-cl: :ax:  

nesijaudink ir as nieko nejauciu :D

Atsakyti

Bent jau krūtinę skauda, jau gerai :) 

O man ryt pas ginę. Šakias, bijau :D o jūs šiaip pilvo nei viena nejaučiat ? Pas mane pagl prgramėlę 6+5, bet aš jau jaučiu, kad ten kažkas yra  :hm: 

Tai vat galvoju, ar čia normalu, ar gal jau daugiau laiko nei aš galvoju arrr kaip čia.. Plius turiu nedidelę pranoja kad du džiaugsmeliai ten.. Pas mane giminėj daug dvynukų.

Atsakyti

Bent jau krūtinę skauda, jau gerai :)

O man ryt pas ginę. Šakias, bijau :D o jūs šiaip pilvo nei viena nejaučiat ? Pas mane pagl prgramėlę 6+5, bet aš jau jaučiu, kad ten kažkas yra  :hm:

Tai vat galvoju, ar čia normalu, ar gal jau daugiau laiko nei aš galvoju arrr kaip čia.. Plius turiu nedidelę pranoja kad du džiaugsmeliai ten.. Pas mane giminėj daug dvynukų.

Man vakare ispucia pilva, o ryte lyg niekur nieko vel prie nugaros prilipes :D 

Jaust, tai turbut dar peranksti, nebent psichologiskai, arba kai valgyt noriu girdziu kaip gurgia ir koki burbuliukai sprogineja :lol: Ma rytoj darbe papildoma diena laisva dave, sake atrodau nekaip, nors ir jauciuosi ne kazka. (P.S. direktore zino).

O del dvynuku ir man paranoja, nes ir is mano, ir is vyro puses yra. Vyro tetis is dvynuku, tai netgi labai jau arti.

Pasinaudosiu ta proga, kad dave ryt laisva, bandysiu uzsirasyti pas gydytoja.

Labanaktis  :nestuke​ 

Atsakyti

Na aš po gydytojo tiką. Patvirtino kad 6sav+5, mačiau širdelę, tik žemai implantavęsis vaisius. Tai prisiskaičiau apie tas žemas implantacijas dabar, tai baisu. Bet pasistengsiu nemąstyt apie grėsmes, gulinėt ir džiaugtis :)

Atsakyti

Jausti ir aš jaučiu, tokį lyg pilnumą pilvuko apačioj, matyt gimda didėja, neįprasta tai ir jaučiasi.

Atsakyti

Na aš po gydytojo tiką. Patvirtino kad 6sav+5, mačiau širdelę, tik žemai implantavęsis vaisius. Tai prisiskaičiau apie tas žemas implantacijas dabar, tai baisu. Bet pasistengsiu nemąstyt apie grėsmes, gulinėt ir džiaugtis :)

Viskas bus gerai :4u: 

Ar liepe gerti kokius papildus ar foly?

As gavau vizita pas seimos gydytoja, ziuresiu kur ir kada cia ji mane sius apziurai :hmm:  girdejau siaurinej airijoj be 12sav nieko nedaro, tas truputy baugina.

Atsakyti

Tik foli o nuo 9 sav pradėt jau tyrimus darytis.

Atsakyti

Aš tai baltai pavydžiu, kurios jaučiasi tikros nėštukès :D atrodo iškart ramiau, kai stipriai viską jauti.. net norėčiau pavemt :D man tik vakarop krūtinę paskauda ir popiet pavalgius toks jausmas, kad skrandis stoja, negera būna. O daugiau nieko  :unsure:  nei vėmiau, nei silpna, nei kvapai erzina..

Atsakyti
QUOTE(aquabona @ 2018 11 13, 19:58)
<p>Aš tai baltai pavydžiu, kurios jaučiasi tikros nėštukès biggrin.gif atrodo iškart ramiau, kai stipriai viską jauti.. net norėčiau pavemt biggrin.gif man tik vakarop krūtinę paskauda ir popiet pavalgius toks jausmas, kad skrandis stoja, negera būna. O daugiau nieko  unsure.gif  nei vėmiau, nei silpna, nei kvapai erzina..</p>


Palauk, dar gal pajausi biggrin.gif as cia tiek dziaugiausi, kad nieko nejauciu. Tai jau antra diena pykina ir is lovos neislipu... Nu blyn tikrai nescia biggrin.gif nestuke.gif jau geriau kai jautiesi gerai, nei atvirsciai 4u.gif
Atsakyti