Įkraunama...
Įkraunama...

2019 Liepinukai

O jau po kelionės? Kaip viskas praėjo? :rolleyes:

Gal pasidalinsit kokiu pirkot tepaliukų? Galvoju gal ir man ko reikia, nes visai pamiršus ko gali prireikti  :unsure:​ 

Aha, jau po kelionės :) sklandžiai viskas, pažymos niekas neprašė, buvau užsidėjus vyro kompresines kojines :D nežinau, kaip būtų be jų, bet šiaip kojos netino, nieko blogo išvis nebuvo :) pavargau, bet šiaip viskas ok! 

O pirkau kol kas bepanthen ir sudocream mažiui, ir dar pataisų sporas nuo išsutimų. Sau pirkau multi mam kompresus ir tepaliuką. Dar pirkau clogin putas.. Niekaip neapsisprendžiu, ar pirkti rinkinį po gimdymo, ar atskirai pirkaliotis sauskelnes ir įklotus.. 

Atsakyti

Tobuliux, kaip sekesi pas gydytoja?

As po pirmo gimdymo pirkausi atskirai ir tik porai pirmu dienu prireike, veliau uzteko ir paprastu paketu. O kas y rinkiny yeina?

Koki planai velykoms? Ka skanaus gaminsit? Turit gal kokiu tradiciju ar patiekalu, kuriuos gaminat kasmet?

Atsakyti

labukas :) 

vizitas neblogai sekes. matavo pilvuka ir daktare ir akusere,pagal cemtimetrus mazokas ir kadangi ta diena mazai judesiu jutau tai padare normalu scana. Lelytes svoris idealus, vandenu uztektinai , taip kad viskas normos ribose :))))

ar pasiruosusios velykoms?:)) as visiskai ne🤣

Atsakyti

Tobuliux, kaip sekesi pas gydytoja?

As po pirmo gimdymo pirkausi atskirai ir tik porai pirmu dienu prireike, veliau uzteko ir paprastu paketu. O kas y rinkiny yeina?

Koki planai velykoms? Ka skanaus gaminsit? Turit gal kokiu tradiciju ar patiekalu, kuriuos gaminat kasmet?

Rinkiny yra sauskelnės pirmai dienai, didelio sugeriamumo paketai antrai dienai ir mažesnio sugeriamumo trečiai dienai. Kainuoja su akcija apie 6eur.. Atrodo patogiau, nei pirktis atskirai. 

O gaminu šiaip įdarytus kiaušinius, baltą mišrainę ir kokį nors desertą :D

labukas :)

vizitas neblogai sekes. matavo pilvuka ir daktare ir akusere,pagal cemtimetrus mazokas ir kadangi ta diena mazai judesiu jutau tai padare normalu scana. Lelytes svoris idealus, vandenu uztektinai , taip kad viskas normos ribose :))))

ar pasiruosusios velykoms? :)) as visiskai ne🤣

Šiemet pasiploviau nuo ruošos, vyro mama viską ruošia :D aš gal tik padėsiu papjaustyt ir panašiai. Bet šiaip atitrūkus nuo šventinių reikalų :D

Atsakyti

Pagaliau namai spindi, kaip aš sakau nuo žemės galima valgyti!  :lol:  čia jau ačiū vyrui, nes ši kart jis ir siurbe ir plovė. Aš su vaiku kiaušinius dažiau ir valgyt gaminau. :) kiaušinius dažėm įvyniodami į tą ranksluostini popierių. Nu viskas puikiai ir lengvai pavyko. Tik dažus kažkokius nors ir maistinių bet atominius nusipirkau. Kažkaip nuo rankų vos atploviau.  :oh:

Beja mes kiaušinius valgysim jau šiandien, nes vyro giminaičiai naktį išskrenda į kelionę, tad gausis išankstinis šventimas   :ax: 

Tobuliux, kaip sekesi pas gydytoja?

As po pirmo gimdymo pirkausi atskirai ir tik porai pirmu dienu prireike, veliau uzteko ir paprastu paketu. O kas y rinkiny yeina?

Koki planai velykoms? Ka skanaus gaminsit? Turit gal kokiu tradiciju ar patiekalu, kuriuos gaminat kasmet?

Aš irgi pirkau atskirai, bet kažkaip daug visko liko, atidaviau draugei. Dabar galvoju apie rinkinį. Gal bus praktiskiau. :)

Maista visa gaminau iš puslapio antmedineslenteles.lt. Ten buvo Velykų meniu paruoštas, tai man viskas labai tiko. :) Tik karštas ne mano, o anytos.

Aquabona ​ačiū už sąrašiuką viską išsisaugojau. :) 

Atsakyti

Visoms gražių švenčių, gero laiko su mylimais žmonėmis ir kietų kiaušinių!  :victory2:​ 

Atsakyti
QUOTE(tobuliux @ 2019 04 20, 09:06)
>ar pasiruosusios velykoms?smile.gif) as visiskai ne🤣</p>

Aš kelis langus pasivaliau, išsikepiau duoną, batoną ir pasidariau morkų tortą. Šiemet renkamės tik mano tėvai ir senelis, tai nors ir nedaug paruoš viską mama wub.gif
Gražios šventės visoms ir saulėtų nuotaiktų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saldu: 20 balandžio 2019 - 21:13

As nieko perdaug nedariau siais metais ,kadangi busim namuose tik mudu su vyru ir suneliu, nusprendem issikepti mesytes kieme ir taip papietauti. Siandien gryzus is darbo dar priterliojau kiausiniu pusryciams. O vakare gal kur nuleksim deserto pasedet suvalgyt  :rolleyes: 

Graziu Jums Sv. Velyku mergaites  :bigsmile:  :4u:​ 

Atsakyti

:4u:  :4u:  :4u: grazios sventes mamytes

Atsakyti

Su Velykom, merginos! Jaukaus laiko su artimaisiais! :4u:

Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif Na jau uzstales bumas praejo, dabar reikia zarnyna valyti bigsmile.gif
Kaip laikotes? As jau nuo treciadienio oficialiai dekrete. Sakau vyrui atostogos prasidejo, bet tokia darbu gausa, kad vargu ar jas matysiu blink.gif

Labai klubus skauda, viskas ten traska, braska. Toks jausmas kad isisnarins sanariai. Bet kaip gyd sake, nustosi maitynti- susikvarkys biggrin.gif

Kada jus atostogu iseinate?
Atsakyti
QUOTE(shaja @ 2019 04 23, 11:25)
Sveikos merginos  smile.gif  Na jau uzstales bumas praejo, dabar reikia zarnyna valyti bigsmile.gif
Kaip laikotes? As jau nuo treciadienio oficialiai dekrete. Sakau vyrui atostogos prasidejo, bet tokia darbu gausa, kad vargu ar jas matysiu  blink.gif

Labai klubus skauda, viskas ten traska, braska. Toks jausmas kad isisnarins sanariai. Bet kaip gyd sake, nustosi maitynti- susikvarkys biggrin.gif

Kada jus atostogu iseinate?

Aš šią savaitę dar atostogauju. O nuo kitos savaitės į dekretą rolleyes.gif
Kažkas kalbėjot apie rinkinius po gimdymo.
Apie tokius? https://www.gintarin...i...4&ID=353977
Atrodo visai neblogas. Visko po kelis,vienetukus. Gal patogiau nei atskirai pirkaliotis. Įdomu kokie tie įklotukai. Kaip kokybė? Ką manot? ax.gif
Atsakyti