Įkraunama...
Įkraunama...

Spengia ausyse

Sveiki,

Prieš pusantro mėnesio susirgau sinusitu ir po kelių dienų pabudau ryte su spengiančiom ausim. Klausa nepakito.

 

Ėjau pas LOR, iš pradžių nieko neskyrė,o po savaitės gydė prednizolonu, plečiančiais, vit B. Po mėnesio pūtė ausis,davė antibiotikų,nes pasirodo visą laiką gleivėmis (nuo sinusito) buvo užsidarę eustachijos vamzdeliai.

Buvo pagerėję dėl Prednizolono,tačiau paskyrus Cirrus jau po 2 tablečių spengimas padidėjo 100proc. Daugiau jų negėriau.

 

Taigi, aš esu visiškai pasimetusi, spengimaa mn gyvenimą griauna,net mečiau darbą,nea nebegaliu susikaupt... Jau 1.5mėn nedingsta tas spengimas... Apėjau gydytojus...

 

Gal kam nors spengė ausyse? Kokia patirtis? Ar kas nors išsigydėt?

Atsakyti

Man spengia gal nuo 20 metu. Klausos tyrimai parode kad klausa gera, spengia galvoje, tad siunte pas niaurologa, tas israse tokiu vaistu nuo kuriu neatsikeldavau diena. Tai galiausiai pasake kad seniems zmonems tas pasireiskia, o va man pasireiske anksciau. Ir gyvenu sau jau 10 metu su siuo trukumu. 

Atsakyti
Gal pamenat nuo ko prasidejo spengimas? Ar spengimas dideja ar mazeja laikui begant? Gal atradot budu ji sumazinti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dziul: 05 lapkričio 2018 - 19:06

Prasidejo nuo ausu uzdegimu. Paskutinikart tai lektuvu skrendat uzgule ausi ir taip net iki skausmo, ilgai neatgule, LOR nieko nepasake, pas neurologa nebenuejau. Prie spengimo laikui begant pripratau, diena negirdziu, bet dideja kai esu pavargus, girdisi vakarais. Teko girdeti apie kazkoki gydymo buda, lyg naujas, bet tik nuogirdos...

Atsakyti

Man buvo sitas ikyrus spengimas taip pat, bet tik vienoje ausyje. Prasidejo jis gripo pabaigoje - gavosi komplikacija. Kada nuejau pas seimos gydytoja, mane is karto issiunte pas specialistus. kurie prirase labai stiprius vaistus, atrodo steroidus, sustiprinta kieki vitamino B komleksa ir deguonies kameras 10 dienu. Pagerejimas buvo po kiekvienos deguonies kameros. Po gydymo kurso, dar man truputi spenge, ir ypatingai, sustipredavo spengimas kada pavargdavau ar streso busenoje. Na, po kokiu gal metu visai praejo.

Labai jus uzjauciu... :4u:​ 

Atsakyti

Kas jums deguonies kameras rekomendavo? Ar pati savo iniciatyva ? 

Atsakyti

Oi ne, ne savo iniciatyva. Man jas prirase gydytojai. Jie mane net gulde i ligonine del to spengimo, bet kita diena prasidejo kazkokios sventes, o po ju seke savaitgalis, todel neguliau, nes man pasake, kad gydytoju vistiek nebus ir tai beprasmiska. Liepe gydytis vaistais, o po visu svenciu ateiti deguonies kameroms.

Tiesa, man klausa buvo taip pat suprastejusi toje ausyje, bet ji labai greitai atsistate nuo prirasytu vaistu. Tada gydziausi tik spengesi.

As labai nustebusi, kad gydytojai taip pasyviai gydo Dziul. As prisimenu, kada nuejau pas seimos gydytoja, tai ji mane is karto paklause, kiek laiko man spengia. Kada pasakiau, kad jau kelias dienas, tai ji man israse siuntima ir  liepe greitai ir tuoj pat vaziuoti i ligonine, nes sake, kuo ilgiau delsi, tuo mazesnis sansas pasveikti. Labai aciu tai Gydytojai.

 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sofinija: 09 lapkričio 2018 - 19:00

As irgi labai nustebus,kaip taip atsainiai gydo mane... Esu ziauriai nusivylus Vilniaus medikais... Kazkoks kosmaras...

Atsakyti