Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas kandžiojasi

sveiki,
patarkite, ka daryti, kai vaikas (mergaitei 2,5 m ) kandžiojasi. Su kuo kalbėti ir į ką kreiptis. Mūsų aiškinimai ir barimai nepadeda. Tam kartui supranta, vėliau vėl tas pats. Bijau, kad gali liepti atsiimti iš darželio. doh.gif
Atsakyti
Nieko praeis savaime, mano seniau nesikandziojo, uztat darzelyje ismoko ir taip pat niekas nepadeda. Aukletoja sake, kad visiems ateina tas laikas wink.gif
Atsakyti
MANO IRGI KANDA BET KAI SUPYKSTA biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, mes sąvają atpratinom kandžiotis. Pasakėm, jei dar kandžiosis tėtis pastatys šuniuko būdą ir pririšim ją prie jos. Suveikė thumbup.gif . Dar ir dabar parėjusi iš darželio sako kad niekam neįkando.
Atsakyti
Mano kandziukas ir labai megsta kandziotis, tai ir ta pati problema, nes nezinom,kaip atpratinti, nes kai zaidzia su vaikais tai jam uzeis ir ikas, o jau tada kils musis.Vyras sako,kad tai genuose biggrin.gif , nes mano mama jam pasakojo, kad net pradejus eit i mokykla man buvo didziulis noras kam nors ikast, o ikandusi jausdavau dideli malonuma g.gif wub.gif laugh.gif

Atsakyti
Paguoda, kad yra ir daugiau tokiu kandziuku. Nors maniske kanda ne tik kai supyksta ar ko negauna, bet ir kai dziaugiasi gali ikasti. atrodo, kad jai ta energija liejasi per krastus. Ji ir i pagalve gali kasti. Aisku geriau, tegul tik ten kanda nei kitiem.
Buvom ir pas nervu gydytoja. Ji irgi sake taip pat, kad tokiam amziui normalu. dabar dar eisiu pasikalbeti su psichologe, nes pasak aukletojos, tai gali buti auklejimo pasekme. Nors registraturoje nelabai suprato, kodel kreipiames del tokios problemos.
Atsakyti
sveiki,

esu skaičiusi, kad kandžiojimas yra vienas iš budu atkreipti demesi i save, kartais meilės išraiškos budu. manieji abu kandziojosi, mazasis ir dabar yra sesutei ir iki kraujo ikandes, zinoma bariau, bet ko gero nepadeda, tai vartem knygute apie suniukus, ir buvo ten supykusiu suniuku nuotrauku, kur aiskiai matesi dantukai, tai aiskinau, kad suniukai taip gina seimininka, kad kartais nori save apginti ir aiskinau, kad yra kitokiu budu.
Atsakyti
musiskis irgi visus is meiles apkandzioja.... sakau - myli mamyte?- jis apsikabina, o po to is kart stipriai rankom sugnybia veida, o jei nespeji pasisukt tai ir ikanda....baisu buvo ko jis taip, bet dabar suprantu kad is meiles..... wub.gif
Atsakyti
Mano sese labai kandziodavosi vaikystej. Ir gana ilgai, nepamenu iki kokio amziaus. Tik atsimenu, kad sakydavo: "Negaliu, kaip noriu ikasti" ir kasdavo... man g.gif O kasdama net drebedavo... Ko tik mama nedare- ir bare, ir baude, o ji aiskindavo, kad negali nieko padaryt su tuo, labai jau didelis noras kast uzeina g.gif Tiesa, dar spardydavosi ir znaibydavosi ohmy.gif Taigi, sesute rinktine turejau, net i kiema kartu nesivesdavau, geda buvo... Tokie kaip agresijos priepuoliai uzeidavo, issilieja budavo ir vel viskas normaliai. Po to isaugo is viso sito ir tiek wink.gif
Atsakyti
Ir maniske dar kartais pasikandzioja. Na cia reikia daug kantrybes. Is to isaugama, tik kiekviena karta reikia akcentuoti, kad taip daryti negerai. Nenusimink. tiesiog as taip manau, kad vaikams 2.gif niesti dantukai, kai isaugs - nustos ir kandziotis. thumbup.gif
Atsakyti
O as galvojau, kad tokiu vaiku nebera.Nes as turiu broli, kuris labai skaudziai kandziodavosi sad.gif oi ir prisikentedavau as nuo jo o megstamiausia vieta kasti buvo ranka, kaip koks suo.
Atsakyti
Mes nusprendem kad musiu mazius kanda todel kad vienintelis budas kai mums skauda ir mes sureguojam.Pvz.jei jis protesduodamas suduoda ranka neskauda mes tik syptelim o ikandus tai skauda.Savotiska ginyba arba budas issireikalauti.O paskutiniu metu jei pasakau kad negalima tai kaip suspiegs blink.gif
Atsakyti