Įkraunama...
Įkraunama...

Mano krikščioniška patirtis

QUOTE(Monteverte @ 2018 11 16, 21:05)
o man viskas teisinga atrodo - koks Dievas - toks ir gyvenimas. Jūsų Dievas - kančios, tai kenčiate smile.gif
Mano Dievas kovos - aš kovoju. Bandžiau būti be Dievo, nepasiteisino man, baisių dalykų nutinka, ačiū, nenoriu... unsure.gif

Gal geriau rinktis meilės Dievą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedy @ 2018 11 16, 21:59)
Gal geriau rinktis meilės Dievą? g.gif

Gal, bet ne žmogus renkasi, deja. Žmogus gimsta ne tabula rasa, žmogus gimsta tam tikroje aplinkoje, pas tam tikrus tėvus, su tam tikrų genų rinkiniu, su tam tikra misija ir jos nepakeisi. Kuo tiksliau ją vykdysi ir žinosi kokia jinai yra, tuo sėkmingesnis būsi ir tuo daugiau pasitenkinimo gyvenime pajausi smile.gif
Atsakyti
Vakar buvau viename renginyje, kur tarnavo vienas Dievo zmogus Sventosios Dvasios apdovanotas gydymo bei pranasavimo dovanomis - galvojau, gal ka nors man pasakys nuo Dievo, duos koki zenkla, bet viskas po senovei. Atrodo, kad Dievas kerta bet kokius mano ir Jo saitus, atrodo kad as vis dar bandau i Ji kabintis, o Jis mane paleidzia :-(
Atsakyti
QUOTE(Gitute8 @ 2018 11 23, 22:00)
Vakar buvau viename renginyje, kur tarnavo vienas Dievo zmogus Sventosios Dvasios apdovanotas gydymo bei pranasavimo dovanomis - galvojau, gal ka nors man pasakys nuo Dievo, duos koki zenkla, bet viskas po senovei. Atrodo, kad Dievas kerta bet kokius mano ir Jo saitus, atrodo kad as vis dar bandau i Ji kabintis, o Jis mane paleidzia :-(

Ar Dievas yra tik krikščionių? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitute8 @ 2018 11 23, 21:00)
Vakar buvau viename renginyje, kur tarnavo vienas Dievo zmogus Sventosios Dvasios apdovanotas gydymo bei pranasavimo dovanomis - galvojau, gal ka nors man pasakys nuo Dievo, duos koki zenkla, bet viskas po senovei. Atrodo, kad Dievas kerta bet kokius mano ir Jo saitus, atrodo kad as vis dar bandau i Ji kabintis, o Jis mane paleidzia :-(

pats pasakė, kad jį būtent šventa dvasia apdovanojo? ar jūs taip sprendžiate?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2018 11 24, 17:59)
pats pasakė, kad jį būtent šventa dvasia apdovanojo? ar jūs taip sprendžiate?


Biblijoje rasoma, kad pasikrikstijes vandenyje Jezaus Kristaus vardu zmogus igauna Sventosios Dvasios dovana (daznas tai jaucia, daznai zenklas buna kalbejimas nesimokytomis kalbomis) ir Sventoji Dvasia kaip tarpininkas tarp Dievo ir zmogaus veda zmogu setono melagysciu pasaulyje. Kai kuriuos Sventoji Dvasia apdovanoja labiau mokymo dovanomis, kitus gydymo, kitus pranasavimo ir taip toliau. Per mano mineta zmogu Kristaus vardu Dievas yra isgydes daugybe zmoniu - krikscioniui visa tai yra akivaizdu, gaila, mano adresu ta vakara nejo jokie stebuklai :-( :-)
Atsakyti
QUOTE(Gitute8 @ 2018 11 24, 22:32)
Biblijoje rasoma, kad pasikrikstijes vandenyje Jezaus Kristaus vardu zmogus igauna Sventosios Dvasios dovana (daznas tai jaucia, daznai zenklas buna kalbejimas nesimokytomis kalbomis) ir Sventoji Dvasia kaip tarpininkas tarp Dievo ir zmogaus veda zmogu setono melagysciu pasaulyje. Kai kuriuos Sventoji Dvasia apdovanoja labiau mokymo dovanomis, kitus gydymo, kitus pranasavimo ir taip toliau. Per mano mineta zmogu Kristaus vardu Dievas yra isgydes daugybe zmoniu - krikscioniui visa tai yra akivaizdu, gaila, mano adresu ta vakara nejo jokie stebuklai :-( :-)

o jei tuos gebėjimus tu nekrikštytas žmogus? kas tada jį apdovanojo?
Atsakyti
QUOTE(Gitute8 @ 2018 11 23, 22:00)
Vakar buvau viename renginyje, kur tarnavo vienas Dievo zmogus Sventosios Dvasios apdovanotas gydymo bei pranasavimo dovanomis - galvojau, gal ka nors man pasakys nuo Dievo, duos koki zenkla, bet viskas po senovei. Atrodo, kad Dievas kerta bet kokius mano ir Jo saitus, atrodo kad as vis dar bandau i Ji kabintis, o Jis mane paleidzia :-(

Gali tikėti ir laukti kažkokių stebuklų, ar ženklų.
Tikėtis ar reikalauti - nederama.
Panašu, kad per daug įsikabinai į mintis, kad TAU turi apsireikšti. Neturi. Kaip to nedaro taip akivaizdžiai juntamai didžiajai daliai žmonijos.
Draugiškai sakau, bet ir šios temos pavadinimas manipuliatuvus, - maždaug, jei man "neduoda", ko noriu, gal ir neverta tikėti.
Tavo mintys visiškai normalios, tik tas laukimas jau panašu į apsėdimą ar priklausomybę.
Tau reiktų vadinamo dvasios vadovo, jei tokio neturi. Įkvėptų ramybės ir pasitikėjimo, atsakytų į klausimus.
Atsakyti