Įkraunama...
Įkraunama...

+- 40 žiemiškų damų būrelis :)

As tai savo berna vos 12 prikalbinau pusryciaut...

Atsakyti

Neisdžiauk per anksti, sako šiais metais zuikiai riebūs. Tai reiškia, kad ne taip greitai galėsi pilvą saulėj išverst. :)​ 

tai gal siaip paest megejai :D as irgi rieboka po ziemos, bet tai nereiskia, kad pavasaris dar toli  :lol:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Frofesorė: [b!]Šiandien[/b!], 16:03

Brangenybe siaandien gamins vengriska guliasa. Nors pagal proga tai turetu buti saltibarsciai su cepelinais :D .

Sune  sventes proga gavo dziovintos jautienos. :D 

Atsakyti

Medziotojas kalba apie zuikius, medziotojas zino. 

Atsakyti

As tai savo berna vos 12 prikalbinau pusryciaut...

o tai gal jis is tokiu, kuriems pusryciu nereik? save atsimenu mokyklos laikais, kankyne budavo ryte nubudus kazka valgyt, ir dabar labai retai valgau pusrycius,. ir dukra mano pusryciu nevalgo, atsikelia, apsirengia ir i mokykla, mokykloj po 4pamoku eina valgyt visi, tai jai idedu i priespieciu dezute kazko pagrauzt, tai ir tai neretai parsinesa viska atgal namo. ir grizus nepuola pietaut, buna kitasyk skambinu is darbo kokia 15val, klausiu ar pietus pavalge, o jinai- o jau reikia? :D nevalgi ir manoji, nu bet sveika, neserga, tai ko sukt kepenis? :)

Atsakyti

Susinervinau.

mano tėvas gyvena pas mus, turi sąlygas kaip kokioj sanatorijoj, aptarnautas, pamaitintas, vaistai sugirdyti laiku ir pan. Bet va, kažkas ne taip, ima kabinėtis, kažkas nepatinka jau po dviejų mėn., kaip dievo ausy praleistų.

*****, aš jau nežinau kaip su tais senais žmonėm kalbėtis. O kas manęs toliau laukia, nžn..

Atsakyti

Mano pusryciai siandien 13 valanda buvo.

Atsakyti