Įkraunama...
Įkraunama...

nesutarimai šeimoje, nemeilė

Moteris klausanti vyro, tačiau visiškai nemylinti savo sūnaus, ar tai žmogiška??

    Dažna šeima turi problemu, kivirču ir kitu nesutarimu, tačiau bando rasti sprendima iš beviltiškos padėties. Dažnai vyras - šeimos galva, tačiau moteris turi svaru žodį šeimoje - tai įprasta. Mamos ryšys su vaiku - pats stipriausias, tad ar mama, moteris devynis mėnesius nešiojusi gyvybe savyje, kentusi begalinius jausmus jog išleistu į gyvenima mažą stebūklą, galėtu ne veiko tėvui naudoti prieš jį smurtą?! Dažnai pasikartojantis atsakymas būtu “Ne”, tačiau toks įvykis nutiko vienoje šeimoje naktį iš šeštadienio į sekmadienį. Toje šeimoje konfliktai jau neberetenybė. Vaikas patiria begalinį psichologinį stresą, negauna dienpinigių ar pinigų reikiamoms prekėms/mokyklos reikmenims, nors šeima gerai pasiturinti, atrodo tvarkinga, tačiau namuose nedažnai yra ko pavalgyti, paauglys net neturi šeimos gydytojo Kaune.

  Vaikinas neiškentęs mamos ir jos sutuoktinis daugelį metų pasikartojančių užgauliojimų, smurto, patyčių, negerbimo, kreipėsi į vaikų teisias, tikėdamasis, jog šeima bandys rasti kompromisa, kad mama pagaliau atmerks akis ir pradės rūpintis savo vaiku labiau nei savo vyru, o mamos sutuoktinis bus labiau supratingesnis, tačiau įstaiga jaunuoliui visiškai nesuteikė pagalbos, atvirkščiai situacija net pablogino. Sužinoje jog paauglys kreipėsi į vaiku teisių gynimo įstaigą, tėvai dar labiau pradėjo vaikina užgailioti, net gi prigrasino jam, jog mokykloje į jo striukę įdėsiantys narkotinių medžiagų ir paskūsiantys jį mokyklos administracijai, mama ir jos sutuoktinis išgirde iš jaunuolio, kad šis pokalbis buvo įrašytas, visiškai pradėjo nesitvardyti. Jaunuolis buvo smaugiamas, talžomas, stipriai mušamas savo mamos sutuoktinio, pati mama laikė jaunuolį prispaudus, jog jis negalėtu apsiginti. Ištrūkęs iš negailėstingų “tėvų” gniaužtų, vaikinas kreipėsi į policija, tačiau net ši prieš blogį kovojanti įstaiga nesigebėjos jam padėti. Jaunuolio mama parašė ant savo vaiko pareiškimą ir visą laiką ligoninėje prasidėjo su savo “mylimuoji” viškai nesirūpindama ir nesidomedama savo atžala.     Tad kur Lietuvoje teisingumas? Įstatymai  Lietuvoje draudžiantįs smurta prieš vaikus, bet tokiose situacijose teisėsauga nieko nebedaro. Ar moteris, išsilavinusi, savarankiškai išsirinkusi savo ateities palydova, turinti vaiką taip turėtų elgtis? Ar gi tokia moteris nešlykšti? Kur gi Lietuvoje teisingumas?

  Mes turime ginti, kovoti už savo šalies ateities kūrėjus, nerodyti jiem blogo pavyzdžio ir galų gale tirime elgtis žmogiškai.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diskusiju megeja advokate: 09 gruodžio 2018 - 18:43
kuo remiantis parasei si grozines literaturos rasineli?
Atsakyti
Blablabla
Atsakyti