Įkraunama...
Įkraunama...

2019 rugpjūtinukai

Musų 9 mėnesiu kelionė prasidėjo 😍 kviečiu mamytes susiburti, kad laukti būtų smagiau😉🎈

Atsakyti

Jungiuosi :)

Atsakyti

Musų 9 mėnesiu kelionė prasidėjo 😍 kviečiu mamytes susiburti, kad laukti būtų smagiau😉🎈

Labas! Mane žinia nudžiugino jau prieš pisantros savaitės 😊 gyvenam laukime ir šypsenose dabar 😊

Atsakyti

Sveikos, jungiuosi ir as☺

Atsakyti

Jungiuosi :)

Labas! Mane žinia nudžiugino jau prieš pisantros savaitės 😊 gyvenam laukime ir šypsenose dabar 😊

Sveikos, jungiuosi ir as☺

O kaip smagu, jog prisijungėt.  :4u: 

Mus žinia nudžiugino irgi prieš gerą savaitę. Vis laukiau, gal tema atsiras,bet teko pačiai sukurti nesulaukus 😉

Kaip jaučiatės? Kelintas nėštumas? Kada gimdymo terminas?

Mano nestumas jau trečias, auginu du berniukus 4,5 ir 1,2 metu. Labiausiai neramu dėl mažojo, nes baisus mamyčiukas, kaio lipdukas nė per žingsnį nesitraukia. Tikiuosi iki rugpjūčio, praeis šis etapas. Preliminariai susitikimas numatomas apie rugpjūčio vidurį.

Esu ta laimingoji, kurios nepykina,nebloga, niekas nesmirda ir t.t. žodžiu apart augančio užpakalio ir pilvo daugiau nieko nejaučiu 😂

Atsakyti

Labas rytas☺

Pas mane kol kas zirniukas maziausias, pagal skaiciuokle, tai issiperesiu rugpjucio pabaigoj. 

Menesiniu nera nuo sekmadienio, realiai tik siandien paprastas testas parode normaliai iziurima antra juostele. Na o kraujukas patvirtino, kad pas mane patalus kedenasi mazas mazuliukas...😂

nestumas man antras, turiu mergaite 6metu. Kuri nenori nei brolio, nei seses😂bet kol kas jai nieko nesakom, isvis niekam. Nebent zadu vienai kolegei pasakyti, kad mane pridengtu darbe, plius kaledine vakarone laukia, iskart bus itarimas, jei nieko neragausiu🥂😀tai bandysiu kazkaip suktis. Nesinori dar taip anksti girtis..

is simptomu kol kas nieko labai baisaus nevyksta. Tiesiog momentais uzeina sleikstulys, karscio bangos, bet gyvent galima☺

Atsakyti

Man data apie 08.18 😊 pirmom dienom baisiai pykino, apetito visai neturiu. Kai nepavalgau tai baisiai pykina, tai stengiuos vos kramsnot ką ir gert citrininį vishi fresh😃 buvo pradžiai tos šilumos bangos, taip pat duše silpna būdavo, bet praėjo. Liko kit baisi nemiga.. Iki 3 nakties nemiegu vis 🙈 sausio 4 keliauju pas ginę, jau labai smalu 😊 darbe jau pasisakiau, nes darbas kartais papuola fizinis, tenka ką sunkiau pakelt, tad galvoju nevaidinsinsiu aš halko ir lai padeda man 😃

Atsakyti

Manes tai nepykina. Ir apetito nera. Gal tiksliau isbadejimo jausmo😂anksciau vos datraukdavau iki pietu, jau atrodo skrandis ciulpiasi ir zarna zarna ryja😀😀😀o dabar normaliai nueinu, pavalgau ir paskui atrodo persivalgiau, sunkumas toks☺Va dabar grizus galvoju reik pavalgyt, nes reikia😂

o del miego, tai kazkaip vakare sunku uzmigt paskutiniu metu

Atsakyti

Mano MB neiškentė, šiandien echo darėm 4sav ir 3d sakė, gimdoje, apie 2mm dydzio. Israse Gepretix progesterono tableciu ir sake krauja darytis. Nors siaip pabare,kam išvis PRG dariau, bet kadango biškį pakroto,tai ji ale negali nesureaguot.   :rolleyes:​ 

Atsakyti
Sveikos,

o as suzinojau tik siandien, bet dziaugiames labai nedrasiai, nes pries tai zirniukas pabego...
Vienas sunus jau auga, vasari bus m., o papildymo turetume sulaukt apie rugpjucio 25d. plius minus smile.gif
Atsakyti

Sveikos,

o as suzinojau tik siandien, bet dziaugiames labai nedrasiai, nes pries tai zirniukas pabego...
Vienas sunus jau auga, vasari bus m., o papildymo turetume sulaukt apie rugpjucio 25d. plius minus smile.gif

Sveikute. Nu ziurek, laikyk savo zirni😘

o pries tai anksti pabego?

pas mane pagal mmmm skaiciuokle rodo irgi rugpjucio 25☺

Mano MB neiškentė, šiandien echo darėm 4sav ir 3d sakė, gimdoje, apie 2mm dydzio. Israse Gepretix progesterono tableciu ir sake krauja darytis. Nors siaip pabare,kam išvis PRG dariau, bet kadango biškį pakroto,tai ji ale negali nesureaguot.   :rolleyes: 

As kazkaip su siuo nestumu visiskai rami ir atsiputus, niekur neskubu, dar net nepersiregistravau i kita poliklinika😂o su pirmu atsimenu tik sulaukiau II, iskart prie kompo registruotis pas gine, kad tik kuo greiciau !!!

labai smagu uz tave!!!❤Zirniuks dar toks maziukas. Nu bet jie labai greitai auga...

Atsakyti

As kazkaip su siuo nestumu visiskai rami ir atsiputus, niekur neskubu, dar net nepersiregistravau i kita poliklinika😂o su pirmu atsimenu tik sulaukiau II, iskart prie kompo registruotis pas gine, kad tik kuo greiciau !!!

labai smagu uz tave!!!❤Zirniuks dar toks maziukas. Nu bet jie labai greitai auga...

Kai pirmas tai žinai... 😊 man beja 24rodo skaičiuoklės :)

Atsakyti