Įkraunama...
Įkraunama...

Dukra vasara nenesioja kojiniu,

Sveikos merginos ir mamytes.

 

Noriu paklausti nes vis neramina mintis. Esme kalba eina apie vasara.

 

Dukrai 15 metu. Is pradziu pastebejau kelis kartus lyg ir grizusi namo nusiauna kedukus ir praeina basa, Paskui pasigedau jos kojiniu skalbykleje nes nei vienos poros neskalbia. Tada pradejau stebeti ir pastebejau kad vasara eidama i miesta ar su draugemis kieme, bet kur kur eina is namu apsirengia graziai tvarkingai svariais rubais dzinsais ar sortais (fyfa zodziu :D)  o kojos visada basos, ir visada basas kojas aunasi i kedukus, turi Nike airmax, huarache ir dar vienus, aisku jie irgi grazus tvarkingi. 

 

Ar cia kazkokia paaugliu mada? Ka manot apie tai? Ka jai reiketu sakyti ar pacios leistumete taip aveti?

 

Atsakyti

Gal ji nežino, kad tokiais atvejais šiaip žmonės nešioja tas siauras kojinytes, kurių nesimato? Atrodo, kad žmogus basas keduose, bet iš tikrųjų ne. No show socks vadinasi. Be jokių kojinių keduose tai labai nehigieniška, juk jilų vidus beveik visada sintetinis. 

Atsakyti

Zinau apie tas kojinytes, as esu nupirkus keleta poru sakau nesiok, plonos nailonines pedutes beveik kaip basa koja. Sako nesiosiu tai tik kelis kartus nesiojo. Paskui vel basa. O kai sakau dekis kojines visada atsauna "Taigi sitaip karsta ar tu juokauji?" 

Keduku vidus tai gal ir patogus bet koja juose tikrai prakaituoja nemazai. O del higienos tai ****** ji pedantiskai priziuri, kas savaite keicia spalva nagu ir ten sveicia jas vos ne labiau nei rankas...

Atsakyti
mano nuomone tai vasara, kai silta, tiek kedai, tiek dzinsai yra ne i tema. Juk silta! Yra tam laikotarpiui tikrai daug visokiu rubu, apart dzinsu.

P.S. o basa koja i kedus yra labai nehigieniska. Nes juk koja prakaituoja, o vidaus kedo/bato nieks neisplauna.
Atsakyti

Aš irgi be kojinių vasaros vakarais ir su kedais. Nemėgstu kojinių ir nematau jokių problemų  :rolleyes:​ 

Atsakyti
o tikrai, kam vasara reikalingi kedai ir kojines, jei nesportuojama? Jau geriau basutes, sijonukai, sortukai, sukneles... O kedai ir kojines saltesniam sezonui.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2018 12 28, 11:51)
<p>Aš irgi be kojinių vasaros vakarais ir su kedais. Nemėgstu kojinių ir nematau jokių problemų  rolleyes.gif​ </p>

o kaip su higiena? Kaip (kuo) batu visu isvalot? Ar nevalot?
Atsakyti

Aš irgi be kojinių vasaros vakarais ir su kedais. Nemėgstu kojinių ir nematau jokių problemų  :rolleyes:​ 

 


Na taip, apie vesesnes dienas ir vakaru sir kalbu! Na ji man ta pati sako, kad nemegsta kojiniu tiesiog :D

O istikruju kazkaip papildomai priziurite kedus? Daznai nesiojat be kojiniu? Na nes dukros kedu dar neteko skalbt valyt atrodo visada svarus, sake ir ji jiems nieko nedaro. Kvapas labai normalus bent jau neteko pajusti kazko nemalonaus, na yra aisku kazkiek, bet juk kedai yra kedai. 

Atsakyti

o kaip su higiena? Kaip (kuo) batu visu isvalot? Ar nevalot?

nevalau. Deduosi švariom kojom, kai lauke vėsu nepraikatuoju, nes man amžinai šalta, tai kedai nesmirda visai :mmm: 


Na taip, apie vesesnes dienas ir vakaru sir kalbu! Na ji man ta pati sako, kad nemegsta kojiniu tiesiog :D

O istikruju kazkaip papildomai priziurite kedus? Daznai nesiojat be kojiniu? Na nes dukros kedu dar neteko skalbt valyt atrodo visada svarus, sake ir ji jiems nieko nedaro. Kvapas labai normalus bent jau neteko pajusti kazko nemalonaus, na yra aisku kazkiek, bet juk kedai yra kedai. 

aš kedus aunuos retai, tik tuomet, kai su basankėm, balerinom per šalta, man amžinai šalta, ypač kojom, tai man jos neturi kada suprakaituot :D  

Nu ką reiškia higiena, tipo jei dėsies kojines ir kedus, kojos mažiau prakaituos? 

Atsakyti

 

Nu ką reiškia higiena, tipo jei dėsies kojines ir kedus, kojos mažiau prakaituos? 

 

 

Tiesa, vistiek prakaituoja kojos ar su kojine ar basa koja. Jei svarios basos kojos tai viskas puiku manau. Na tik nuo basu koju kedai turi toki specifini kvapa, aisku tai nera kazkokia smarve. Na bent jau pastebejau dukros keduose lyginant su mao pacios nes visada nesioju kojines. Tiesiog taip ipratus.

Atsakyti
na man vistiek atrodo, kad visi rubai, kurie lieciasi su kunu, kazkiek issiprakaituoja. Galu gale, juk lieka ant ju odos lasteliu. Taigi, purvinasi. Siuo atveju, kedu vidus irgi, jei kojiniu nera.
Atsakyti

pas mane kedų nešiojimo dažnumas laaabai mažas. Gal per metus susidaro savaitė, gal dvi :D Pas paauglius kitaip, jis jų nenusimauna, ir žiemą dedasi, tai gal biški kitaip su higiena. Na, man svarbiausia, jog ištraukus koją iš batų, nesmirdėtų prakaitu tiek koja, tiek batai, ir pačių batų vidiniai padai nebūtų purvinesni už asfalto spalvą :D Negyvos ten visokios ląstelės man kažkaip nekliūna :D

Atsakyti