Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda: l/d ''Bitutė''

Sveikutes mamytes,
Gal kuri nors ka nors zinot apie "Bitute". Galvojam sunu pradeti leisti i darza, tai norim apie kai kuriuos pasiklausineti...
Atsakyti
QUOTE(Ametiste @ 2006 08 03, 12:13)
Sveikutes mamytes,
Gal kuri nors ka nors zinot apie "Bitute". Galvojam sunu pradeti leisti i darza, tai norim apie kai kuriuos pasiklausineti...


sveikute, deja apie si darzeli nieko nezinau, bet gali apie visus darzelius pasiskaityt internete http://www.klaipeda....=110&pathId=129 stai adresiukas. saviski leidziu i Bangele (nes esam rusakalbiai). esu laaabai patenkinta. einam nuo 1,5 metuku.nesirgom. jei dar kuo galiu padet ar patart, rasyk!!! sekmes jums thumbup.gif
Atsakyti
Aciu labai thumbup.gif puslapiukas, gal pavyks rasti toki, kuris ir vaikuciui, ir mums patiktu, nors svarbiausia, kad butu gera aukletoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ametiste @ 2006 08 05, 11:12)
Aciu labai  thumbup.gif  puslapiukas, gal pavyks rasti toki, kuris ir vaikuciui, ir mums patiktu, nors svarbiausia, kad butu gera aukletoja  smile.gif

jop is tikruju rinkausi darzeli kad butu arciau namu bet taip sutapo kad aukletojom esu patenkinta ir vaiko progresu. ir jei kam tiktu sis darzelis. tikrai rekomenduoju savo patiritm, esu laaaabai patenkinta 4u.gif
Atsakyti
simtas metu praejo nuo sios temos sukurimo, bet gal atsiras lankanciu "Bitute" ?
Atsakyti
mes lankom Bitute 4u.gif
pirmus metus buvom labai patenkinti, ypac aukletojomis, ivyko daug remonto darbu per tuos metus,zodziu smarkiai atstatomas lopselis-darzelis...
tik siais metais pasikeite grupe, ir prasidejo visokios rinkliavos, ney lovas naujas praso,kad tevai nupirktu... man jau nebepatinka tokie dalykai... schmoll.gif
Atsakyti
Labai būtų smagu, kad atsilieptų daugiau mamyčių, kurių vaikučiai lanko šį darželį 4u.gif Mes tebesame apsisprendimų kryžkelėj: kurį rinktis "Bitutę" ar "Drugelį"? Gal galite patarti? Man "Bitutės" bent jau direktorė DAUG malonesnė pasirodė, tik kažin kaip ten auklėtojos? Pasidalinkit patirtim 4u.gif
Atsakyti
Kur "Bitutės" vaikučių mamytės? Atsiliepkit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2008 12 21, 16:26)
Labai būtų smagu, kad atsilieptų daugiau mamyčių, kurių vaikučiai lanko šį darželį  4u.gif  Mes tebesame apsisprendimų kryžkelėj: kurį rinktis "Bitutę" ar "Drugelį"? Gal galite patarti? Man "Bitutės" bent jau direktorė DAUG malonesnė pasirodė, tik kažin kaip ten auklėtojos? Pasidalinkit patirtim  4u.gif

Dukra lanko "Bitutę", esam labai patenkinti. Darželis labai jaukus, tvarkingas, puikios auklėtojos (tiek lopšelio, tiek darželio grupėse). 4u.gif

Nepadarykite klaidos pasirinkdami "Drugelį" - mūsų grupėje yra keli vaikučiai, lankę šį darželį...Atsiliepimai tikrai kraupoki... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Triesto @ 2009 01 09, 15:02)
Dukra lanko "Bitutę", esam labai patenkinti. Darželis labai jaukus, tvarkingas, puikios auklėtojos (tiek lopšelio, tiek darželio grupėse).  4u.gif

Nepadarykite klaidos pasirinkdami "Drugelį" - mūsų grupėje yra keli vaikučiai, lankę šį darželį...Atsiliepimai tikrai kraupoki... schmoll.gif

Išgąsdinot blink.gif Man "Bitutės" aplinka irgi labiau patinka 4u.gif Ir ten eilėje esame pirmi, tai nuo rugsėjo tikrai priimtų. Ačiū už patarimą. Girdžiu tą ne iš pirmos mamos, manau rinksimės "Bitutę" drinks_cheers.gif
Dar kartelį ačiū ploja.gif
Atsakyti
Mes lankom "Bitute".Lopselio aukletojos nuostabios apie kitas kol kas nezinau.Pasirinkau si darzeli del malonios atmosferos ir direktores.Vaikas lanko labai nooriai.Buvau uzejusi ir i "Drugeli"- atmosfera nepatiko ir direktore taip pat.
Atsakyti
Kitas Bitutes minusas, lauke, vaikai neturi ka veikti, nes nera jokiu supyniu, net suoliuku... ar dar matete kur nors toki lopselio kiema?? blink.gif
Atsakyti