Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Ačiū Sange! smile.gif
QUOTE(gintare0820 @ 2019 01 21, 14:13)
<p><strong>Sange</strong>- kaip faina, kad atsipalaidavot uzsieny  wub.gif   ir as noriuuuu  rolleyes.gif </p><p><strong>Airise</strong>- geriu 2 menesius  smile.gif  mano TSH buvo 3,6, tai ginekologe sake, kad norint pastot reikia kad butu maziau 2. pageriau menesi- nukrito iki 2,1. Tai sake, kad nekelsim dozes- kad gerai ir tiek  smile.gif    kiek tavo? </p>
Mano buvo 4,09. Geriu nepilnus du mėn. Dabar 1,81. smile.gif Kokį vaistą geri?
Atsakyti

Ačiū Sange! smile.gif

QUOTE(gintare0820 @ 2019 01 21, 14:13)
<p><strong>Sange</strong>- kaip faina, kad atsipalaidavot uzsieny  wub.gif   ir as noriuuuu  rolleyes.gif </p><p><strong>Airise</strong>- geriu 2 menesius  smile.gif  mano TSH buvo 3,6, tai ginekologe sake, kad norint pastot reikia kad butu maziau 2. pageriau menesi- nukrito iki 2,1. Tai sake, kad nekelsim dozes- kad gerai ir tiek  smile.gif    kiek tavo? </p>
Mano buvo 4,09. Geriu nepilnus du mėn. Dabar 1,81. smile.gifKokį vaistą geri?

oo, tai tavo dar labiau nukrito.  :4u:  as geriu Levaxin. 

Atsakyti
Aš geriu L-Thyroxin 100. Aha, man per mažiau nei mėn. Iškart sumažėjo.
Atsakyti

tai cia skaitosi 100 ml?  as geriu tik 25 ml

Atsakyti
QUOTE(gintare0820 @ 2019 01 21, 14:41)
<p>tai cia skaitosi 100 ml?  as geriu tik 25 ml</p>
Ne, aš geriu 50.
Atsakyti

Pasibėdavosiu :( siaubas kaip man svoris šoktelėjo :( kol gėriau KT buvo viskas puiku. Bet va joms galutinai pasišalinus iš organizmo pradėjo augti svoris :( O aš dar tokia tinginiukė, tai iš vis tikra tragedija. Aišku galėčiau nurašyti viską hormonams, būtų taip lengviausia. Bet kaip įsipūsti sau ūpo pasportuoti ir pradėti sveikiau maitintis. Gal turit kokių patarimų? Gal savo istoriją kokią, kaip kovojot su svoriu, noriu, kad įpūstumėt motyvacijos susiimti. Žodžiu reikia gero spyrio į užpakalį, kad pajudėčiau iš tinginystės taško. HELP 🙈

Atsakyti

Pasibėdavosiu :( siaubas kaip man svoris šoktelėjo :( kol gėriau KT buvo viskas puiku. Bet va joms galutinai pasišalinus iš organizmo pradėjo augti svoris :( O aš dar tokia tinginiukė, tai iš vis tikra tragedija. Aišku galėčiau nurašyti viską hormonams, būtų taip lengviausia. Bet kaip įsipūsti sau ūpo pasportuoti ir pradėti sveikiau maitintis. Gal turit kokių patarimų? Gal savo istoriją kokią, kaip kovojot su svoriu, noriu, kad įpūstumėt motyvacijos susiimti. Žodžiu reikia gero spyrio į užpakalį, kad pajudėčiau iš tinginystės taško. HELP 🙈

as manau, kad cia tik tu ir dar karta tu turi apsisprest ir nusiteikt kovot su svoriu  :4u:   

Atsakyti

man panika jau...nezinau nei ka galvot nei ka daryt..  :huh2:   siandien pasidariau NT. Lygiai toks pat vaiduokliukas kaip pries savaite  :unsure:  mmm veluoja pora dienu... :unsure:   tai is kur man dabar zinot ar yra kazkas ar ne??  :unsure:  

Bandysiu skambint i klinika, klaust ar gali padaryt kraujo tyrima..

Atsakyti

Labas rytas  :) o tu gintare pasidaryk elektroniny aisku nepigus bet jie manau patikimiausi is visu  :mirksiukas: 

Atsakyti

Žinau žinau, kad čia viskas nuo manęs priklauso 🙈 

Bet realiai dar tik dvi dienos vėluoja. Tai kaip ir nedaug. Tik tik kad tą vaiduokliuką labai anksti pagavai. Tai suprantu, kad neramu. O jei gyventum LT jau būtų viskas aišku. Žinoma bandyk skambintis, gal kartais daro hcg tyrimą. Būtų tikrai ramiau. 

Atsakyti

Žinau žinau, kad čia viskas nuo manęs priklauso 🙈 

Bet realiai dar tik dvi dienos vėluoja. Tai kaip ir nedaug. Tik tik kad tą vaiduokliuką labai anksti pagavai. Tai suprantu, kad neramu. O jei gyventum LT jau būtų viskas aišku. Žinoma bandyk skambintis, gal kartais daro hcg tyrimą. Būtų tikrai ramiau. 

ketvirta diena veluoja jau...neramu kad tas bruksniukas toks neryskus...  :huh2:​ 

Atsakyti

Labas rytas  :) o tu gintare pasidaryk elektroniny aisku nepigus bet jie manau patikimiausi is visu  :mirksiukas:

bandysiu ieskot vaistinej. kazkaip nemaciau cia tokiu  :hmm:​  

Atsakyti