Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

QUOTE(Garbanelele @ 2019 02 16, 13:22)
<p>Kaip savaitgaliaujasi, merginos? Man ir BKT pakilo šiandien. Reiks registruotis progesterono tyrimui.</p>

Mes dirbam. Teisingiau vyras dirba o aš kartais prisidedu palaikymu, valgyt darau ir šeip krapštinėjuos smile.gif
Kaip tu savaitgalį leidi? mirksiukas.gif
Atsakyti

Mes dirbam. Teisingiau vyras dirba o aš kartais prisidedu palaikymu, valgyt darau ir šeip krapštinėjuos smile.gif
Kaip tu savaitgalį leidi? mirksiukas.gif

Namuose kuičiuosi, pietus padariau, skalbiu. Kavos atsigersiu ir keliausim kur nors pasivaikščioti :), oras toks puikus už lango :)

Atsakyti

Sveikos :) 

Visos matau tikrai savaitgaliavo, oras palepino visus :) 

Mano mm baig4si, prasideda naujas planavimo mėnuo, kažkaip giliai viduje daug iš jo tikiuosi. Per OV dienas išpuolė, kad papulsiu pas ginekologę, tai gal matys ar ji pas mane normali vyksta ar ne. Žodžiu svarbu, kad netektu nusivilti planavimo mėnesio gale :)

O visoms linkiu lengvo pirmadienio, po šaunaus savaitgalio :)

Atsakyti

Labas rytas,

Mes šeimyniškai savaitgalį praleidom  :rolleyes:Gintare kaip tu? Schneewittchen, kažkur pradingus :) 

Atsakyti

Sveikos! Šiandien pasidariau FSH, LH, E2 tyrimus. Gavau rezultatus, tik nelabai ką ir suprantu, gal kuri nors su tuo jau susidūrusi ir galėtų man padėti susiprasti?


Mano rezultatai: E2 - 99,61

Normos: 71.60-529.20 Folikulinė fazė
234.50-1309.10 Ovuliacinė fazė
204.80-786.10Liutealinė fazė
<118.20 Postmenopauzė

Mano rezultatai:FSH - 7,31

Normos:

2.50-10.20 folikulinė fazė

3.40-33.40 ovuliacinė fazė

1.50-9.10 Liutealinė fazė

23.00-116.30Postmenopauzė

<0.30Neščioms


Mano rezultatai:LH – 5,70

Normos:

1.90-12.50 folikulinė fazė

8.70-76.30 ovuliacinė fazė

0.50-16.90 Liutealinė fazė

15.90-54.00 Postmenopauzė

<0.10-1.50 Neščioms


Atsakyti

Pegile, manau kad viskas gerai, į normas įtelpa.

Man vis pilvo apačią patempia, tai šoną tai krūtinę suduria. Oj kaip įdomu ką šis ciklas man paruošė, bus viskas aišku vasario 26 d., nes iš vakaro baigsiu gerti dufastoną, o ryte reikės pasidaryti testą, nes tik taip bus aišku ar jį toliau gerti, ar nutraukti ir laukti mmm.

Atsakyti

Ačiū, _mimozza_! Man irgi pasirodė, kad viskas gerai. Dar iššniukštinėjau visus forumus :D Po šitų tyrimų kas dar darosi? PRG, taip?

Gal šis ciklas ką gero pametės :)? Kiek jau laiko lauki II? :)

Atsakyti

Ačiū, _mimozza_! Man irgi pasirodė, kad viskas gerai. Dar iššniukštinėjau visus forumus :D Po šitų tyrimų kas dar darosi? PRG, taip? Gal šis ciklas ką gero pametės :)? Kiek jau laiko lauki II? :)
7 DPO darosi progesteronas ir prolaktinas. Būtų šaunu jau pamatyčiau II, o jei ne tai dar ir į kito ciklo vaisingas dienas pataikysim, tik jos bus prieš O. Jei bus gyvybingi ir stiprūs spermiukai bus maža viltis :) Nes išskrendam namučio su dukrele. Planuojam nuo spalio mėn. O realiai čia trečias bandymų ciklas. Vienas ciklas išsimetė nes buvom atskirai. ☺ oj du išsimetė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 18 vasario 2019 - 18:28

Tai visai nedaug! Jau gal ir ilgiau nebereikės laukti  :nestuke 

Atsakyti

Tai visai nedaug! Jau gal ir ilgiau nebereikės laukti  :nestuke

Būtų super, dar spėčiau į šiuos metus, tarp vaikučių 5 m. skirtumas tada būtų  :wub:​ Na bet daug neprisisvajoju

Atsakyti
QUOTE(_mimozza_ @ 2019 02 19, 00:26)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Pegile" data-cid="72358123" data-time="1550523269"><div><p>Tai visai nedaug! Jau gal ir ilgiau nebereikės laukti  nestuke.gif</p></div></blockquote><p>Būtų super, dar spėčiau į šiuos metus, tarp vaikučių 5 m. skirtumas tada būtų  wub.gif​ Na bet daug neprisisvajoju</p>

Sveikos, merginos, kodėl neberandu šių namučių naujoj versijoj supermama? Na aš pradėjau matuoti BKT ir laukiu kol atsiųs OV testus. Žiūrėsiu kas kaip, gal net OV nevyksta dėl to nepastoju ax.gif
Atsakyti

Sveikos, merginos, kodėl neberandu šių namučių naujoj versijoj supermama? Na aš pradėjau matuoti BKT ir laukiu kol atsiųs OV testus. Žiūrėsiu kas kaip, gal net OV nevyksta dėl to nepastoju ax.gif

Labukas, oj net nežinau. Aš neuždarau šio lango, tai visad po ranka kaip sakant. Tiesa, buvo kažko užlūžęs ir neberodė, bet iš naujo susiradau. Šaunuolė, kad pradėjai matuotis BKT, iš kur OV užsisakei? 

Atsakyti