Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Aš vaikštau su savo vaiduokliu kišenėje... Nauju, šiandieniniu, dienos metu darytu vaiduokliu.jetau jau jaučiu kaip mano nuotaika tiesiogiai priklauso nuo testo rezultato... Vaiduoklis toks pats neryškus, dariausi jautrų neva, rytinis išvis nieko juoostelinis. Kaži kiek čia tais vaiduokliais tikėti galima, tikrai ne ryškesnis nei vakar... Bent jau sveikti pradėjau, nirs tiek gerai... Balionai ir kitoms besikankinancioms nekantruolėms.. 4u.gif4u.gif4u.gifnestukems sveikatos nestuke.gif

Laikykis, tas laikas tikrai žudantis. Man kai vaiduokliavo tai nežinau kiek testų prisidariau. Tai dariau kovo 9 d. 10d. 11d. ir visas buvo vos matomas vaiduoklis, neiškenčiau pasidariau 11d. Amediplius žalią dienos metu ir išryškėjo antra juostelė labai greitai ir jau galima sakyti nebe vaiduoklis, nes akių laužyti nereikėjo, kad pamatyti 😉. Tai dar yra laiko gal viskas gerai išryškės ta antra juostelė 😍

Atsakyti
QUOTE(svajojanti27 @ 2019 03 22, 20:00)
<p>Laikykis, tas laikas tikrai žudantis. Man kai vaiduokliavo tai nežinau kiek testų prisidariau. Tai dariau kovo 9 d. 10d. 11d. ir visas buvo vos matomas vaiduoklis, neiškenčiau pasidariau 11d. Amediplius žalią dienos metu ir išryškėjo antra juostelė labai greitai ir jau galima sakyti nebe vaiduoklis, nes akių laužyti nereikėjo, kad pamatyti 😉. Tai dar yra laiko gal viskas gerai išryškės ta antra juostelė 😍</p>

Ačiū už padrąsinimą 4u.gif
Atsakyti

Lauralina, finy, čalykušu kur prapuolėt? Laukiam naujienų  :rolleyes: GammaOrionis , kaip jautiesi? Ar planuoji nt daryti prieš mmm?  :rolleyes:
Sveikos merginos sulaukiau vakar mm nu bet ciklas sakes pasidare 41 d :blink: dabar net nebezinau kada tos kitos mm jauciu uzdedu 40 dienu vel tai zodziu geguzes 1 eina sau su tokio ilgio ciklu isvis isdurnet nuo laukimo galima  :oh: uzsirasiau pas gine balandzio 3 d cia man parekomendavo nu bus matyt ka pasakys gal pasiulys kokius hormonus issiyirti ar dar ka nes sita mano nieko isvis vienintelis atsakymas nepataikot  :oh:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauralina3: 23 kovo 2019 - 08:36

Labas rytas, pas mus mus saulėtas rytas. Tai taip smagiai nuteikia ta saulutė  :rolleyes: 

Sveikos merginos sulaukiau vakar mm nu bet ciklas sakes pasidare 41 d  :blink: 

Gerai, kad užsirašei pas ginę gal ką patars ar ką išrašys. Gal sekei ovuliaciją BKT ar ov testais? 

Atsakyti

Sveikos merginos, na mano mmm vėluoja, pagal viską vakar turėjo būti, bet kol kas neparėjo, jaučiu kad šiandien ar ryt susirgsuu, nes krūtinė sprogsta, šiandien dariaus testą, tikrai jokio vaiduoklio.. manau jau rodytų jei kažkas būtų. Tai va tiek žinių  :4u:  dar tokia nesamonė, draugas susižeidė ir dėl tikimybės kraujo užkrėtimui turės gerti antibjotikus intensyvų kursą, tai net ir nežinau, gal

kitą ciklą net ir neprotinga planuoti...  :huh2:  tai dabar šį mėnesį kiek vaisingų atvejų turime?  :yahoo: 

Atsakyti

Sveikos merginos sulaukiau vakar mm nu bet ciklas sakes pasidare 41 d :blink: dabar net nebezinau kada tos kitos mm jauciu uzdedu 40 dienu vel tai zodziu geguzes 1 eina sau su tokio ilgio ciklu isvis isdurnet nuo laukimo galima  :oh: uzsirasiau pas gine balandzio 3 d cia man parekomendavo nu bus matyt ka pasakys gal pasiulys kokius hormonus issiyirti ar dar ka nes sita mano nieko isvis vienintelis atsakymas nepataikot  :oh:

lauralina3 ar ir ankščiau tokių bajerių turėjai su ciklu? nes aš ir jaučiu kaip mano ciklas ilgėja ...

Atsakyti

tai dabar šį mėnesį kiek vaisingų atvejų turime?  :yahoo:

Keturios iš mūsų jau išvydo II  :wub:  Bet dar kovas nesibaigė ir dar yra nelaukiančių mmm, tad gali ir padidėti nėštukių gretos  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Labai, labai laukiam dar prisijungiant prie mūsų  :nestuke​ . 

Atsakyti
Labukas, aš jau be vilčių, visai nieko nejaučiu net pms, krūtys visai nejautrios, iki mmm dvi dienos, testai nieko nerodo, o šį rytą patepliojo... Dar dvi dienos iki mmm, bet jau matyt nieko nebus, nuojauta mano tokia...
Atsakyti

Labukas, aš jau be vilčių, visai nieko nejaučiu net pms, krūtys visai nejautrios, iki mmm dvi dienos, testai nieko nerodo, o šį rytą patepliojo... Dar dvi dienos iki mmm, bet jau matyt nieko nebus, nuojauta mano tokia...
Adelė  :4u:  Dar laukim  :rolleyes: Tie pojūčiai labai apgaulingi. Tos kurios nieko nejautė ir va išvydo II. O tos kurios jautė krūtinės tempimą, pilvo maudimą ir sulaukė mmm. Tad kol nėra mmm, tol nenukabinam nosytės  :rolleyes:​ 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 24 kovo 2019 - 13:25

Man jau prasiseda pms 🙈 iki mmm man 5-6 dienos, bet jau pradeda tempti pilvo apačią, mausti nugaros apačią. Jaučiu kaip krūtinės šonus pamaudžia. Viskas taip pat kaip ir praeitą ciklą, tad laukiu mmm. Kaip kitos jaučiatės, kurios nelaukiate kitą savaitę mmm? O kaip dar kitoms sekasi gaudyti LH bangos piką ov testukais?  :rolleyes:

Atsakyti

O man šiandien jau pramušė mėnesinės :) tai dabar nelaukiu balandžio 27d. mmm , bet ciklas truputį durniuoja  :hmm:  šį mėnesį maudė nugarą nuo pat ovuliacijos, nors ankščiau nebuvau jautus tokių simtomų, galvoju gal niekad neatkreipdavau dėmesio. Iš dalies įdomu įsiklausyti į savo organizmą, kūną. Per savaitgalį susitikau su dviem

draugėm, kurios  :nestuke , tai apsikabinau atsibučiavau, sako užkrečiama, tai ką, laukiam :) kažkokia džiugi gera nuotaika, savaitgalis gražus, mano vaikinas išvarė savo reikalais, leidau laiką su drauge, paskui turėjau laiko tik sau, klausiau muzikos, pašokau tokį meditacinį šokį, tarsi terapiją pasidariau, kuri tiek jausmų iššaukė, jautrumo, labai gerai pailsėjau, kaip jūsų merginos nuotaikos?  :) 

Atsakyti