Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Adele  :4u: 

Parnešu arčiau sąrašėlį  :rolleyes: Gal kita savaitė bus džiugi ir sulauksim gerų žinių iš kurios nors  :)  

Sulaukusios II  :wub: 

  • svajojanti27
  • Pegile
  • Sange
  • LoyalWarrior
  • GammaOrionis
  • lape_apykakle
  • finy

Vis dar laukiančios II  :wub: 
04.20 Airisė laukia II
04.24 Adelė 85 nelaukia mmm
04.26 Ginkante laukia mmm
04.27 Čalykušu nelaukia mmm
04.28 eirona nelaukia mmm
04.28 JusteS nelaukia mmm
04.30 _mimozza_ nelaukia mmm
05.01 Garbanelele laukia II
05.01 jogaileee3 nelaukia mmm
05.04 *Niloticus* pamatys II
05.06 Gintare0820 sulauks II
05.10 -hal- nelaukia mmm
05.12 Kategoriška nelaukia mmm
05.12 lauralina3 nelaukia mmm

Atsakyti
Jau mane galite į sąrašėlio galą... Pirmą kartą turėjau tokį trumpą ciklą gyvenime... 25 dienos... Prasidėjo mmm.
Atsakyti
Sveikos, merginos.

Adele, jetau, mazut. 4u.gif Tikiu kaip liudna. Tiek tiketasi, tiek svajota... verysad.gif Svarbu neprarasti tikejimo. Turi gi pavykti kada nors. smile.gif Naujas ciklas, nauja pradzia. O beje ar tyretes su vyru? smile.gif

Garbanelele, o tu tikra del IVF kompensavimo? Nes mes turim bendra dukra ir mum gydytoja sake konpensacija galios. unsure.gif Dabar galvoju gal as cia ne taip supratau. Einu paskaitineti... unsure.gif Del vyro turto - siulyciau issitirti po pertraukeles dar karteli. Pas mus buvo viena karta blogas tyrimas, bet pakartojus po keliu menesiu jis jau buvo geras. mirksiukas.gif Taip kad nenusiminkit labai.

Mimozza, aciu, kad teiraujies. Tai vat, dar mmm neparejo, jokiu simptomu nejauciu. Bijau cia kazko ir tiketis, nes kaip ir sakiau, nd visai ne pagal vaisingas dienas daryti. Testo nedariau, bet jeigu iki antradienio nepareis - tada gadinsiu, nes dabar ne namie esam.

Su Šventėm, merginos!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airisė: 21 balandžio 2019 - 14:17
Airise, vyras tyresi, jo turtas ok, na gal gali būti kiek greitesni biggrin.gif bet gydytoja sakė viskas ok. O aš prieš viską buvau pas ginekologe, sakė viskas ciki, nutraukti KT ir bandyti, bet aš turėjau operacija, endometrioze 3 stadija, kiausideje buvo diiidele cista, sakė kiaušide viena israkinejo ir sudėjo iš naujo, klausimas ar ji dirba... Tai buvo prieš 6 metus, visą laiką vartojau KT, kad liga miegotų... Kažin ar man čia natūraliai pavyks...

Laukiam naujienų iš tavęs smile.gif
Atsakyti
Supratau. O kiek jau laiko bandot? smile.gif Gal pora ciklu ir uzkibs ;)

As uzsirasiau pas gydytoja geguzes 20. Stimuliacijai. Turejau nuspeti 2 mmm datas, tai dabar galvoju ar nebusiu blogai data parinkus. Ne nu, tai kaip nuspeti, jeigu ciklas nera super duper reguliarus. blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Airisė @ 2019 04 21, 15:28)
Supratau. O kiek jau laiko bandot? smile.gif Gal pora ciklu ir uzkibs ;)

As uzsirasiau pas gydytoja geguzes 20. Stimuliacijai. Turejau nuspeti 2 mmm datas, tai dabar galvoju ar nebusiu blogai data parinkus. Ne nu, tai kaip nuspeti, jeigu ciklas nera super duper reguliarus. blink.gif  biggrin.gif

Antras ciklas dabar tik buvo...
Atsakyti
Oj tai dar tik pradzia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Airisė @ 2019 04 21, 18:52)
Oj tai dar tik pradzia smile.gif

Na šį pradžia man teikė daug vilčių, geriausia būtų buvę pastoti per pirmus kelis mėnesius, su kiekvienu mėnesiu mažėja galimybes dėl ligos...
Atsakyti
QUOTE(Adelė 85 @ 2019 04 21, 18:40)
Na šį pradžia man teikė daug vilčių, geriausia būtų buvę pastoti per pirmus kelis mėnesius, su kiekvienu mėnesiu mažėja galimybes dėl ligos...

Manau visoms teikia vilciu kiekvienas ciklas. Tik sakau, kad po dvieju ciklu neverta galvoti, kad kazkas negerai. Visiskai sveikos poros pastoja per puse metu - metus. ;) O siaip visos mes norim pastoti is pirmo ciklo. biggrin.gif Bet ne viskas priklauso nuo musu noru.

Linkiu, kad sis ciklas butu sekmingas. ;)
Atsakyti
QUOTE(Airisė @ 2019 04 21, 22:11)
Manau visoms teikia vilciu kiekvienas ciklas. Tik sakau, kad po dvieju ciklu neverta galvoti, kad kazkas negerai. Visiskai sveikos poros pastoja per puse metu - metus. ;) O siaip visos mes norim pastoti is pirmo ciklo. biggrin.gif Bet ne viskas priklauso nuo musu noru.

Linkiu, kad sis ciklas butu sekmingas. ;)

Dėkui smile.gif
Atsakyti

Labas rytas  :mirksiukas:  Aš po vakar apsunkusi dar jaučiuosi  :oh: pilvas išsipūtęs ligi nosies  :D 

Jau mane galite į sąrašėlio galą... Pirmą kartą turėjau tokį trumpą ciklą gyvenime... 25 dienos... Prasidėjo mmm.

Kada dabar nelauki mmm? Pakoreguosiu sąrašėlį  :)

Aš jau antra diena kai atsikeliu geros savijautos, bet tik kai papusryčiauju tai taip galva suktis pradeda  :oh: jaučiu skrandis streikuoja. Bet savijauta tai tragiška, kaip visą laiką apsvaigus  :oh:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 22 balandžio 2019 - 09:52
Mimozza, dabar nežinau jau kažkada gegužės 16-18 dienomis...

Kaip ten pas tave su O buvo? Jau praėjo? ND atlikti laiku? biggrin.gif
Atsakyti