Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Skelbiama merginų paieška  :excl:  :excl:  :excl:

Ginkante,Čalykušu, eirona, jogaileee3, *Niloticus*,Gintare0820, hal, lauralina3

Kategoriška, Juste, Garbanelele čia nesenai buvo užsukusios, šaunuolės  :4u: o kitoms  :nono: 

Sveikos merginos :) esu esu rašiau prieš kelias dienas gal nepastebėjote  :) su praėjusiomis šventėmis  :) 

Atsakyti

linkiu, kad viskas susitvarkytu ir nereiketu plano B  :4u:  

Linkiu ir as kad pavyktų patiems stebuklu tikrai buna :) as ir save šiek tiek kaltinu kad per ilgai laukiau pagranduka planuoti bet yra kaip yra gal pavyks :hmm: šis ciklas toks trumpas buvo 25d. Po tu ilgu issiderinusiu ciklu 42d gal susitvarkė  :unsure: einu pasidarysiu OV siandien 10cd

Atsakyti

Pasidariau OV dar neryškus bet kad toks nt butų :wub: 

Atsakyti
QUOTE(lauralina3 @ 2019 04 24, 15:22)
<p>Pasidariau OV dar neryškus bet kad toks nt butų wub.gif </p>

Norėtumėm čia visos to antro vaiduoklio... biggrin.gif aš šį ciklą nesidarysiu OV testų, manau, kad žinau kada būna smile.gif
Atsakyti

Justė, nakvišų aliejus yra labai geras dalykas moterims, padeda prie sunkių mėnesinių ir kartais net padeda sutvarkyti kai kurias ginekologines bėdas, nes turi medžiagos panašios į mūsų hormonus. Dar turi kalną kitų labai teigiamų poveikių. Google tau daugiau papasakos biggrin.gif

Mimozza, kaip ir sakei man, kol nėra mmm viltis yra! Nesiskiria praktiškai pms nuo nėštumo pradžios smile.gif

 

Kad jau pasinešiau ant vitaminų, reiks ir nakvišų aliejų išmėgint :D

Atsakyti

Justė, nakvišų aliejus yra labai geras dalykas moterims, padeda prie sunkių mėnesinių ir kartais net padeda sutvarkyti kai kurias ginekologines bėdas, nes turi medžiagos panašios į mūsų hormonus. Dar turi kalną kitų labai teigiamų poveikių. Google tau daugiau papasakos biggrin.gif

Mimozza, kaip ir sakei man, kol nėra mmm viltis yra! Nesiskiria praktiškai pms nuo nėštumo pradžios smile.gif

Kažkur mačiau, kad nakvišų aliejų reiktų gerti tik pirmoj ciklo pusėj iki OV. Vėliau kažkaip ne itin gerai.

Atsakyti

Mimozza, kaip ir sakei man, kol nėra mmm viltis yra! Nesiskiria praktiškai pms nuo nėštumo pradžios smile.gif

Tikiuosi labai :) mmm tik antradienį, tai laiko yra. Maža viltis rusena  :) 

Šiandien pasigražinau nagučius, tai patenkinta rezultatu  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Norėtumėm čia visos to antro vaiduoklio... biggrin.gifaš šį ciklą nesidarysiu OV testų, manau, kad žinau kada būna smile.gif

Sulauksim visos anksciau ar vėliau manau tu dviejų bruksneliu tik norisi greiciau ypač metai savo daro :rolleyes: 

Atsakyti

Gero vakarėlio :)

Aš vis dar laukiu. Tuo tarpu galvoju, skaičiuoju, įprastas ciklas mano buvo 30-32 dienos, kai pradėjome bandymus, t.y. maždaug vaisingom dienom (deja, tikslios dar neišsiaiškinau, vadovaujuosi savo stebėjimais organizmo, bei Apps’o rekomendacijom, ar yra čia tokių dar? :D ) tai praeitas ciklas laabai bent jau man prailgo, 34 dienos, jau galvojau “nejaugi”, bet kitą dieną parėjo..

Šį mėn eina jau 34 diena, šiandien ryte dariausi testą (vien dėl to, kad turėjau eiti mezoterapijai ir pagalvojau, gal visgi negalima) na ir neigiamas. Pilvą pamaudžia karts nuo karto nuo šeštadienio. 

Gal kuriai iš Jūsų irgi su bandymų pradžia pasikeitė ciklas?

Su praeitom M labai nusiminiau, bet pagalvojau na tegul Dievulis duoda sekantį kartą jau tikrai įsitvirtint  :wub: 

Atsakyti

Sveikute :) čia žinok daug kurioms kaip pradedi planuoti tai tas ciklas issiderina matyt nuo streso ir to laukimo kazkaip prailgeja :hmm: 

Atsakyti
Beauty, man pirma karta gyvenime ciklas truko tik 25 dienas, įprastai 28-29. Tiek isijautusi buvau aną ciklą, kad net per anksti susirgau.

Nu panos aš šiandien dėjau namuose generalke, wow koks kaifas, tik dabar baigiau biggrin.gif nors darbai labai spaudžia, bet daugiau negalėjau sėdėti dulkėse. Mane veikia smugdanciai netvarka, o nuodugniai tvarkiausi jau senokai. Pajudejau kokias 7 valandas biggrin.gif pas mane trys aukštai biggrin.gif žinoma su pertraukėmis smile.gif pas vaiką kambary radau ko ir pasigedusi buvau, o šiukšlių... Maišą dideli išnešiau. Atrodo nėra taip jau baisu, bet kai pradėjau darineti visokias dureles biggrin.gif... Tai va norėjau pasidžiaugti smile.gif o mano mmm dieviškai lengvos, negaliu atsidžiaugti, ryt paskutine diena smile.gif
Atsakyti

Labas rytas :4u:

Aš pastarosiom dienom toookia apspangus, miego noriu nuolat, nors realiai pamiegu gerai, gal mane čia pavasarinis nervulys koks apėmęs, šitie metai tokie sunkūs nusimato į priekį, vestuvės, gimtadieniai baliai festivaliai  :oh:  gal pasenau, bet kaip tingiu :D 

Atsakyti