Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Seikos.

As irgi paskutiniu metu kazkokias keistenybes sapnuoju. :D Pilnatis, turbut del to.

Mimoza, o dukrele pavadinai vardu is sapno? :)

Turbut mano eile nt gadint, ryt mmm turetu ateit. Visiskai jokiu pojuciu, nieko nesitikiu, nenoriu nusivilt, todel laukiu. Dar kazkokia sloga kabinasi. Zodziu. 

Eurovizija kaip tik dabar ziuriu :D Miego gaila tad kita diena atsisuku :) 

Atsakyti
QUOTE(_mimozza_ @ 2019 05 19, 13:04)
<p>Sveikos  smile.gif </p><p>Kaip laikotės? Kuri dabar planuoja NT gadinti? Kaip sekasi toms, kurioms dabar ciklo viduriukas? Kaip savaitgalis einasi?</p><p>Ar žiūrėjot euroviziją, kas buvo favoritas? Merginos pašnekam, kol temutė visai nenumirė  rolleyes.gif </p><p></p><p>Aš įprastai, nieko naujo iš tikro. Kai leliuko negaminam, tai ir galva neapsunkusi nuo pojūčių ieškojimo, tad ramiai sau laukiu mmm  biggrin.gif Oras pasakiškas tai mėgaujamės su dukrele juo  smile.gif Aš kažkaip šiemet nežiūrėjau nei eurovizijos pusfinalių, nei finalo 🙈 net dainų nežinau lotuliukas.gif​ </p><p></p>

Labukas, aš 5 ryto kaip atsimerkiau taip ir klajoju biggrin.gif
Nežiūrėjau irgi jokių pusfinalių, vakar peržiūrėjau savo dainas, sudėliojau favoritus ir miegoti, ryte nustebino favoritai visai ne pagal mane biggrin.gif aš prajuokinsiu gal, bet man Norvegai labai patiko biggrin.gif

O tema dievaži miršta, greičiau pastoja ir varom pas neštukes biggrin.gif

Atsakyti

Airisė, vardas visai kitas, nes kai gimė dukrelė jis tiesiog nelipo. O dabar tas, kurį ji turi tai puikiai atitinka jos asmenybę pagal reikšmes  :) net zodiako ženklai vienodi jos ir globojančio jos vardą  :oh: 

Adele, aš šiandien skaitunėjau konentarus tai daug kam Norvegai patiko. Na reikės jaučių kurią nors dieną pažiūrėti finalą  :ax: Oj kaip būtų gerai jau pas nėštukes keliauti, bet gi iš Dievo malonės man niekas to žirniuko neįsodins taip greit  :D O pašto sąlygas siuntinukas neatlaikys  :lol:​ 

Atsakyti

Labas visom. Mano savaitgalis toks koks ir pastarąsias dvi savaites, dirbu aukle. Va vaiką dabar uzmigdžiau. Šiandien ir vakar skaičiau gimdymo istorijas... Man dabar 19CD, nežinau ar kitos mėn laiku bus, nors gal, nes dabar mažiau streso ir krūtinę skauda, pilvo apačią kartais tai žinau jau daug maž kad viskas gerai. Paskutiniu metu valgyt labai norisi.. Bet stengiuosi laikytis kažkiek, nes sušlamščiau viską aplinkui. :D ND darėm 9,12,13,15, 17 CD tai gal kas ir užkibo... Viltis yra <3

Atsakyti

Sveikos 🎈 kažkaip nežiūrėjau visų Eurovizijos etapų, tai net ir nžn kas labiausiai patiko. Kai susergu mėmėm tai kurį laiką būna ramiau, mažiau į forumus einu. Galvoju dar apie Ov testus, iš kur geriausi ? Kiek vienetų reikia vienam ciklui ? 

Atsakyti

Aš irgi planuoju pirkti OV testus jei ši ciklą sulauksiu Men. Manau kad gal kokiu 4 ir užtektų, tarkim nuo 13 iki 16 darytis jei ciklas 30d. Kaip pas mane tarkim. Gal pasidalins labiau tos, kurios darėsi :)

Man OV testus labai patarė drauge(kurios vaiką dabar prižiūriu beje :D) ji planavo 1metus, bet su OV testais pastojo 3cikla :) 

Atsakyti

Karina , o kada dabar nelauki mmm?  Kategoriška , neblogi atsiliepimai apie šiuos https://gandrolabs.l...iacijos-testas/ir šiuos

https://testukas.lt/...abai-jautrus-n1

Paskutinį kartą šiuos pirkau, rinkinį su nt 

https://testai.eu/ov...-testu-rinkinys

Visus šiuos išvardintus turėjau, kažkurių vienų tikrai neišskirčiau, patiko visi. Tik pirmieji 25 mIU bet kad labai skirtųsi nuo kitų nepastebėjau. Kišenei priimtiniausi one step. Geriausia pirkti rinkinius t.y. ov testus ir nt tada kaina geriausia. O dėl kiekio aš perku mažiausiai 20 vnt. nes kartais per dieną ir tris padarydavau, tai vidutiniškai per ciklą kokie 7 tikrai išsinaudoti gali. Pirmą kartą ir 10 sunaudojau. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 19 gegužės 2019 - 18:40

Mimozza, nelaukiu mm kitą mėnesio 1d. Nes maniškiai ciklai paskutinius 2metus beveik visi 1d.. :D

Atsakyti

Kategoriška , kada tu nelauki mmm?  :) hal , o kaip tavo nuotaikos dėl planavimo? Ar paliksit viską tekėti savo vaga ir jau taip nebeplanuosit? 

Lauralina, gal išsisprendė nesutarimai su MB? 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 19 gegužės 2019 - 18:49

Sveikos :4u: supermamoj nebuvau jau 100 metų  :D bet va pribrendo reikalas, kada nusprendėm planuoti trečią žirnių ką, tai norėčiau paprašyt priimti į savo gretas  :4u:​ 

Atsakyti

Sveikos :4u: supermamoj nebuvau jau 100 metų  :D bet va pribrendo reikalas, kada nusprendėm planuoti trečią žirnių ką, tai norėčiau paprašyt priimti į savo gretas  :4u:​ 

Labukas :4u: prašom prašom mielai priimsime  :) Ir palinkėsiu ilgai neužsibūti planuojančių gretose  :ax: Ar bus pirmas ciklas kai planuosite? Koks amžius tarp vaikučių?  :rolleyes:​ 

Atsakyti

Bus pirmas ciklas, kaip tik rytoj turėčiau susirgti :)  o tarp vaikučių skirtumas nemažas, kadangi dabar dukrai 11m, o sūnui birželį sueis 9 :D​ 

Atsakyti