Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Sveikos :) 

Aš atbėgu su klausimėliu :) kaip ir sakiau, vaisingų dienų kol kas dar neseksim, bet visada save gana gerai pažindavau pagal išskyras. Tai gi, sprendžiat pagal jas, ovuliacija man buvo 11-12 CD. Ar taip gali būti? :hmm: Dėl ciklo trukmės, tai geriant KT buvo 25 d, prieš KT ciklas buvo nereguliarus.

Beje, jeigu po kieik laiko jau galima galvot apie testų gadinimą?  :rolleyes:​ 

Atsakyti
QUOTE(VeDo @ 2019 05 26, 12:28)
<p>Sveikos smile.gif </p><p></p><p>Aš atbėgu su klausimėliu smile.gif kaip ir sakiau, vaisingų dienų kol kas dar neseksim, bet visada save gana gerai pažindavau pagal išskyras. Tai gi, sprendžiat pagal jas, ovuliacija man buvo 11-12 CD. Ar taip gali būti? hmm.gif Dėl ciklo trukmės, tai geriant KT buvo 25 d, prieš KT ciklas buvo nereguliarus.</p><p></p><p>Beje, jeigu po kieik laiko jau galima galvot apie testų gadinimą?  rolleyes.gif​ </p>

Tikrai gali būti. Testą gadinti visur rašo nuo 10 DPO.
Atsakyti

Sveikos, norėčiau ir aš prisijungti, jau seniai savo angeliuką planuojam.

Atsakyti

Sveikos :)

Aš atbėgu su klausimėliu :) kaip ir sakiau, vaisingų dienų kol kas dar neseksim, bet visada save gana gerai pažindavau pagal išskyras. Tai gi, sprendžiat pagal jas, ovuliacija man buvo 11-12 CD. Ar taip gali būti? :hmm: Dėl ciklo trukmės, tai geriant KT buvo 25 d, prieš KT ciklas buvo nereguliarus.

Beje, jeigu po kieik laiko jau galima galvot apie testų gadinimą?  :rolleyes:​ 

Manau, tikrai gali būti, jei ciklas trumpas. Kitos iš ties labai anksti medžioja tuos vaiduokliukus, manau gal kai liks iki numatomų mmm kokios 2-3 dienos tikrai rodytų jei kas užkibtų, bet kitoms tik mmm dieną parodo ar net vėluojant porai dienų.  :) 

Sveikos, norėčiau ir aš prisijungti, jau seniai savo angeliuką planuojam.

Labukas  :4u: junkis drąsiau :) kiek laiko jau planuojate?  :rolleyes:​ 

Atsakyti

JusteS, gal kokių naujienų yra?  :rolleyes: 

jogaileee3, kas geresnio tavo fronte? :rolleyes: 

Mergaitės ar gadinot jau nt?


Sulaukusios II :wub: 

  • svajojanti27
  • Pegile
  • Sange
  • LoyalWarrior
  • GammaOrionis
  • lape_apykakle
  • finy
  • Adelė85

Vis dar laukiančios II  :wub: 
05.10 -hal- nelaukia mmm
05.25 JusteS nelaukia mmm
05.28 jogaileee3 nelaukia mmm
06.01 _mimozza_ laukia mmm
06.01 Gintare0820 sulauks II
06.01 Karina2209 nelaukia mmm
06.02 Garbanelele laukia mmm
06.05 lauralina3 nelaukia mmm
06.07 VeDo nelaukia mmm
06.09 Kategoriška nelaukia mmm
06.15 Airisė laukia II
06.21 (:Buziukas:) nelaukia mmm
07.... Ginkante nelaukia mmm

Atsakyti

Mano vyras griežtai prieš tokius dalykus. Sako kad niekada to nebus mūsų miegamajam, šiaip dauguma dalykų sprendžiu aš, bet dėl šito jis griežtai pasakė kad ne. Aš taip pat nenorėčiau. Kažkaip nenatūralu man... 

o vyras yra bandes kanors kad taip grieztai pries  :rolleyes:   nes dzaniausiai tie kurie nera nieko bande buna pries...iki kol nepabando  :rolleyes:  :P​ 

Atsakyti

4u.gif
Maniau, kad ne į tą temą užėjau biggrin.gifnu smagu čia pas jus! Mes kolkas nieko nenaudojam. Didžiausias žaislas pas mus kartais atsirandantis diržas biggrin.giflabai jau smagu kai vyras juo klubus prispaudžia.... Bet tai būna retai biggrin.gifesam iš tingesniu porų, kur rečiau tai darom, nes abiems tai tinka biggrin.gif

Aš šiandien pradedu vestuvių sezoną, labai bijau, laukia nemenkas maratonas. Tikiuosi atlaikysiu gerai, pavaiksciojus pilvas apsunksta ir man tada baisu darosi... O čia teks ojoj kiek pavaikščioti... 10 val ant kojų su technika ant nugaros ir rankose... Kur reikės bėgti sysiuko biggrin.gifkada pavalgyti biggrin.gifačiū die kad dar bent pavemti nereikia galvoti kur reiktų...

Užsirašiau pas gydytoją, pasimatymas paskirtas tik birželio 22 d, kai bus 8 sav ir 4 d, velokokai, bet jei nieko blogo nejausiu tai ir nelysiu anksčiau.
Jei jums negera skaityti, pasakykit nesireikšiu pas jus, gal aš jau neturėčiau rašyti čia ax.gif

hmmm, kaip ta dirza naudot?  :hmm:  :D   

ojoj, mergyt, nepersitempk per daug..  :unsure:   :4u:​  

Atsakyti

nu as zinokit pasigirsiu! Geriu tuos papildus kur cia anksciau minejau. Dabar man PMS bet nejauciu jokiu simtomu!!!  :blink:  :blink:  :angel_not:  as apakus! kitu atveju situo laiku buciau pikta ant viso pasaulio ir ant saves pacios, o dabar nieko!  :blink:   beja, pokycius pastebejo ir MB! sake daug daugiau energijos turi! Nejaugi atradau stebukla?!  :clap:  :clap:  :clap:   as dar praeita menesi geriau tokias arbatas kurias skyre kinu tradicines medicinos gydytoja. Tai dabar ir galvoju, kad cia gal man viskas vienu metu suveike  :clap:   

Atsakyti

Labas rytas,

nu as zinokit pasigirsiu! Geriu tuos papildus kur cia anksciau minejau. Dabar man PMS bet nejauciu jokiu simtomu!!!  :blink:  :blink:  :angel_not:  as apakus! kitu atveju situo laiku buciau pikta ant viso pasaulio ir ant saves pacios, o dabar nieko!  :blink:   beja, pokycius pastebejo ir MB! sake daug daugiau energijos turi! Nejaugi atradau stebukla?!  :clap:  :clap:  :clap:   as dar praeita menesi geriau tokias arbatas kurias skyre kinu tradicines medicinos gydytoja. Tai dabar ir galvoju, kad cia gal man viskas vienu metu suveike  :clap:   

Super Gintare  :)​ 

Atsakyti

Sveikos merginos, oho kiek pas jus čia visko daug įvyko. Ilgai nerašiau, nes labai pykino, jaučiaus be jėgų, vis įlysdavau paskaitydavau. Smagu čia pas jus. O mes su lėliuku jaučiamės gerai, jau praėjo pykinimas :yahoo:​ , pilvukas pūpso nemažas :nestuke , jau ir bumsiukus pradėjau jausti. Genetiniai tyrimai geri viskas tvarkoj, lauksiu 19 sav. skano, kuris bus birželio 25d. toli labai, bet kažkaip teks išlaukti.  :wub: . Siunčiu mergaitės virusiuką, nors šitą grupę palikti gaila, nes esat labai draugiškos ir šie namučiai labai jaukūs  :wub:  :wub: 

Atsakyti

Sveikos merginos, oho kiek pas jus čia visko daug įvyko. Ilgai nerašiau, nes labai pykino, jaučiaus be jėgų, vis įlysdavau paskaitydavau. Smagu čia pas jus. O mes su lėliuku jaučiamės gerai, jau praėjo pykinimas :yahoo:​ , pilvukas pūpso nemažas :nestuke , jau ir bumsiukus pradėjau jausti. Genetiniai tyrimai geri viskas tvarkoj, lauksiu 19 sav. skano, kuris bus birželio 25d. toli labai, bet kažkaip teks išlaukti.  :wub: . Siunčiu mergaitės virusiuką, nors šitą grupę palikti gaila, nes esat labai draugiškos ir šie namučiai labai jaukūs  :wub:  :wub:

kaip faina skaityt!  :4u:   :wub:   oj, kaip laikas greitai eina  :angel2:   as tai vis dar cia  :D   taip smagu, kad iseit nenoriu  :D​  

Atsakyti

Svajojanti, kaip smagu kad aplankei mus  :4u: Labai šaunu, kad pilvelio gyventojui viskas puiku. O gal žinai jau ko laukiesi?  :wub: Tai tu mūsų ir nepalik  :rolleyes:​ 

Atsakyti