Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

aciu aciu panos  :yahoo:  :yahoo:  :bis tikrai labai daug dziaugsmo sukele  :D 

lauralina kai atsakineji i zinute matai sale 'atsakyti' yra 'issamus atsakymas' ? spausk ant jo ir paskui jau ten viskas lengva, pamatysi pati kur ta foro ikelti  :4u: 

Atsakyti

Sveikos,

Hal, kokia šauni žinia  :) Kiek laiko truko šis ciklas? Tai gal jau kitų nebelauksi mmm?  :rolleyes: 

Gintare, pandos pusseserė kaip jūs merginos laikotės?  :rolleyes: 

Atsakyti

Minoza, labai trumpas istikro, tik 22 dienos. Pas mane jis visada toks buvo, kas isitvirtinti nestumui yra gerokai  per trumpai. Bet isigelbeti galima su dupha siaip , ko man siu metu irgi negalima 😂. Painiava juoda, bet vistiek jau po truputeli i prieki! 

Sianakt kankino egzistenciniai klausimai.. panos ka darysit po nestumu? Saugosites? Klausiu nes laukiam kaikurios mes super ilgai ir as manau kad as pati jokiu kt nenaudosiu... 

Atsakyti

Iš ties trumpas hal tavo ciklas. Čia geras klausimas. Mes visad galvojom kad du vaikučius turėsim, nors esu pagalvojusi ir apie tris. Bet 3 turbūt nesiryšim. Tai po nėštumo arba prie KT grįžti arba prie dupho (plius kitokia apsauga) nes kitaip pas mane mmm nėra. Na tiksliau yra bet jos savaime ateina 4-5 kartus per metus. Bet patogiausia tai KT 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 19 liepos 2019 - 13:10

Priedas  image.jpg   114,46KB   0 Parsiųsta kartųPriedas  image.jpg   114,46KB   0 Parsiųsta kartų

- hal -, 18 Lie 2019 - 22:59, parašė: aciu aciu panos :yahoo: :yahoo: :bis tikrai labai daug dziaugsmo sukele :D lauralina kai atsakineji i zinute matai sale 'atsakyti' yra 'issamus atsakymas' ? spausk ant jo ir paskui jau ten viskas lengva, pamatysi pati kur ta foro ikelti :4u:
Priedas  image.jpg   114,46KB   0 Parsiųsta kartų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauralina3: 19 liepos 2019 - 12:46

O jetau kad ikeliau sory  :Ddb pati paziurejau nelabai cia ir matosi matyt nieko ir ner :Bnu svarbu ismokau ikelti aciu  :mirksiukas:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauralina3: 19 liepos 2019 - 12:49
QUOTE(- hal - @ 2019 07 19, 10:32)
<p>Minoza, labai trumpas istikro, tik 22 dienos. Pas mane jis visada toks buvo, kas isitvirtinti nestumui yra gerokai  per trumpai. Bet isigelbeti galima su dupha siaip , ko man siu metu irgi negalima 😂. Painiava juoda, bet vistiek jau po truputeli i prieki! </p><p></p><p></p><p>Sianakt kankino egzistenciniai klausimai.. panos ka darysit po nestumu? Saugosites? Klausiu nes laukiam kaikurios mes super ilgai ir as manau kad as pati jokiu kt nenaudosiu... </p>


Aš tai galvoju, kad saugosimės 'natūraliai' - nebaigiant viduje, nu užkibs netyčia, tai užkibs, bet atsižvelgiant į tai, kad nuoširdžiai bandom jau 3ias mėnuo ir neužkimba, tai pavojus atrodo menkas biggrin.gif Mes gaminam pirmą vaikelį, o norim 3 (gal dar apsigalvosim, kai 'paragausim' biggrin.gif ), antro norėčiau po 2-3 metų tarpo (vėlgi, čia dabar taip įsivaizduoju biggrin.gif ). Man dabar kai nesigauna taip jau super greitai, kaip įsivaizdavau, tai visokios mintys lenda į galvą, kad gal pati kalta, kad tiek metų kankinau organizmą su visokiais hormonais unsure.gif

Atsakyti

Sveikos  :4u:  Man galvą skaudena šiandien ir miegu nekaip :((  Nu argi gali būt, kad prieš nėštumą ištisai miego noredavau, o dabar 6 val miego ir akys stačios ? ( Jai prieš tai 8-9 reikėdavo ) ar čia per BT matavimus priprato organizmas taip keltis ? Taip noriu visą naktį ismiegot.    :(

Minoza, labai trumpas istikro, tik 22 dienos.  Sianakt kankino egzistenciniai klausimai.. panos ka darysit po nestumu? Saugosites? Klausiu nes laukiam kaikurios mes super ilgai ir as manau kad as pati jokiu kt nenaudosiu... 
Mes po pirmos dukros taikem NŠP ir 10 metų tai puikiai veikė. Dabar jei viskas bus gerai, tai po antro gimdymo manau jau ir šituo nelabai pasitikėsiu, nes trečio vaiko nenoriu. Bet nenoriu ir Kt ar kitokių hormonų. 

Aš tai galvoju, kad saugosimės 'natūraliai' - nebaigiant viduje, nu užkibs netyčia, tai užkibs, bet atsižvelgiant į tai, kad nuoširdžiai bandom jau 3ias mėnuo ir neužkimba, tai pavojus atrodo menkas biggrin.gifMes gaminam pirmą vaikelį, o norim 3 (gal dar apsigalvosim, kai 'paragausim' biggrin.gif), antro norėčiau po 2-3 metų tarpo (vėlgi, čia dabar taip įsivaizduoju biggrin.gif). Man dabar kai nesigauna taip jau super greitai, kaip įsivaizdavau, tai visokios mintys lenda į galvą, kad gal pati kalta, kad tiek metų kankinau organizmą su visokiais hormonais unsure.gif
Mes irgi natūralistai  :D  Dėl to aš tikrai nuoširdžiai nesuprantu kaip galima neplanuotai ir netyčia pastot. Gal nemoka vyrai laiku ... 
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kategoriška: 19 liepos 2019 - 16:09

lauraline, taip kad matau.. tik tiek kad pilka.. tai gaunasi kaip seseliukas, visai ruzavos spalvytes ner.. 

Atsakyti

lauraline, taip kad matau.. tik tiek kad pilka.. tai gaunasi kaip seseliukas, visai ruzavos spalvytes ner.. 

Matyt vel nieko ir nera  :huh2: dar siek tiek vilciu turiu bet.....man rytoj 10 d kaip geriu duphastona tai poryt ryte pasidarysiu nt jei tuscia tada lauksiu mm o jei kas smezuos gal tada elekronini pasidarysiu kad tiksliai zinociau dar gerti duphastono ar ne nes kiek skaiciau jei jo pas mane truksta negerai nutraukti  :hmm: o jei jy gersiu ir nera nestumo tai jis atitolins mm ar kaip cia su jo gerimu nzn niekad negerus jo gal kuri zinot jo veikima 

Atsakyti

Jo turi nenutraukti jai uzkibo, gali ir ryt bandyt pasidaryti. Dupha yra progesteronas, o jis augan gleivine kas yra guolis nestumui. Be “geros” gleivines nestumas tiesiog neturi kur isikabinti ir tiesiog pabega. 

Staigus progesterono nutraukimas gali issaukti kraujavima ir persileidima. Uztat mes cia geriamcios ir testuojames, net ir as ta beviltiskoji 😂😂😂

Atsakyti

Sveikos  :) pasidadariau benu rozini nt tuscia  :( taip ir galvojau vel nieko  :cray: nu tai jau tada nebegersiu duphastono lauksiu mm ydomu ar laiku ateis 

Atsakyti