Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Hal, pirmiausia tai tikiu, kad tau sunku tai išgyventi. Bet svarbiausia, kad jau turi vaikų tai nemanau, kad tavo atveju tai yra tragedija. (nepyk dėl tokio išsireiškimo) :)

Bet įsivaizduok, tu sakai, pasidaryk tyrimus ir t.t ir pasidariusi galiu išvysti panašu rezultatą, su tokiu, pastoti neįmanoma... Ir ką man toliau daryt jaunai, be vaikų, be paskutinės vilties...  Va dėl to ir nesidarau tu tyrimų kol kas(darysiu iš po to, kai pabaigsiu mokslus, o tai bus po 2m.), nes noriu turėt bent viltį... 

Uzmusiai su tokiu pasakymu. Juodai. Kaip tai ka daryti? Gyditis! Gi blyn jau seniai isbridom is to misko kai nieko neimanoma padaryti. Mokaisi medicina, bet pasneki tai kaip ryte kavos negerus  :rolleyes: 

duosiu tau kita scenariju, dabar sedi uzsimerkus ir su maisu ant galvos nes manai jog nezinojimas yra panaceja (mirtis alyvu krume is zmogaus kuris studijuoja medicina!) o pasidarysi tyrimus uz dvieju metu ir tau pasakys , kad prasikai savo laika ir tarkim kiausides tiek apejusios, kad nebeimanoma nieko padaryti.uzsilaukiai per ilgai sededama su tuo maisu ant galvos? Va ka tu tada darysi mm? Nes kaip sakiai as jau du vaikus turiu ir nenumirsiu  :D ir toliau gydausi, ale tau tai tada sakiai bus. Ir kas tada? 

Dar daug ka galeciau pasakyti ale  :rolleyes:  pasakysiu tik tiek , kad LABAI gerai pamastyk  ka pati pasakiai nes realiai tai prispjoviai i stikline is kurios pati geri. 

oj, o dirbtinis apvaisinimas tokiu atveju padeda? 

Hmm.. manau taip nes O vyksta ir kiausineliai bresta kol kas graziai. Ziuresim kas toliau bus. Padidinsiu doze estrogenu, taip liepe ir vel darysiu tyrimus ir ziuresim kaip reguos. Pati save nualinau, o dabar tik atsisuko viskas atgal. Reguoju tikrai ramiai, gaila aisku,bet tiesiog reik ziureti kas bus toliau ir tiek. 

Atsakyti
-hal- 4u.gif Laikykis, dar ne viskas prarasta.

Karina2209 Aš manau, kad kiekvienas vaikas mamai yra ypatingas ir vienintelis. Lygiai taip pat, kaip yra širdelėj skausmingai tuščia vietelė pas tave tavo pirmagimiui, lygiai taip pat skauda tuščią vietą šidelėj mamytei laukiančiai 3 vaikelio rolleyes.gif Manau nesąžininga teigti, kad jeigu mamytė jau turi vaikučių, tai jos skausmas mažesnis, kad negali dar susilaukti ax.gif
Atsakyti

Hal, atleisk tikrai nenorėjau tavęs įžeisti... Tiesiog bandžiau pasakyti, kad tu ir taip jau daug turi, kad pasidžiaugtum bent dėl šio dalyko :)

Bet žinai, kartais bandai kaip geriau pasakyt, o tavęs vistiek nesupras, manau ir  gal ir pati buvai kažkada tokioj situacijoj...

Atsakyti

Karina as nepykstu, man nera ko pykti. esi greiciausiai dar labai jaunas zmogus arba su labai maza gyvenimiska patirtim todel tau pasaulis atrodo teisingas tik nutapytas tavo spalvom. taip as turiu du vaikucius, kelione iki ju labai sunki ir skaudi buvo. vaikuciu turejimas nesumazina skausmo ir noro.. dabar taip baisiai palyginsiu, bet cia tas pats kai per laidotuves tevam pasakytum ko verkiat prie karsto, juk dar viena vaika turit  :rolleyes: . BUM! 

gyvenimas labai ivairus, vienos jauciasi laimingos ir pilnavertes kai mokosi, kitos siekdamos karjeros, trecios skirdamos laika sau, ketvirtos budamos mamos. man nepadejo nei darbai nei mokslai nei pinigai jaustis tokia laiminga kokia as buvau augindama mazus vaikus.. mano vaikai jau dideli, sunus paauglys, dukra jau auga i mergaites ir vis maziau ir maziau laiko leidzia su manim. vis maziau ir maziau reikia mamos, jie jau zmoguciai ir labai greitai mane paliks. vien del to , kad as turiu vaiku nereiskia kad as negaliu beprotiskai noreti ju tureti dar. ar kad mano skausmas del to sumazta ir numenksta.

mes kiekvienas isgyvename savo mazytes dramas ir audras savo mazyciuose pasauleliuose.. ir tavo pasaulelyje tavo skausmas yra pats svarbiausias,maniskiam mano. tiesiog as nemanau kad tau skauda maziau nei man. bet tavo naivumas tau gali atnesti paciai begalo daug skausmo ir tai palies tave, ne mane uztat ir sakiau del tyrimu. o ir siaip moteriskas patarimas tokiais pamastymais nesisvaistyti kai istiesu nepramastei situacijos nes gali gauti skaudzia pamoka atgal.tai tiek ta tema :P  :rolleyes: 

Atsakyti

Sveikos merginos,

Su praejusiais gimtadieniais kas sventet  :birthday2: 

Kas sulauket tu nelauktu mm po  :4u: 

Hal, pritariu kad mums visiems skauda stipriai, nors ir kitiems gali atrodyti problemos visai menkos. Manau ka Karina turi omeny, tai kad bent jau esi patyrusi ka reiskia tureti leliu, bet tai nereiskia kad tau dabar lengviau nei mums.

As merginos gilioj depresijoj ir man atrodo kad turiu susitvarkyti su savimi ir pasveikti visu pirma, pries norit pastoti. Kartais buna dienu kai galvoju viskas gerai ir galim bandyti, bet kitom dienom buna ziauriai baisu ir vos isgyvenu ta diena.

Atsakyti

Oj mergaitės  :victory2: 

Atsakyti

Hal, taip, gyveni ir mokaisi... Tikrai nepagalvojus gerai parašiau.. 

Aj paskutiniu metu išvis mažai galvoju. Šiandien išvis 2 kartus ėjau pažiūrėt ar mašiną užrakinau, raktus ar pasiėmiau kokius 3 kartus tikrinausi, niekaip vakar negalėjau suprast ar man rytoj į darbą ar poryt... :DIssiblaskius esu labai.. Kaip reiks į mokslus susitelkti neįsivaizduoju... :D Linkiu tau jokių būdu nepasiduoti, eiti pas daktarus, domėtis ir klausti. :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karina2209: 21 rugpjūčio 2019 - 17:26

Sveikos merginos,

Su praejusiais gimtadieniais kas sventet  :birthday2:

Kas sulauket tu nelauktu mm po  :4u:

Hal, pritariu kad mums visiems skauda stipriai, nors ir kitiems gali atrodyti problemos visai menkos. Manau ka Karina turi omeny, tai kad bent jau esi patyrusi ka reiskia tureti leliu, bet tai nereiskia kad tau dabar lengviau nei mums.

As merginos gilioj depresijoj ir man atrodo kad turiu susitvarkyti su savimi ir pasveikti visu pirma, pries norit pastoti. Kartais buna dienu kai galvoju viskas gerai ir galim bandyti, bet kitom dienom buna ziauriai baisu ir vos isgyvenu ta diena.

Suprantu tave, bet taip ilgai tęstis negali, kitaip pakenks pati sau, turi surasti žmogų, arba psichologą, kuris padėtų tau kovoti. Viena kovoje su depresija(jeigu tai tikrai ji) kovoti bus sunku. Visada norisi patarti taip, kad kitam žmogui padėti, bet kartais supranti kad nereikia, ne... Žmogui gali nepadėti tavo būdai. Tai linkiu tiesiog išsipasakoti arba gerai draugei, ta kuria tikrai pasitiki arba kreiptis į psichologą :) 

Atsakyti
QUOTE(lucija_ @ 2019 08 21, 16:10)
<p>Sveikos merginos,</p><p></p><p>Su praejusiais gimtadieniais kas sventet  birthday.gif </p><p></p><p>Kas sulauket tu nelauktu mm po  4u.gif </p><p></p><p>Hal, pritariu kad mums visiems skauda stipriai, nors ir kitiems gali atrodyti problemos visai menkos. Manau ka Karina turi omeny, tai kad bent jau esi patyrusi ka reiskia tureti leliu, bet tai nereiskia kad tau dabar lengviau nei mums.</p><p></p><p>As merginos gilioj depresijoj ir man atrodo kad turiu susitvarkyti su savimi ir pasveikti visu pirma, pries norit pastoti. Kartais buna dienu kai galvoju viskas gerai ir galim bandyti, bet kitom dienom buna ziauriai baisu ir vos isgyvenu ta diena.</p><p></p><p></p><p></p><p></p><p></p><p></p>


Labai tave suprantu 4u.gif Man toks įspūdis, kad mes dauguma bandančių pastoti balansuojam ant ribos, aš irgi einu iš proto, bet žinau, kad kol nepastosiu, tol nepagerės man asmeniškai rolleyes.gif Kiti sako negalvok apie tai, atsipalaiduok, užsiimk įdomiom veiklom, gal pakeliauk....nu ir man niekas neįdomu, nenoriu aš nieko veikti ir niekur keliauti, noriu leliaus rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti

Vienas is tu atveju kai pasakymas OMG labai tinka.. skambinau ginei del tu atsakymu, matyt susinervinus buvau ir nepamenu nei zodzio ka sake! Net nepamenu kada reikia pas ja atvaziuoti.. nu griuk negyvas.. einu prasmegsiu skradziai zeme, o tada pasuksiu dar karta.. sakes..

jai jauti , kad gali buti depresija turi ieskoti pagalbos  :unsure:  ar bent jau kazkas is artimos aplinkos turi zinoti apie ta uzejusi juoduma butinai :4u: 

Karina gal itampa labai del mokslu? Nes as kai mokiausi tai tokia durne jauciausi, man atrode kad as niekad nieko neprisimenu  :D 

Atsakyti

:4u: hmmm... idomios temos pakrypo čia  :4u: 

Aš neturiu vaikų, man greitai 32 metai... Ir greitai metai kaip planuoja, todėl jeigu iki tol nepavyks nieko padaryti, eisiu jau rimtai tirtis. Tiek aš, tiek vyra imsiu kartu.

Ar yra tarp jūsų panašaus amžiau ir be vaikų dar? 

Aš net pagalvoju, kad jeigu pastosiu, būtinai tirsiuosi ir genetines ligas....  :4u: nes visgi jau virš 30.

Atsakyti

:4u: hmmm... idomios temos pakrypo čia  :4u:

Aš neturiu vaikų, man greitai 32 metai... Ir greitai metai kaip planuoja, todėl jeigu iki tol nepavyks nieko padaryti, eisiu jau rimtai tirtis. Tiek aš, tiek vyra imsiu kartu.

Ar yra tarp jūsų panašaus amžiau ir be vaikų dar? 

Aš net pagalvoju, kad jeigu pastosiu, būtinai tirsiuosi ir genetines ligas....  :4u: nes visgi jau virš 30.

bent jau pagrindinius hormonus ir vitaminus gali ir dabar pasidaryti.. sutaupysi laiko paskui.. 

Atsakyti