Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

As tai manau, kad daznu atveju pastojama tada, kai isties prarandama viltis - to pasekoje pavyksta atsipalaiduoti smile.gif kai mes planavome pirmagimi, nevartojau alkol, lb lb norejau, stengies dazniau namu darbus daryt, o galiausiai isizeidziau, kad nepavyksta, nusispjoviau, atejo nauji metai, kaip reikiant atsventem su draugais...kaljanas, kokteiliukai, ir po kurio laiko suzinojau, kad pastojau, ir viskas puikiai biggrin.gif
Atsakyti

Mes mažiausiai dviejų vaikų norėtume. Tai jeigu jau "užkibs" vienas, tai antro ar net trečio ilgai nelauksime  :4u:  kad tik viskas gerai būtų aiskų. :wub:​ 

Atsakyti

Sveikutės ;) noriu jungtis prie jūsų gretų ;) ką gi, pagaliau nusprendėm ir mes nieko nebelaukti ir planuoti vaikiuką. Liepos pabaigoj nustojau vartot tabletes ;) ir kibom į darbus ;) ciklas 28-29d, realiai laaaaabai retai kada nukrypsta į šoną. :) tai va, baigus sirgti, pradėjom "dirbti". Aišku, stengiamės būti atsipalaidavę :D ir prieš vaisingas dienas ir per jas buvo "meilė"... dabar mmm turi būti sekmadienį :)
Aišku, bandžiau darytis kraujo tyrimą 6dpo, bet buvo neigiamas... nors nuojauta sako, kad užkibę yra, nes pora dienų po ov, siaubingai maust pradėjo pilvo apačią, bet skausmas buvo siaubingas... bet neilgas ;) gal kokia implantacija??? 🤔 tiesiog įdomu ar ne per anksti galėjau pasidaryti tą hcg??? ;) testų jau net negadinu 🤦‍♀️🤦‍♀️

Atsakyti

Sveikutės ;) noriu jungtis prie jūsų gretų ;) ką gi, pagaliau nusprendėm ir mes nieko nebelaukti ir planuoti vaikiuką. Liepos pabaigoj nustojau vartot tabletes ;) ir kibom į darbus ;) ciklas 28-29d, realiai laaaaabai retai kada nukrypsta į šoną. :) tai va, baigus sirgti, pradėjom "dirbti". Aišku, stengiamės būti atsipalaidavę :D ir prieš vaisingas dienas ir per jas buvo "meilė"... dabar mmm turi būti sekmadienį :)
Aišku, bandžiau darytis kraujo tyrimą 6dpo, bet buvo neigiamas... nors nuojauta sako, kad užkibę yra, nes pora dienų po ov, siaubingai maust pradėjo pilvo apačią, bet skausmas buvo siaubingas... bet neilgas ;) gal kokia implantacija??? 🤔 tiesiog įdomu ar ne per anksti galėjau pasidaryti tą hcg??? ;) testų jau net negadinu 🤦♀🤦♀

per anksti.. implantacija vyksta apoe 9-10 DPO tai realiai kol nera implantacijos nera ir nestumo...

Atsakyti

Tai aš taip ir maniau, bet žinot, tas moteriškas nekantrumas 😁😁😁 aišku, dabar kai likę trys dienos iki mmm, neapsimoka kartoti tyrimo ;) reiks išlaukti mmm dienos ir žiūrėt ar yra ar ne... :) aišku, laaaaabai viliuosi, kad nesulauksiu aš tų nelabųjų.. 😁

Atsakyti

labas rytas. Vakar buvau plaut kiausintakiu. Nenormaliai bijojau, pradejau drebet vos atsiguliau. Klause ar man salta  :D  o as is baimes kalatojausi  :unsure:  tai va- kiausintakiai svarut svaruteliai! Jokiu saaugu. Vienas buvo vos vos uzakes, bet vanduo vistiek praejo, tai klause ar noriu praplaut. sutikau, aisku. tai tada skaudejo  :blink:  bet iskenciama. Pries tai isgeriau 2 tabletes nuo skausmo. Butu viskas super BET... rado 1,5 polipa!!! kuris sedi sau graziausiai paciam centre gimdos  :cry2:   kadangi jau nemazas, tai reiskia kad ji turiu kokiu metus!!! Ir didele tikimybe kad jis ir yra kaltininkas mano 3 ankstyvu persileidimu! Kiausinelis buna apvaisintas, bet neisitvirtina gimdoje, nes ponas polipas ten isitaises!  :cry2:   :cry2:   :cry2:  

Prognozes tokios- vel laukiu siuntimo, tada lauksiu operacijos..vienu zodziu...

Atsakyti

Grazi_moteris- sveika prisijungus   :4u:​  

Atsakyti

labas rytas. Vakar buvau plaut kiausintakiu. Nenormaliai bijojau, pradejau drebet vos atsiguliau. Klause ar man salta  :D  o as is baimes kalatojausi  :unsure:  tai va- kiausintakiai svarut svaruteliai! Jokiu saaugu. Vienas buvo vos vos uzakes, bet vanduo vistiek praejo, tai klause ar noriu praplaut. sutikau, aisku. tai tada skaudejo  :blink:  bet iskenciama. Pries tai isgeriau 2 tabletes nuo skausmo. Butu viskas super BET... rado 1,5 polipa!!! kuris sedi sau graziausiai paciam centre gimdos  :cry2:   kadangi jau nemazas, tai reiskia kad ji turiu kokiu metus!!! Ir didele tikimybe kad jis ir yra kaltininkas mano 3 ankstyvu persileidimu! Kiausinelis buna apvaisintas, bet neisitvirtina gimdoje, nes ponas polipas ten isitaises!  :cry2:   :cry2:   :cry2:  

Prognozes tokios- vel laukiu siuntimo, tada lauksiu operacijos..vienu zodziu...

Laikykis  :4u: , viskas susitvarkys. Suprantama, kad baisiai neramu, bet galima rasti ir pozityvumo, greičiausiai rado tavo nesėkmių priežastį. Išsioperuosi, ir tikiu greit sulauksi savo stebuklo nes niekas nebetrukdys.

O gjnekologė echoskopuodama nematė polipo?

Atsakyti

Laikykis  :4u: , viskas susitvarkys. Suprantama, kad baisiai neramu, bet galima rasti ir pozityvumo, greičiausiai rado tavo nesėkmių priežastį. Išsioperuosi, ir tikiu greit sulauksi savo stebuklo nes niekas nebetrukdys.

O gjnekologė echoskopuodama nematė polipo?

ginekologe nemate!!! dare echo pries 2 menesius ir nemate!!  :cry2:   ir pries pusmeti dare - irgi nemate! kiek laiko sugaista bereikalo! Gyvenime neisiu pas ja daugiau..  :cray:​ 

Atsakyti

Gintare bet juk super!! Greitai pakeiti mastyma! Gerai kad rado, susitvarkai ir lauki pilvuko. Ir tai yra kazkas tokio ka gali sutvarkyti, isioperuoti ir pakeisti padeti. Saunuole saulele, viskas bus gerai! Pagalvok jai nebutum pasiryzus pati tai net nebutum suzinojusi kas yra negerai!buckis taubir kad man neliudetum, i tai gausi uodegon  :P  :wub: 

Atsakyti

Gintare bet juk super!! Greitai pakeiti mastyma! Gerai kad rado, susitvarkai ir lauki pilvuko. Ir tai yra kazkas tokio ka gali sutvarkyti, isioperuoti ir pakeisti padeti. Saunuole saulele, viskas bus gerai! Pagalvok jai nebutum pasiryzus pati tai net nebutum suzinojusi kas yra negerai!buckis taubir kad man neliudetum, i tai gausi uodegon  :P  :wub:

aciu brangioji  :4u:   liudna tik kad 3 zirniukai pabego...jau gal net tureciau maziuka..o del ginekologes aplaidumo viskas nusites.. bet matyt buvo ne laikas.. va, pries 2 savaites nusipirkom nama  :wub:   isikelsim lapkricio 15 d. gal angeliukas laukia kol persikelsim..  :rolleyes:  

Atsakyti
QUOTE(gintare0820 @ 2019 08 23, 09:22)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="- hal -" data-cid="72488411" data-time="1566542956"><div><p>Gintare bet juk super!! Greitai pakeiti mastyma! Gerai kad rado, susitvarkai ir lauki pilvuko. Ir tai yra kazkas tokio ka gali sutvarkyti, isioperuoti ir pakeisti padeti. Saunuole saulele, viskas bus gerai! Pagalvok jai nebutum pasiryzus pati tai net nebutum suzinojusi kas yra negerai!buckis taubir kad man neliudetum, i tai gausi uodegon  tongue.gif  wub.gif</p></div></blockquote><p>aciu brangioji  4u.gif   liudna tik kad 3 zirniukai pabego...jau gal net tureciau maziuka..o del ginekologes aplaidumo viskas nusites.. bet matyt buvo ne laikas.. va, pries 2 savaites nusipirkom nama  wub.gif   isikelsim lapkricio 15 d. gal angeliukas laukia kol persikelsim..  rolleyes.gif  </p>


Gintare 4u.gif 4u.gif Pritariu, tai tik jau neliūdėk, juk puikios naujienos. Galėjai metų metus kankintis nežinodama, o dabar žinai ir kas šauniausia - pataisoma thumbup.gif Laikau kumštukus, kad jau greitai turėtum pilvuką nestuke.gif Sveikinu nusipirkus naujus namučius 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CherryBlossom: 23 rugpjūčio 2019 - 10:54