Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Oho apie kokius cia aparatus kalbat  :rolleyes:   nezinojau kad tokiu buna  :D  as si menesi naudojau elektronini OV testa. Rode dvi vaisingas dienas  :rolleyes:  su juo aiskiau nei su tom juostelem. 

Aš irgi tik elektroninius ir naudojau, tai netekdavo sukti galvos ir lyginti, šypsena yra arba nėra, viskas paprasta :) 

tris mėnesius su juo pagavau, tai man vieną mėnesį irgi rodė dvi dienas :)

Atsakyti

Sveikos,

siandien pasidariau Antejoje tyrimus skirtus planuojancioms nestuma ir progesterona kartu.

23 CD ir tokie progesterono rezultatai 26.84. 

Normos: 

14.12-89.14 Ovuliacine faze

10.62-81.28 Liutenine faze

TTH truputi padidejo 2,99.

Ka manot? Ar cia gerai? 

Sveika, zinok meginau pasiskaityti internete bet nelabai suprantu. Kiek dienu tavo ciklas buna? Ar zinai kada ovuliacija ivyksta?

Atsakyti

Pirmas menuo kaip naudoju ovusense, labai patinka, bet blogai miegu pries ryta nes nekantrauju rezultatus pamatyti  :frusty: dar nepagavau, pagal ov testukus mano ovuliacija turetu buti kazkur 21CD. Norejau su  temperatura pagaudyti nes tu hormonu banga Kur testukai rodo nebutinai reiskia ovuliacija, su temperatura biski tiksliau kaip suprantu.

Su situ aparaciuku pirma menesi kaip suprantu nerodo vaisingu dienu, tai uz tai dar ir ov testukus naudoju. 

Atsakyti

Sveika, zinok meginau pasiskaityti internete bet nelabai suprantu. Kiek dienu tavo ciklas buna? Ar zinai kada ovuliacija ivyksta?

Labas, 

dazniausiai buna 30 dienu ciklas. 

ov mazdaug buna apie 15-18 cd, bent jau paskutinius menesius buvo.  :4u:​ 

Atsakyti

Labukas merginos :)

Čia jau rimtai pasiruošę su BT matavimu jūs ;) linkiu, kad pastangos būtų vaisingos. Lauksime II brūkšnelių baliaus 😉

Pas mane nieko naujo, laukiu savo paklydeliu mm. Gal dar ir sulauksiu, kas ten žino.

Neatsakinejau tada į kai kurių jūsų klausimus, nes buvo ir taip daug visko... Visokių rupesteliu ir t.t Tei va dabar atsakysiu :)

Taip, mano vyras žino kokiu turiu problemų. Savo tėvams esu pasakius, kad turime problemų, kad neturesim vaiku(čia buvo ant emocijų pasakyta), bet taip po to karto ir ne kalbėjom. Su vyro tėvais to ne aptarinėja, bet manau ir patys įtaria, kad neviskas tvarkoj, nes esu vyro sesei pasakius kad turiu mėn. Uzsilaikymus ir t.t, tai nežinau kiek jiems aiški mano situacija, manau kad jiem tiesa sakant dzin, kadangi nei mano vyrui,  nei man esant dabartiniams pasikeitimams gyvenime nei skambina, nei paklausia. Niekada neužeina pas mus, tik mes pas juos važiuojam. Nemanau, kad jiems labai rūpi mūsų gyvenimas. Anyta buvo pasakius mums visiems, kad gyvenkite kaip norit, svarbu jums gerai. Tai vat.

Pats vyras nelabai gal susigaudo ant kiek yra rimta situacija, aišku vaikų jis be galo nori, tačiau ir jam nekartą daviau suprasti, kad galime neturėti jų. Jis sakė, kad dėl to tikrai manęs nepaliks, bet kaip ten bus niekas nežino. 

Aš tikiu labiau lemtimi, plaukiu pasroviui. Jei lemta man susilaukti vaiko aš susilauks iu jo natūraliai, o jei nelemta tai gali net IUI nepadėti ir simuliacijos, ir t.t

Nekarta įsitikinau, kad geriausia plaukti pasroviui, nesipriešinti natūraliai įvykių eigai, tiesiog klausyti širdies... 

Net ir dabar gyvenime įvyko bloga situacija, tačiau ji leido daug ką suprasti ir yra neįkainojama pamoka gyvenime. Jei ne ji, niekada ne pamatyčiau geriausios išeities.

Tai tiek tos mano filosofijos. :) 

Atsakyti

Karina kiek tau metu?

uosvei teisingai daro, pjauni juodai, neduok die jie tau ka pasakytu tai liktu kalciausi  :D  myledami sunu elgiasi taktiskai ir nekisa nosies pas jus. Matyt gerai zino, kad jai uzpsichuosi tai sunu matys kaip savo ausis :rolleyes:

Atsakyti

Hal, man 20 :)

Jo, matyt viskas taip ir yra kaip tu pasakei. 

Atsakyti

Karina- labai keistas tavo mastymas...sorry bet net pikta skaityt..  :blink:  Plaukiu pasroviui... tu jau kalbi apie vaiku neturejima, kai tavo problemas galima taip lengvai issprest  :unsure:   Manau, kad po 10 metu galvosi kaitaip, bet ziurek, kad tada jau tikrai nebutu per velu.. 

 

Tau dar TIK 20.. gal dar ir ne laikas.. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0820: 17 spalio 2019 - 07:16

Karina, tikiu, kad tikrai nori vaikelio ir tikies jo naturaliai, bet dar tikrai esi labai jauna ir nesupranti daug dalyku. Medicina nera blogis, o naturaliai ne visada gaunasi. Kartais tiek nedaug tereikia "pagelbeti" su vaistukais, proceduromis, kad moterys pagaliau supuotu savo mazylius. 

Aisku yra kategorisku naturalistu, bet tada reiketu realiai ir mastyti, kad vaikelio tiesiog ir nesulauksi.. Aisku linkiu, kad tau pavyktu, bet nebuk naivi.

Atsakyti

Hal, man 20 :)

Jo, matyt viskas taip ir yra kaip tu pasakei. 

O aš pasiūlyčiau bent jau porą metelių nebepluoti vaikučio, pagyvenkit tik sau. O jei ir MB panašus amžius tai džiaukitės jaunyste dar, mėgaukitės laiku dviese. Išskriskit pailsėti jei leidžia galimybės, susidėluokite prioritetus kas dabar svarbiausia, nes turint vaiką santykiai gali ir pašlyti, nes tai nelengvas gyvenimo iššūkis. Aš pati visada labai norėjau vaikų, labai labai visus mylėjau. Ištekėjau gan jauna 23 m. O pagimdžiau 25 m. Kažin jei būčiau ankščiau pastojusi ar būčiau pati susitvarkiusi su savo emocijomis gimus vaikeliui. Nes tikrai kirto per santykius. Tad nuoširdžiai sakau džiaukitės laiku kol esate dviese ir mažiausiai porai metų pamirškite apie vaikelio planavimą, nes ir iš tavo parašymų matau kad tau tikrai reiktų luktelti su planavinu  :)​ 

Atsakyti

Labas, 

dazniausiai buna 30 dienu ciklas. 

ov mazdaug buna apie 15-18 cd, bent jau paskutinius menesius buvo.  :4u:​ 

Labas, labai sunku pasakyti, bet kiek paskaitinejau tai atrodo normalus kiekis :) buvai pas gine? Tik daktare realiai pasakys ka tie rezultatai reiskia.  :hmm:​ 

Atsakyti

Labukas merginos :)

Čia jau rimtai pasiruošę su BT matavimu jūs ;) linkiu, kad pastangos būtų vaisingos. Lauksime II brūkšnelių baliaus 😉

Pas mane nieko naujo, laukiu savo paklydeliu mm. Gal dar ir sulauksiu, kas ten žino.

Neatsakinejau tada į kai kurių jūsų klausimus, nes buvo ir taip daug visko... Visokių rupesteliu ir t.t Tei va dabar atsakysiu :)

Taip, mano vyras žino kokiu turiu problemų. Savo tėvams esu pasakius, kad turime problemų, kad neturesim vaiku(čia buvo ant emocijų pasakyta), bet taip po to karto ir ne kalbėjom. Su vyro tėvais to ne aptarinėja, bet manau ir patys įtaria, kad neviskas tvarkoj, nes esu vyro sesei pasakius kad turiu mėn. Uzsilaikymus ir t.t, tai nežinau kiek jiems aiški mano situacija, manau kad jiem tiesa sakant dzin, kadangi nei mano vyrui,  nei man esant dabartiniams pasikeitimams gyvenime nei skambina, nei paklausia. Niekada neužeina pas mus, tik mes pas juos važiuojam. Nemanau, kad jiems labai rūpi mūsų gyvenimas. Anyta buvo pasakius mums visiems, kad gyvenkite kaip norit, svarbu jums gerai. Tai vat.

Pats vyras nelabai gal susigaudo ant kiek yra rimta situacija, aišku vaikų jis be galo nori, tačiau ir jam nekartą daviau suprasti, kad galime neturėti jų. Jis sakė, kad dėl to tikrai manęs nepaliks, bet kaip ten bus niekas nežino. 

Aš tikiu labiau lemtimi, plaukiu pasroviui. Jei lemta man susilaukti vaiko aš susilauks iu jo natūraliai, o jei nelemta tai gali net IUI nepadėti ir simuliacijos, ir t.t

Nekarta įsitikinau, kad geriausia plaukti pasroviui, nesipriešinti natūraliai įvykių eigai, tiesiog klausyti širdies... 

Net ir dabar gyvenime įvyko bloga situacija, tačiau ji leido daug ką suprasti ir yra neįkainojama pamoka gyvenime. Jei ne ji, niekada ne pamatyčiau geriausios išeities.

Tai tiek tos mano filosofijos. :)

Karina skambi kaip butum nusivylusi gyvenimu vos pradejus gyvent. Tikrai labai jauna esi ir tavo poziuris keisis. Pritariu visu dalyviu nuomonei kad jums istiesu reiktu dar palaukti ir pagyventi  :) Mane tavo negatyvas ir pasyvumas baugina, nes tai gali isaugti i rimtesne problema veliau. Sakau is patirties, nesitvarkiau su savo jausmais kai buvau jaunesne uz tai dabar turiu problemu. Problemos issisprendzia kai imi ir sprendi visomis jegomis, o ne lauki kol issispres pacios. Linkiu viso ko geriausio.

Atsakyti