Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Visi testai po to baltuteliai.. Ech.. 

:unsure:​ 

Dar nelauksim mm, gal ir ne sulauksim :) 

Atsakyti

Tikra tiesa, kol nėra mm tol yra vilties. 

Neatsakei kokius testus darei, jei Amediplus jie visi po laiko meta išdžiuvimo žymę. Man irgi buvo prirodę netikrų vaiduoklių, daugiau aš jų nepirkau. 

Nusipirk Eurovaistinėj pigisusią juostelinį Pregnatest , arba Iki ar Gintarinėse vaistinėse irgi juostelinį Clearchoice. Jei iš tikro kas bus, tai rodys. 

O kaip dėl Ov žinai kada buvo ? Pataikėt su Nd ? 

Visi testai po to baltuteliai.. Ech.. 

:unsure:​ 

Atsakyti

Visi testai po to baltuteliai.. Ech.. 

:unsure:​ 

Ech, bet dar vilties yra  :4u:​ 

Atsakyti

Tikra tiesa, kol nėra mm tol yra vilties. 

Neatsakei kokius testus darei, jei Amediplus jie visi po laiko meta išdžiuvimo žymę. Man irgi buvo prirodę netikrų vaiduoklių, daugiau aš jų nepirkau. 

Nusipirk Eurovaistinėj pigisusią juostelinį Pregnatest , arba Iki ar Gintarinėse vaistinėse irgi juostelinį Clearchoice. Jei iš tikro kas bus, tai rodys. 

O kaip dėl Ov žinai kada buvo ? Pataikėt su Nd ? 

Kitą dieną tai tikrai išdžiuvimas buvo, per pirmojo juostele matėsi iškart, dar šlapiam.. Iki šiol išbandžiusi jau per šias dienas amedi, benuką, clearchoice, pregna žalią ir bitutes juostelę 🤣

Atsakyti

Ryt gulam su vaiku į ligoninę. Paskutinį turimą benuką taupau mm dienai. Pasidarysiu ryte ligoninėj.. 

Atsakyti

Ryt gulam su vaiku į ligoninę. Paskutinį turimą benuką taupau mm dienai. Pasidarysiu ryte ligoninėj.. 

Laikykitės! Lauksim dviejų juostelių, kad bent tai nudžiugintų linkiu  :4u:​ 

Atsakyti

Laikykitės! Lauksim dviejų juostelių, kad bent tai nudžiugintų linkiu  :4u:​ 

Ačiū labai! Kažkaip pilvą labai maust pradėjo, įtariu pramuš mm.. 

Atsakyti

Sveikos mergaitės, Mes su vyru jau 8 metus nesisaugom, bendro vaikelio kaip nėr taip nėr, bėda tame, kad vyras nenori leisti į baisų pasaulį vaiko, sako jei bus tai bus, bet specialiai gydytis nenori, tirtis nėjo ir neis. O man jau greit 40 metų, kiekvieną mėnesį vis tikiuosi kad gal mmm neateis ir pagaliau busiu nėščia :nestuke Gal šiemet pavyktų :rolleyes: žinau, kad vyras džiaugtusi vaikeliu vistiek, jei Dievas jį mums atsiūstų. Ech...

Atsakyti

Sveikos mergaitės, Mes su vyru jau 8 metus nesisaugom, bendro vaikelio kaip nėr taip nėr, bėda tame, kad vyras nenori leisti į baisų pasaulį vaiko, sako jei bus tai bus, bet specialiai gydytis nenori, tirtis nėjo ir neis. O man jau greit 40 metų, kiekvieną mėnesį vis tikiuosi kad gal mmm neateis ir pagaliau busiu nėščia :nestuke Gal šiemet pavyktų :rolleyes: žinau, kad vyras džiaugtusi vaikeliu vistiek, jei Dievas jį mums atsiūstų. Ech...

Sveika prisijungusi, esu nekarta ir as pagalvojusi apie tai koks pasaulis yra baisus ir   ar pasaulis vertas vaiku.. bet is kitos puses pagalvoju jei geri zmones atsisakysim tureti vaiku tai kas padarys si pasauli geresniu? Juk reikia kad geri zmones gimdytu ir uzaugintu gerus vaikus kad galetumem pakeisti pasauli..  o dar kartais pagalvoju kad gal nera jis toks blogas tas pasaulis, tik per daug informacijos siais laikais gaunam? Na cia mano toks “pafilosavimas”.

Uzjauciu tave, ar esi ejusi saves issitirti ar gali pastoti?

Atsakyti

Sveikos mergaitės, Mes su vyru jau 8 metus nesisaugom, bendro vaikelio kaip nėr taip nėr, bėda tame, kad vyras nenori leisti į baisų pasaulį vaiko, sako jei bus tai bus, bet specialiai gydytis nenori, tirtis nėjo ir neis. O man jau greit 40 metų, kiekvieną mėnesį vis tikiuosi kad gal mmm neateis ir pagaliau busiu nėščia :nestuke Gal šiemet pavyktų :rolleyes: žinau, kad vyras džiaugtusi vaikeliu vistiek, jei Dievas jį mums atsiūstų. Ech...

Sveika prisijungus! o ar tu issityrei? Ar viskas gerai is tavo puses? 

Atsakyti

Na panelytes atidirbta  :lol:  :hihihi: dabar reikia atostooogu..  :geda:

bandziau matuoti bt, bet nematau iki tol ir dar skydliauke itakoja temperatura tai nezinau kiek tikslu. Syrit 37 buvo, tai belieka tiketis kad O tikrai ivyko. Dabar vaistai ir belieka laukti. Eisiu paskaityti jusu plepaliuku. 

Atsakyti

Sveikos, aš neturiu ką pasakoti. Dukrytė vis dar serga ir labai nenori sveikti  :unsure: Laukiu kadakada grįšim į LT, tai iš kart pas daktarę keliausim. Vakar išgėriau paskutinę KT tabletę, tai jaučiu kokį ketvirtadienį ir mmm sulauksiu. Papulius skauda kaip reikiant, nuotaikos prastos. Viskas nusibodo noriu tik namo ir kad kuo greičiau dukrytė pasveiktų. 

Hal, laikau kumščius už tave  :) linkiu, tikiuosi kad plaukikai buvo stiprūs ir tvirtai įsikibo į kiaušinėlį. Tad tvirtai laikyk kojas užspaustas kad niekur nepabėgtų  :D Lauksim naujienų po poros savaitėlių ir tikiuosi labai gerų. Gana čia tau tupėti ir kirmyti planuojančių sąraše  :P​ 

Atsakyti