Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Dabar galima pataisyt ir pagydyt daug ligu kudikiui dar negimus. Net operuot nugaros isvarza galima dar negimusiam kudikiui. Kuo daugiau tyrimu- tuo greiciau ir geriau galima pataisyt situacija  :)​  

Na aisku medicina gereja, bet turiu omeny tuos atvejus, kur nelabai gali ka pakeisti :)

Atsakyti

NeiDa sveikinimai  :wub:  Gintarė  linkiu pamatyti teigiamą, jei ne ryt tai mmm dieną  :rolleyes:  

O aš grįžus eisiu tirtis skydliaukės ir plius  prolaktiną, nes šluostantis po dušo pasimatė balsgano skysčio iš spenelio ir aplink esančių liaukučių :unsure:​. Ir jei bus nukrypimų tiesiai pas endo eisiu. 

Kaži kada geriausiai darytis prolaktiną  :hmm: Viklo prafžioje ar ppabaigoje?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mimozza_: 23 spalio 2019 - 16:35

Sveikos, mielosios :)

Ilgai pas jus nesirodžiau. Buvo užklupę visokie rūpestėliai, buvom nusprendę bandyti, bet nesinerti stačia galva, neskaičiuoti dienų, nematuoti ov ir tiesiog atsipalaiduoti.. 

Sekmadienį pastebėjau šiek tiek kraujo, pirmadienį vakare pasidariau testą - vaiduoklis, antradienį po darbo - vaiduoklis, nuvariau vakare kitokių nusipirkti - vaiduoklis. Šiandien ryte jau ryškesnis vaiduoklis. Nuvariau šiandien į Antėją pasidaryti hcg. Rezultatas - 159. Šiandien 10 dpo, mm turi prasidėti sekmadienį. Rašau ir pati netikiu, kad pagaliau pavyko..  :nestuke 

Atsakyti

Sveikos, mielosios :)

Ilgai pas jus nesirodžiau. Buvo užklupę visokie rūpestėliai, buvom nusprendę bandyti, bet nesinerti stačia galva, neskaičiuoti dienų, nematuoti ov ir tiesiog atsipalaiduoti.. 

Sekmadienį pastebėjau šiek tiek kraujo, pirmadienį vakare pasidariau testą - vaiduoklis, antradienį po darbo - vaiduoklis, nuvariau vakare kitokių nusipirkti - vaiduoklis. Šiandien ryte jau ryškesnis vaiduoklis. Nuvariau šiandien į Antėją pasidaryti hcg. Rezultatas - 159. Šiandien 10 dpo, mm turi prasidėti sekmadienį. Rašau ir pati netikiu, kad pagaliau pavyko..  :nestuke

Fantastika, labai labai sveikinu. Kokie gražūs ir dideli skaičiukai kai dar tik 10 dpo. Gal dvynukai  :bigsmile: Parodyk testukų foto  :ax:​ 

Atsakyti

Sveikos, mielosios :)

Ilgai pas jus nesirodžiau. Buvo užklupę visokie rūpestėliai, buvom nusprendę bandyti, bet nesinerti stačia galva, neskaičiuoti dienų, nematuoti ov ir tiesiog atsipalaiduoti.. 

Sekmadienį pastebėjau šiek tiek kraujo, pirmadienį vakare pasidariau testą - vaiduoklis, antradienį po darbo - vaiduoklis, nuvariau vakare kitokių nusipirkti - vaiduoklis. Šiandien ryte jau ryškesnis vaiduoklis. Nuvariau šiandien į Antėją pasidaryti hcg. Rezultatas - 159. Šiandien 10 dpo, mm turi prasidėti sekmadienį. Rašau ir pati netikiu, kad pagaliau pavyko..  :nestuke

Sveikinimai, kiek džiaugsmo ! Laukiam nuotraukų :) kiek laiko bandėt ? :)

Atsakyti

Priedas  IMG_20191023_202910.jpg   36,52KB   0 Parsiųsta kartų   Nežinau ar matosi, realiai ryškesni. O bandėme 6 mėnesius. O dėl dvynukų, tai jeigu tikėti bobučių pasakomis, tai visko gali būt. Mano močiutė iš dvynukių :) 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VeDo: 23 spalio 2019 - 19:31

Štai mano :) tik šiand keista dingo krūtu jautrumas, tikiuosi viskas ok.


Pridėta:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *NeiDa*: 23 spalio 2019 - 19:42

Šilčiaisi sveikinimai sulaukusioms II ! 

Net sunku įsivaizduoti, koks tai jausmas :) 

Atsakyti

Sveikos,

Kaip smagu matyti jusu ||  :wub:  :wub:  :wub:  didžiausi sveikinimai, virusiuku mums siųskite!

mano šiandien naktį temperatūra pakilo 0.2c, visada būdavo 36.15-36.20, dabar 36.38, tikiuosi šia naktį dar pakils kad žinočiau kad ov įvyko  :unsure: 

Mimozza, o dėl ko gali būti skystis? Aš buvau pastebėjusi bet tik viena karta kad man irgi buvo, buvau krūtų ultrasound pasidariusi, sakė kad hormoniniai pakitimai, tipo normalu. Sakai tai gali būti dėl skydliaukės?

Atsakyti

Sveikinimai nestukems  :4u:  :nestuke  :wub:  saugokit pilvukus :)! Kaip faina, kad jau yra sulaukusiu II, tikiuosi mes likusios irgi uzsikresim siuo virusu ;)

Atsakyti

Vedo- sveikinimai  :4u: 

Atsakyti

as siandien neiskentus pasidariau NT. Iki mmm- 4 dienos. Deja- kad ir kaip bandziau kanors izvelgt- nieko... net uzuominos apie seseli jokios.. manau, kad kai iki mmm like 5 dienos, jau turetu but nors kazkiek izvelgiamas vaiduokliukas..o dabar balta, kad net akina  :unsure:  susitaikiau jau su tuo. Ramiai laukiu kol praeis 3 savaites ir registruosimes dirbtiniam  :huh2:​  

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0820: 24 spalio 2019 - 07:59