Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Isdziuvus isvis ta juostele jauciu paryskejo taip? 
pamatysi kaip bus toks pat rezultatas ! Labai uz tave dziaugiuosi.

Atsakyti

Tylus sveikinimai Ernesta  :wub: 

Amundsen, mes vartojom Pregnacare vitaminus su vyru. Pas mus UK juos visad rekomenduoja bet labai daug apie juos nezinau. Gal kokiu naujienų apie tyrimu rezultatus?

Atsakyti

Tylus sveikinimai Ernesta  :wub:

Amundsen, mes vartojom Pregnacare vitaminus su vyru. Pas mus UK juos visad rekomenduoja bet labai daug apie juos nezinau. Gal kokiu naujienų apie tyrimu rezultatus?

Nu va gal padejo uzkibti ;) nea, turiu atsakymus, o daugiau gal ka pakomentuos rytoj :) einu pas gine 10 valanda :)

Atsakyti
Isbandziau pirmaji ot 😀 vos kazka galima iziureti ( siandien devinta ciklo diena). Gaila ne nt toks vaizdas 😂 Kai taip ciklas kvailioja tai tikrai nezinau kada ovuliacijos laukti. Bet faktas, kad ryt ot negadinsiu net 😁
Klausimas- kur zymites bt? Kokia programele naudojat? Ir koki termometra? Nes man atrodo, kad mano paprastas elekroninis nesamones rodo.
Atsakyti

Isbandziau pirmaji ot 😀 vos kazka galima iziureti ( siandien devinta ciklo diena). Gaila ne nt toks vaizdas 😂 Kai taip ciklas kvailioja tai tikrai nezinau kada ovuliacijos laukti. Bet faktas, kad ryt ot negadinsiu net 😁
Klausimas- kur zymites bt? Kokia programele naudojat? Ir koki termometra? Nes man atrodo, kad mano paprastas elekroninis nesamones rodo.

O kam nepatiktų toks nt vaizdas, o ne ot  :D Galima TD žymėtis. Dar yra Premom programėlė, taitai joje ne tik galima bkt žymėtis bet ir įkelt ov testų foto, tai nereikia laužyti akių ar tai teigiamas ar dar ne. Gan patogu taibiš tikro  :)​ Mano termometras su dviem skaičiais po kablelio lyg iš testai.eu

Atsakyti

Sveikinimai Ernestai, nu kokio grozio vaiduokliukas 😍❤

Atsakyti

Ernesta- manau greitai sveikinsim  :4u:  

Hal- ar bandei vel pasidaryt? ar tikrai tuscia? 

As vos gyva siandien  :unsure:   kai pradejom kraustytis ketvirtadieni tai iki velaus vakaro vakar..kol viska pervezem.. sestadieni reikejo buvusi buta ideliai issveist.. omg kaip pavargau.. Abu su MB stresuoti, pervarge, tai vakar dar sugebejom apsipykt.. Kaip as nemegstu kraustymusi..  :frusty:   :frusty:  man tai didziulis stresas..po to reikie metu laiko, kad kazkaip vel sugyvent su nauja aplinka.. bet siaip labai smagu del namo  :ax:  

Turiu du ankstyvus NT.. bet nzn ar gadint sia savaite ar ne..nes ND buvo tik viena karta..tai kazkaip netinkiu  :mastau:   dabar 9 cd. Gal ir pasidarysiu viena ant durniaus treciadieni  :ax:​ 

Atsakyti

Del BT- naudoju paprasta termometra, ta kir nukratyti reikia  :rolleyes: ir zymiuosi viska Clue appse. Siaip labai patogu net ir neplanuojant tas clue. 

gintare- nebandei pagerti jonazoliu arbatos..? Tu labai jautri, nesakau kad tas blogai, bet tas tave pacia isekina labai ir sukele daug streso. Ruduo toks metas kai isvis zmones linke dazniau liudeti, bartis ir t.t. Truputeli saules arbatos pagerintu nuotaika  :4u:  tik neisizeisk :unsure:  ne is piktumo siulau, man tiesiog taip buvo kaip tau, koks vendras darbas su mb ar reikalai tuoj jau ir barames, paskui kai atsisuki atgal tai atrodo ir is kur pas mane tiek nepakantumo kito zmagaus nuomonei ar veiksmams  :blink: .

o del nt zinok ta mikro juostele siandien yra, ir vakar radau pradziuvus testui, bet manau, kad cia i kazka reguoja nt :huh2: , jau vien del to kad imerkus i vandeni tokiu nebuna :hmm: . Zodziu dar istikro labai anksti ir labai mazai dpo todel manau kad melagiukai tie testukai :B

Atsakyti

Del BT- naudoju paprasta termometra, ta kir nukratyti reikia  :rolleyes: ir zymiuosi viska Clue appse. Siaip labai patogu net ir neplanuojant tas clue. 
 

gintare- nebandei pagerti jonazoliu arbatos..? Tu labai jautri, nesakau kad tas blogai, bet tas tave pacia isekina labai ir sukele daug streso. Ruduo toks metas kai isvis zmones linke dazniau liudeti, bartis ir t.t. Truputeli saules arbatos pagerintu nuotaika  :4u:  tik neisizeisk :unsure:  ne is piktumo siulau, man tiesiog taip buvo kaip tau, koks vendras darbas su mb ar reikalai tuoj jau ir barames, paskui kai atsisuki atgal tai atrodo ir is kur pas mane tiek nepakantumo kito zmagaus nuomonei ar veiksmams  :blink: .

 

o del nt zinok ta mikro juostele siandien yra, ir vakar radau pradziuvus testui, bet manau, kad cia i kazka reguoja nt :huh2: , jau vien del to kad imerkus i vandeni tokiu nebuna :hmm: . Zodziu dar istikro labai anksti ir labai mazai dpo todel manau kad melagiukai tie testukai :B

as siaip esu gan stipri, sunkiai paluztu, bet tas keliu dienu begimas pirmyn atgal- palauze  :unsure:  o dar ir ruduo- pas mus lyja istisai nuo ryto iki vakaro, plius man PMS  :D  vienu zodziu visa puokste negatyvo. Neturiu jonazoliu..bet turiu valerijonu arbatos  :D  reikes pasidaryt siandien vakare  :rolleyes:   

As irgi nelabai pakanti kito nuomonei  :frusty:  be to man labai sunku, tiksliau neimanoma- suprast kad galbut ir nesu teisi..  :frusty:   nes man niekad taip neatrodo  :lol:   :oh:   man atrodo, kad viskas ka darau ir ka sakau- yra gerai apgalvota ir teisinga. Nors galbut taip ir nera  :hmm:​  as nzn ar cia Liuto pozymis, ar kas.. 

 

Nu idomiai su taips tavo NT  :hmm:  gal dar biski ir ankstoka darytis. Gali but kad reaguoja i vaistus.. 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintare0820: 18 lapkričio 2019 - 09:30

Kažkur forumuose buvau mačius, kad į kažkuriuos vaistus, kai skatina ov ir pan. NT reaguoja klaidingai teigiamai. Tikrai nepamenu į kuriuos. Tai ten kažkaip rašė, kad nesidaryt testų ankščiau nei numatomos mmm, kol tie vaistai neišsivaikšto.

Atsakyti

Kantrybės nerasta :D :D

 

Atsakyti
QUOTE(Pikų*dama @ 2019 11 18, 11:15)
<p>Kantrybės nerasta biggrin.gif biggrin.gif</p>
<p> </p>

Ka rodo bigsmile.gif
Atsakyti