Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Airise,  kažką sumaišei, man danties netrauks, Garbanelei trauks  :D  Trupinelis  žinau ta jausmą ir čia jau jokie dalykai nepades, kartais reik išsigedėti per mm ir po jų kibti darbuotis..  vyno ir gal dar kažko ko nelabai prisileidi nėštumo metu :) stiprybės :wub: kiek jau laiko planuojat? Amundsen  nu kaip gerai! Labai džiaugiuosi dėl tavęs, vilties spindulys mums esi :) Garbanele,  laikykis! Gal teplioja ne dėl mm, gal inplantacija :)

Aha, supainiojau nikus  :oh: Garbanelelei cia buvo skirta. :ax: 

Atsakyti
QUOTE(Serena.. @ 2019 12 12, 10:43)
Pirma vaikuti planuojat? Kiek laiko planuoji?</p><p>Kadangi pas mus antras, tai kazkaip ramiai as, bus tai bus, jei ne, viena mylesiu iki begalybes😍

Trecia 😍 jau puse metu neprisikvieciam leliuko 😔
Abu vaikai treciu ciklu pagauti.
Pirmas ar trecias bet laukimas ir noras vienodas. Net sakyciau pirmuju lengviau laukiau nei dabar.
Atsakyti

Sveikos, 

Pagaliau mano dukrelė sveika  :yahoo: tai paatostogaus iki švenčių dar, neleisiu į darželį. Ryt eisim tik į kalėdinę šventę  :) 

goodmorning, va dėl apkabinimų, meilumo ir maniškiui trūksta  :oh:  iki vestuvių tai labai meilus būdavo  :D Bet kai MB grįžta tai man lyg atostogos, nes daug rūpestėlių nukrenta nuo mano pečių  :ax: Leidžia ir ilgiau pamiegoti, išeina kartu su dukrele kur kad galėčiau pailsėti jei tik to man reikia  :) 

Trupinėlis:4u:  :4u:  :4u: kada dabar nelauki mmm? 

Airisė, smagu kad ir pas tave reikaliukai juda į priekį  :) 

Atsakyti

Airise,  kažką sumaišei, man danties netrauks, Garbanelei trauks  :D  Trupinelis  žinau ta jausmą ir čia jau jokie dalykai nepades, kartais reik išsigedėti per mm ir po jų kibti darbuotis..  vyno ir gal dar kažko ko nelabai prisileidi nėštumo metu :) stiprybės :wub: kiek jau laiko planuojat? Amundsen  nu kaip gerai! Labai džiaugiuosi dėl tavęs, vilties spindulys mums esi :) Garbanele,  laikykis! Gal teplioja ne dėl mm, gal inplantacija :)

As pati jau kazkaip nesitikejau pastoti, nors neilgai teplanavom, bet atrodo viskas blogai ka bepatikrinsi ir pan. Buvau greit nusiminus, bet kai jau nebesitikejau ir aplanke stebuklas :)

Buvau siandien savo poliklinikoj, jie ten slapima aparatu tikrina, neima kraujo matuoti hcg :)

Bet patvirtino nestuma, nysiunte siuntima i ligonine ankstyvam echo, kad paziuret ar viskas vietoj 🥰 tai poros savaiciu begyje tureciau gaut vieta :) kraujo tyrimus atliko, patikrint skydliauke, gelezi, vitaminus ir pan. :) labai faina daktare, dziaugiuos, kad pakeiciau is savo buvusios, tik va eiles pas ja labai ilgos :)

Atsakyti

Merginos nenusiminkit jus taip greit, bukit su mintim kad normalu iki metu nepastatot. As is savo pazystamu zinau tik viena kuri pastojo is pirmo ciklo, o daugiau kitiems ir virs metu buna. Kantrybes ateis sventes I visu kiemus ❤

Kam menesines  :4u: 

Mimozza ir Airise dziugu kad eina viskas I prieki  :wub: 

Atsakyti

As pati jau kazkaip nesitikejau pastoti, nors neilgai teplanavom, bet atrodo viskas blogai ka bepatikrinsi ir pan. Buvau greit nusiminus, bet kai jau nebesitikejau ir aplanke stebuklas :)

Buvau siandien savo poliklinikoj, jie ten slapima aparatu tikrina, neima kraujo matuoti hcg :)

Bet patvirtino nestuma, nysiunte siuntima i ligonine ankstyvam echo, kad paziuret ar viskas vietoj 🥰 tai poros savaiciu begyje tureciau gaut vieta :) kraujo tyrimus atliko, patikrint skydliauke, gelezi, vitaminus ir pan. :) labai faina daktare, dziaugiuos, kad pakeiciau is savo buvusios, tik va eiles pas ja labai ilgos :)

Super laukiam foto 🥰

Atsakyti

Priedas  EB41BCCE-8B21-4F39-BA9C-2122295F6FBD.jpeg   41,69KB   3 Parsiųsta kartųAaaa! Merginos, rankos dreba, šiandien 7dpo, nu ir neiškenčiau pasidariau testą, mm nusimato kitą sekmadienį. Pasakykit ar gali būti teigiamas? Rankos dreba bijau, kad vaidenasi, bet tikrai rožinę įžiūriu, bijau, kad nepasikartotų, jog meluoja, kaip kažkada....

Atsakyti

attachicon.gifEB41BCCE-8B21-4F39-BA9C-2122295F6FBD.jpegAaaa! Merginos, rankos dreba, šiandien 7dpo, nu ir neiškenčiau pasidariau testą, mm nusimato kitą sekmadienį. Pasakykit ar gali būti teigiamas? Rankos dreba bijau, kad vaidenasi, bet tikrai rožinę įžiūriu, bijau, kad nepasikartotų, jog meluoja, kaip kažkada....

Matosi😍😍

Atsakyti

attachicon.gifEB41BCCE-8B21-4F39-BA9C-2122295F6FBD.jpegAaaa! Merginos, rankos dreba, šiandien 7dpo, nu ir neiškenčiau pasidariau testą, mm nusimato kitą sekmadienį. Pasakykit ar gali būti teigiamas? Rankos dreba bijau, kad vaidenasi, bet tikrai rožinę įžiūriu, bijau, kad nepasikartotų, jog meluoja, kaip kažkada....

Aiskiai matosi ❤ Kalediniai stebuklai prasidejo, jau antra  :nestuke  si men 🥰 matomai buvot visus metus labai geros, kad Kaledu senis anksciau dovanas atnese 😃

Atsakyti

attachicon.gifEB41BCCE-8B21-4F39-BA9C-2122295F6FBD.jpegAaaa! Merginos, rankos dreba, šiandien 7dpo, nu ir neiškenčiau pasidariau testą, mm nusimato kitą sekmadienį. Pasakykit ar gali būti teigiamas? Rankos dreba bijau, kad vaidenasi, bet tikrai rožinę įžiūriu, bijau, kad nepasikartotų, jog meluoja, kaip kažkada....

Puikiai matosi ir labai aiškiai  :bigsmile: koks čia testas? Jei kyla abejoniųabejonių dėl tikrumo nusipirk kitą nt arba elektroninį. Nu nerealiai užderėjo kalėdinių stebukliukų  :wub:​ 

Atsakyti

attachicon.gifEB41BCCE-8B21-4F39-BA9C-2122295F6FBD.jpegAaaa! Merginos, rankos dreba, šiandien 7dpo, nu ir neiškenčiau pasidariau testą, mm nusimato kitą sekmadienį. Pasakykit ar gali būti teigiamas? Rankos dreba bijau, kad vaidenasi, bet tikrai rožinę įžiūriu, bijau, kad nepasikartotų, jog meluoja, kaip kažkada....

Sveikutė ! Tikrai matau ! Tavo vietoje, dabar ko ne kasdien gadinčiau testus arba pasidaryčiau kraują :)) kiek laiko jūs planuojat? ;)))

Atsakyti

Nu man šokas, ėjau daryt, nes turiu daug testų ir ai galvojau tikrai nerodys, bet gal :)

nu dar neprisileidžiu minties, reiks dar pasidaryt šiandien ir rytojuj nusipirkt elektroninį gal. O kraują dar anksti darytis? 

Atsakyti