Įkraunama...
Įkraunama...

PLANUOJANČIOS PASTOTI 2019 m. Kartu planuoti smagiau.

Priedas  2ECBB81B-9EDC-438E-9F6E-6C7DD37E7CCA.jpeg   145,79KB   0 Parsiųsta kartų

goodmorning, 13 Gru 2019 - 18:25, parašė: Bet pas mane matavimo vienetai nmol/l tai tada nelabai geras ženklas gaunasi atrodo... Gaunasi 12 ng/ml kažkur
  radau nmol lentele, tai aisku kad niekas neaisku 🙈 teks laukti testuku    
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lucija_: 13 gruodžio 2019 - 21:08

Pasidariau ankstyvą NT, tai baltas baltas... 

Atsakyti

Pasidariau ankstyvą NT, tai baltas baltas... 

Koks tas ankstyvas :(? Tai negi tokie ryskus melagiai kinietiskuose :(  :4u:​ 

Atsakyti

Pregna test + žalias.. Nežinau, bet dar vilties neprarandu :wub: 

Koks tas ankstyvas :(? Tai negi tokie ryskus melagiai kinietiskuose :(  :4u:​ 

Atsakyti

Labas rytas visoms  :) 

Pregna test + žalias.. Nežinau, bet dar vilties neprarandu :wub:

Ech...  :4u: tikiuosi dar anksti todėl nerodo  :)​ 

Atsakyti

Gali pabandyti su OT :) kazkas lyg ir minejo kad dar anksciau uz NT jie parodo :D 

Atsakyti

Pregna test + žalias.. Nežinau, bet dar vilties neprarandu :wub:

Na kiek skaiciau, tai pregna testai labai letai ryskeja, man ilgai vos imatoma buvo, nors kiti testai jau rode :) bet as rozine juostele dariaus :) tai gal dar anksti ;)

Atsakyti

Na kiek skaiciau, tai pregna testai labai letai ryskeja, man ilgai vos imatoma buvo, nors kiti testai jau rode :) bet as rozine juostele dariaus :) tai gal dar anksti ;)
Piku damai ​ ir neryskus buvo, o is benu vaistines greit isryskejo :) buvau klp ir uzmirsau uzsukti i benu, kita savaite reiks uzsukti :) viena testa sakiau darysiu kuciu ryte, o kita gruodzio 31 :D nes dabar neaisku kada bus tos mmm, nes geriu ginekol :) per kucias iseis 27cd :)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Serena..: 14 gruodžio 2019 - 11:03
Sveikos.
Kai ciklo pradzia tai ir neturiu ka parasyt 🙈 tik liudnos nuotaikos slegia ir tiek. Vakar net vaikam pasaka apie Kaledini stebukla skaitydama nesugebejau susituret ir neapsiverkt.
O dar fb visi nuotraukom dalinasi, atrodo kad visi arba laukiasi arba visai sviezius naujagimius supuoja 🙈
Laukiu kitos savaites, kada turetu pageret ir akyse prasvieset.
Atsakyti

Sveikos.
Kai ciklo pradzia tai ir neturiu ka parasyt 🙈 tik liudnos nuotaikos slegia ir tiek. Vakar net vaikam pasaka apie Kaledini stebukla skaitydama nesugebejau susituret ir neapsiverkt.
O dar fb visi nuotraukom dalinasi, atrodo kad visi arba laukiasi arba visai sviezius naujagimius supuoja 🙈
Laukiu kitos savaites, kada turetu pageret ir akyse prasvieset.

Praeis ši stadija.  :4u: Aš kažkaip už visus džiaugiuosi kai pamatau leliuką supuojant ar dar pilvelyje. Stengiuosi mintis pozityviai išlaikyti, tik va dukrytė spaudimą daro dėl brolio, sesės. Beveik kasdien klausia kodėl dar pas mane pilvelyje nėra kūdikėlio  :unsure:​ 

Atsakyti

Pasidariau ankstyvą NT, tai baltas baltas... 

ech 👎 laukiam ryt, dar gal ankstoka 🙏

Atsakyti

Pasidariau ankstyvą NT, tai baltas baltas... 

Tavo prg tyrimas rodo, kad yra nėštumas!!! Juk akivaizdu! Pas mane pradžia buvo 39.7 ir va, eina 12 savaitė jau !!! ;)) manau, kad būsiu teisi, jei pasveikinsiu ! :)  :4u:  net ir ginė yra sakius, kad jei prg jau virš 20nmol, vadinasi kabinasi leliukas :)

Atsakyti