Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Cia M smile.gifvat S pakeliui, idomu pasimatuot, bet matyt bus pardavime smile.gif)

Nesioju S iprastai, bet platus peciai ir nemaza krutine, tai svarkus ir bliuzeles imu 6 dydi

Po striuke kriu sarafanas? Grožis  :wub:  Nusipirkau 4 dydį, didelis  :unsure: kabo spintoje  :oh:​ 

Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2019 03 26, 21:33)
Eik tu švilpt su trim kiaušais  blink.gif aš trečią jau pirštu susistumt turėčiau ir virškinčiau parą, vieno per akis  blink.gif

O tų sėklinių duoniukų poros užtenka , jie kokie 10x4 cm maždaug, juostelės  unsure.gif

Patikėk. Kai pradėjau mest avorį, mane ėmė maitint. Aš valgydavau kartąnper dieną. Tada ėmiau valgyt 5 kart. Žiaugčiodama variau tuos kiaušua. Pradžioj atrodė kad vemsiu ir sprogsiu. Po savaitės jau normaliai. Kai sumažėjo kg, sumažino porcijas, bet alkana niekada nebuvau. Nei karto. Svoris ėmė krist po 3 savaičių ir staigiai.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 03 26, 21:39)
Patikėk. Kai pradėjau mest avorį, mane ėmė maitint. Aš valgydavau kartąnper dieną. Tada ėmiau valgyt 5 kart. Žiaugčiodama variau tuos kiaušua. Pradžioj atrodė kad vemsiu ir sprogsiu. Po savaitės jau normaliai. Kai sumažėjo kg, sumažino porcijas, bet alkana niekada nebuvau. Nei karto. Svoris ėmė krist po 3 savaičių ir staigiai.

Nepraktiska. Praedi daugiau kudedama, nei praestum storedama. Tada geriau prasipirkt. Neliks maistui, nebus kaloriju. Busi kuda ir gerai apsirengus. Einu patentuot dieta.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2019 03 26, 21:48)
Nepraktiska. Praedi daugiau kudedama, nei praestum storedama. Tada geriau prasipirkt. Neliks maistui, nebus kaloriju. Busi kuda ir gerai apsirengus. Einu patentuot dieta.

lotuliukas.gif tu teisi, kainuoja pypiec. Kadangi per dieną turiu gaut ir riebalo, tai varau ir riešutų sviestą. Nerealiai sueina šaukštas vietoj saldainio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Asstule @ 2019 03 26, 21:59)
O mano pusryčiai tik avižų košė ir soti iki pietų biggrin.gif


Mano taip pat sveikų avižų košė, tik su 2datulėm šviežiom ax.gif

QUOTE(Žalia Rūta @ 2019 03 26, 22:24)
Vat šito nesupratau ir nesuprantu. Aš po košės už valandos, kaip nevalgius unsure.gif


Košė košei nelygu 4u.gif
.........


Ale kaip priaugti svorio nevartojant cukraus ir kviečių, ir mėgstant liesai valgyti g.gif
Atsakyti
Gerai kalbat.
Nėra stebuklo, yra valgymai kas 4 valandas kaip sveikamarija, 5-6 valgymai per dieną. Iš jų trys pagrindiniai ir du užkandžiai. Valgyti iki pajausto sotumo ir stot, jei neskaičiuojat.
Užkandžiams ryte vaisių pora vienetų ir maža sauja riešutų/sėklų popiet. Vanduo.
Ir judėt. Daug.
Jei būtų tabletė kūdėjimui, būtų nerealiai.

3 kiaušiniai per dieną yra nesąmonė, net ir viso maisto kontekste.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 26 kovo 2019 - 22:26
https://www.nordstro...n?color=OXBLOOD
Atsakyti
QUOTE(hollie @ 2019 03 26, 20:09)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Loram" data-cid="72395899" data-time="1553619678"><div><p>sotumo labai duoda riešutų sviestas</p></div></blockquote><p>Pusryciams geriausiai su duoniukais/trapuciais?</p><p>Dabar dairausi kur labiausiai tikro isigyt 😂</p>


Riešutų sviestą aš iš bulkpowder siunčiuosi. Dedu jį ir į kokteilius prie špinatų, ir prie mėsos su chilli man tinka wub.gif

QUOTE(JMD @ 2019 03 26, 20:20)
Aš chia darau su migdolų pienu. Bet atsargiai, jos kaloringos! 100g beveik 500 kcal!!!! Tai tavo per tarkim per valandos jėgos treniruotę sudegintos kalorijos!!!


Visos sėklos ir riešutai labai koloringi. O aš su savo svoriu per valandą jėgos treniruotės ir tiek nesudeginu biggrin.gif man apie 300 kcal tik būna.
Atsakyti
Mischkos ploščiukas už 69.98$
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2019 03 26, 23:30)
Tai kur nebus coliukei, as loft curvy imu ir tobula tinka kriaušės figūrai

As irgi kriause tik maza 😊. Man klubai, kojos super nenoreciau l.aptemptu, o liemuo tabaluoja. Gal del mano zemo ugio netinka. Juosmeni atlenkus viskas issisprestu, bet l.nesinori taisyt. Jei norinciu graziu dzinsiuku neatsiras reiks taisyt, nes dirzu l.nemegstu.
P.s.gal yra temoj veterinaru, turiu pora klausimu 😊 apie katina. Gal kas atsilieps i az. Atsiprasau uz spam.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rita003: 26 kovo 2019 - 22:45

TURIME PRADETUS RINKTI UZSAKYMUS IS SIU PARDUOTUVIU
      KVIECIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE



www.uggaustralia.com - 10%
www.abercrombie.com
www.coachoutlet.com
www.ae.com
www.macys.com
www.uniqlo.com
www.finishline.com
www.nyandcompany.com - 50%
www.karllagerfeldparis.com - 25%
www.sierra.com - 25%
www.joesnewbalanceoutlet.com - 20%
www.offbroadwayshoes.com - $10
www.hanes.com - 20$ nuo 75$
www.victoriassecret.com
www.wilsonsleather.com - 25$ nuo 125$
www.uniformadvantage.com
www.anntaylor.com - 40%
www.ralphlauren.com
www.levis.com - 30%
www.drjays.com
www.hm.com
www.6pm.com
www.hautelook.com
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS



PREKES MUSU GROZIUI


www.gnld.com
www.stockngo.com
www.maxaroma.com - 10%
www.yesstyle.com
www.walgreens.com
www.fentybeauty.com
www.tanforless.com - 15%
www.fragrancenet.com - 37%
www.puritan.com - 30%
www.iherb.com


Renkame:

Crest 3d White Luxe Diamond Strong Whitening Toothpaste - po $5.32
vartotojo įkelta nuotrauka

CHI silkas - po $9.67
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciurlionis: 26 kovo 2019 - 22:44

Jei kam trūksta idėju prašau  :hihihi: 

https://m.delfi.lt/s...php?id=80724081

Atsakyti