Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Kosmetikai is sios nuorodos turime papildoma 25% nuolaida
Atsakyti
Turiu krepšy, jei domina, rašykit tarpininkėms 4u.gif

47 dydis vyriški Ecco už 36

9 dydis UGG Lorraaine už 39
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luggne: 21 rugsėjo 2019 - 15:13
QUOTE(Gafsa @ 2019 09 21, 12:22)
Paroooo  bigsmile.gif
Papildyta:

Aš pati tokią nešioju - didžiausio dydžio, husky  biggrin.gif 40 dydžio 178cm tetai pats tas laisvai  biggrin.gif


Maniškis irgi nuo pernai Husky nešioja iš vaikiškų, nes kiti rūbai jau ne tik striuki, bet ir siauri blink.gif O prieš pusantrų metų paskendo husky kelnėse, kurias džiaugiuosi, kad nepardaviau, tai pravertė, irgi iš landsend pirktos. ax.gif
Gal reiks bandyti, jeigu spalva jam tiks, paimti šią 4u.gif O užpakalį ji dengia ar ne su tokiu ūgiu. Ačiū iš anksto už atsakymą 4u.gif

QUOTE(asta1477 @ 2019 09 21, 12:45)
As landsend ziuriu i ugiu lentele, rinkdamasi striuke. Tai man atitinka. O jei dvejoju, tai imu siek tiek didesne.

Dabar vaiko ugis 160cm. Iki siol nesiojo i mokykla rytais Rain Jacket su pamusalu, bet jau salta. Issitraukem savo 3in1 stiuke L dydzio. Nesioja be vidinio isegamo dzemperio, kaip rudenine striuke siuo metu. Kodel reikejo naujos - kazkur paliko vidini issegama dzemperi. Dairiausi naujos stiukes. Ir kai pamaciau sita labai suzavejo. Tai ciupau, kai tik atsirado papildoma nuolaida sale prekems.

Nauja striuke uzsakinejau XL dydzio (nuo 167 cm), tai siek tiek didoka dar. Matavosi ant dzemperio.
Pasimatavau ir as. Mano ugis 175 cm, 40dydis, tai man tinkama striuke, bet per sedimaja noretusi laisviau (bet pas mane uzpakalis ne is mazuju biggrin.gif). Siaip labai patiko, net paziurejau moteriskas expedition  biggrin.gif bet brangios rupuzes, plius tik juoda ir balta spalvu  4u.gif


Ačiū 4u.gif Gal tada tiktų g.gif Maniškis 178cm
Atsakyti
QUOTE(juratela @ 2019 09 21, 15:18)
Maniškis irgi nuo pernai Husky nešioja iš vaikiškų, nes kiti rūbai jau ne tik striuki, bet ir siauri  blink.gif  O prieš pusantrų metų paskendo husky kelnėse, kurias džiaugiuosi, kad nepardaviau, tai pravertė, irgi iš landsend pirktos.  ax.gif
Gal reiks bandyti, jeigu spalva jam tiks, paimti šią  4u.gif  O užpakalį ji dengia ar ne su tokiu ūgiu. Ačiū iš anksto už atsakymą  4u.gif
Ačiū  4u.gif  Gal tada tiktų g.gif Maniškis 178cm

Dengia normaliai
Atsakyti

Kada macys pirksit? Galvoju del vienos prekes 

Atsakyti
Kokia sita daili
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2019 09 21, 17:28)


Gal yra turinčių iš ankščiau šią striukę? smile.gif
Ai bet dydis tik vienas likęs...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linutelia: 21 rugsėjo 2019 - 15:39
QUOTE(linamog @ 2019 09 21, 16:28)


ar turit kas nors atsisunte ja? pernai varvinau seile as i ja.
p.s. ar yra papildoma nuolaida?
Atsakyti
VENUS turime 50$ nuo 200$ nuolaida, iseina apie 24-25%, laukiu uzsakymu

QUOTE(asta1477 @ 2019 09 21, 16:44)
ar turit kas nors atsisunte ja? pernai varvinau seile as i ja.
p.s. ar yra papildoma nuolaida?

Yra 15%

QUOTE(vitilda @ 2019 09 21, 16:26)
<p>Kada macys pirksit? Galvoju del vienos prekes </p>

Macys nuolat perkame, po keliskart per diena, galit ramiai galvoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 21 rugsėjo 2019 - 15:46
Mergaites dėkui už siuntinuka gal parinktumėte AE nes dzinsams yra vienus perki kiti -50 proc ir dar taiko -25
Atsakyti
QUOTE(tiubiteika @ 2019 09 21, 17:03)
Mergaites dėkui už siuntinuka gal parinktumėte AE nes dzinsams yra vienus perki kiti -50 proc ir dar taiko -25

Zinoma
Atsakyti
QUOTE(asta1477 @ 2019 09 21, 17:44)
ar turit kas nors atsisunte ja? pernai varvinau seile as i ja.
p.s. ar yra papildoma nuolaida?

Turiu. O kas domina? ax.gif
Atsakyti