Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Smilga* @ 2019 12 07, 19:18)
rekomenduokit tikrai gerą cinamoną  4u.gif


Daugeli ragavus is cia ir nemaniau,kad taip skiriasi skonis pagal rusi . Mes megstam stipru liezuvi kerpanti ,tai vietnamietiskas toks ir kiniskas . Ten pagal aprasymus plius minus atitinka .
Siaip gan kokybiski visi kiek turejom,”sušluotu” nesu gavus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 12 07, 17:34)
Tikrai taip  4u.gif

Šiandien kažkaip bais išsitaškiau. Tokios vaiko varžybos buvo, kad rėkėm kiek gerklės nešė  biggrin.gif einu ieškot vaistų nuo nervų  biggrin.gif jaučiu padėtų mėlynas megztulis  biggrin.gif

Man tie vakar labai padėjo https://www.yoox.com...d...=&sizeName=
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2019 12 07, 19:39)
Daugeli ragavus is cia ir nemaniau,kad taip skiriasi skonis pagal rusi . Mes megstam stipru liezuvi kerpanti ,tai vietnamietiskas toks ir kiniskas . Ten pagal aprasymus plius minus atitinka .
Siaip gan kokybiski visi kiek turejom,”sušluotu” nesu gavus  biggrin.gif


o kuris į kavą tiktų?
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2019 12 07, 17:39)

Labai faini. Liuks wub.gif
Aš turiu kelnes iš uniqlo. Tas, kur tada rl megztinį skutau derindama prie jų biggrin.gif nu bet užkniso mane tas veltinis. Tokios gražios kelnės nieko nepriderinu biggrin.gif tai už tą sunkią pergalę reik nusiraminimui nukirst kažkokį biggrin.gif vaikui ta proga batus nupirkau, nes kojos čiut prie asfalto neprišąlo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vvjuka @ 2019 12 07, 16:47)

Jo,mačiau ir aš ,kad Agnė išsirinko ,faini smile.gif
Atsakyti
Rapoja , prireklamavai pudrą Idun biggrin.gif
Nusipirkau , spalva kaip ir gerai , ėmiau Disa -007 , bet gal nemoku naudotis unsure.gif man labai matosi ant veido , kažkaip poras išryškina unsure.gif prilenda į jas blink.gif
Šiaip jokių pudrų nenaudoju tik BB kremą .
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2019 12 07, 17:39)

Tai 9 jų ėmei vis tik?
Atsakyti
Gal kas kokią maitinimo įstaigą Vilniuje naują atrado, kur būtų galima skaniai pavakarieniaut ir vaikui valgomų patiekalų būtų?
Atsakyti
QUOTE(zibuteg @ 2019 12 07, 17:55)
Rapoja , prireklamavai pudrą Idun biggrin.gif
Nusipirkau , spalva kaip ir gerai , ėmiau Disa -007 , bet gal nemoku naudotis  unsure.gif man labai matosi ant veido , kažkaip poras išryškina  unsure.gif prilenda į jas  blink.gif
Šiaip jokių pudrų nenaudoju tik BB kremą .

Nu va biggrin.gif O ant visiškai sausos odos naudoji,duodi kremui nudžiūti smile.gif ?Gal per daug naudoji?Gal gerai neišlygini?Nežinau kame dar gali būti reikalas hmm.gif Gali juk ir netikt unsure.gif
Atsakyti
JMD koks konkrečiai modelis tavo virtuvinio kombaino? žiūriu jų daug yra .

Aš prašysiu dovanų po egle , bet neverksiu kaip tu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RIJADA @ 2019 12 07, 18:01)
Tai 9 jų ėmei vis tik?

Nea, 10. Esu turėjus 9,5 kažkada, buvo kaip tik, bet su amžium koja gi ne mažėja biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2019 12 07, 19:12)
Nu va  biggrin.gif O ant visiškai sausos odos naudoji,duodi kremui nudžiūti  smile.gif ?Gal per daug naudoji?Gal gerai neišlygini?Nežinau kame dar gali būti reikalas hmm.gif Gali juk ir netikt  unsure.gif

Riebus tas mano veidas , gal dėl to . Šiaip pudra tikrai faina ,iš toliau gražiai atrodo , bet aš pati kompleksuoju dėl tų porų.
Atsakyti