Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(rapoja @ 2019 12 08, 13:56)
Manai ciobreliss meluoja?Netikiu  biggrin.gif  ax.gif ...

Manau tirština spalvas. Ar dėl asmeninių antipatijų, ar dėl kokių nežinomų priežasčių-sunku pasakyt. Biesina tie nepatogūs grafikai, biesina netinkamos vietos, bet garo leidimas problemos neišsprendžia. Su mano dienotvarke ir nevairavimu turbūt pasiiminėčiau geriausiu atveju kartą per mėnesį, bet kai žmogus žmogui žmogus, tai ir žmogus žmogui žmogus. Pasiderinam su draugėm tarpusavy, kam ką iš kur patogiau paimt, paskui būna lyšna proga susimatyt ir šmutkėm pasikeist.
Atsakyti
QUOTE(hollie @ 2019 12 08, 02:16)
beja, kas turi paauglius vaikus(10-14), kas dabar naujo is technologiju ir ant bangos?
neturiu minciu, ka Kaledoms  huh.gif  zaislai nedomina lego irgi...
sakau, gal yra naujoves kokios? pleaseeeee, patarkit  4u.gif  4u.gif​ </p>



mano beveik dvylikametis kaledu seniui surase: banglente, apple watch, apple pen unsure.gif hmm.gif

QUOTE(Carlin @ 2019 12 08, 04:33)
Bet mano 9metė vis dar nuoširdžiai tiki smile.gif


mano irgi biggrin.gif

QUOTE(anira12 @ 2019 12 08, 06:21)
Netikiu  biggrin.gif

Merginos, kodel nepandžius,kaip vilnietės daro, pasikooperuot ? smile.gif pvz man visai nesunku būtų kažkieno paimt ir atiduot visai kitu laiku,nei dalintoja . Aišku,tik kai mano kas ateina  biggrin.gif



drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudaplauke: 08 gruodžio 2019 - 14:26
Gavus i pasta toki dalinimo laika, du kartus per savaite darbo dienomis
vartotojo įkelta nuotrauka
mandagiai paklausiau gal diena ar kada dar galima pasiimti, gavau toki atsakyma unsure.gif na jei cia normalus bendravimas viskas ok biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
O nekalbu ka telefonu paskambinus tenka isklausyti, tai kam tada reikia rasyti, kad derinames kada tiktu???? blink.gif O cia rasyti neverta senai pastebejau, nes kurioms viskas tinka niekada nepalaikys tu kurioms netinka biggrin.gif
Viskas baigiam ;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciobreliss: 08 gruodžio 2019 - 14:28
QUOTE(Gafsa @ 2019 12 08, 14:02)
Manau tirština spalvas. Ar dėl asmeninių antipatijų, ar dėl kokių nežinomų priežasčių-sunku pasakyt.  Biesina tie nepatogūs grafikai, biesina netinkamos vietos, bet garo leidimas problemos neišsprendžia. Su mano dienotvarke ir nevairavimu turbūt pasiiminėčiau geriausiu atveju kartą per mėnesį, bet kai žmogus žmogui žmogus, tai ir žmogus žmogui žmogus. Pasiderinam su draugėm tarpusavy, kam ką iš kur patogiau paimt, paskui būna lyšna proga susimatyt ir šmutkėm pasikeist.

O jei draugių tokių neturi? biggrin.gif aš pvz nė nežinočiau kieno prašyt paimt mano daiktus unsure.gif nes šalia manęs nieks negyvena.
Atsakyti
Paskaičiau temą ir pasidarė idomu,koks mėnulis dabar laugh.gif


Ar gaunat kas "užsakyta" iš lordo ?
Atsakyti
Pas Loren visada paimdavau dvieju mergaiciu, ta ir dabar norejau padaryti, bet kai toks bendravimas tai nei viena dabar vaziuoti nebenori, viskas tema baigta, ne karo metas yra kur ir ka pirkti biggrin.gif kiekvienas renkasi kam ir kur patogu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(anira12 @ 2019 12 08, 14:29)
Paskaičiau temą ir pasidarė idomu,koks mėnulis dabar  laugh.gif
Ar gaunat kas "užsakyta" iš lordo ?

Ką perki? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(anira12 @ 2019 12 08, 15:29)
Paskaičiau temą ir pasidarė idomu,koks mėnulis dabar  laugh.gif
Ar gaunat kas "užsakyta" iš lordo ?



Negaunu, turbut labai daug uzsakymu plaukia, ir belk nuo vakar dar negavau "uzsakyta" verysad.gif Matyt visoms norisi paskutines dienas pries komandos atostogas isnaudoti lotuliukas.gif

Pasirodo gavau "uzsakyta" pries 10 min ir nepastebejau ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Slyviukas: 08 gruodžio 2019 - 14:49

Paskaičiau temą ir pasidarė idomu,koks mėnulis dabar laugh.gif


Ar gaunat kas "užsakyta" iš lordo ?

Gavau prieš kokių 20min "užsakyta". 

Matyt nemažai susigriebusių prieš atostogas išnaudoti paskutines valandas🤣

Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2019 12 08, 14:51)
4u.gif
Vilniuje irgi problema su dalinimu, mano draugės, perkančios iš Rudaplaukės, skundžiasi, kažkaip kooperuojamės, bet irgi turime viena prie kitos derintis, juk visos dirbame. į AŽ irgi  gaunu Rudaplaukės pirkėjų skundų dėl dalinimo nepatogumų. Bet yra žmonių, kurie bijo taip viešai rašyti, nes atsiranda labai daug, kas užsipuola labai nemaloniai čia temoje.

Tikrai taip.
Atsakyti
https://www.lordandt...845524442642949
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2019 12 08, 15:37)
Ką perki?  biggrin.gif


Jau nieko biggrin.gif Gavau laiškutį,kad neliko smile.gif mk kedus siunčiau, nelabai ir reikėjo irnesakyk.gif biggrin.gif
Atsakyti