Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(RIJADA @ 2019 12 15, 21:55)
Aš kažkieno turiu kelnes, tai siųs vyras tiesiai į adresą. Jis man e pakars, negana, kad siuntinius vieną po kito atsiiminėja, dar ir prekes persiųsti turi  biggrin.gif
Negražus  rolleyes.gif
Turiu Vranjes  smile.gif

Tavęs blyn ir su kirviu nepakarsi 4u.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RIJADA: 15 gruodžio 2019 - 22:23
Sveikos. Gal kuri nors turite parduoti naują moterišką piniginę? busmaite@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
[quote=sollo,2019 12 15, 22:12]
devyniolikmetėm dažniausiai patinka madingi dalykai arba pagal jų individualų stilių (boho, gotės ir pan.). Laikrodis pakankamai senamadiškas ir panašu, kad išrinkot tik todėl, jog MK unsure.gif patarčiau pasvarstyti dar 4u.gif
[/quote]
19-metė nelygi 19-metei 😉 Vadinasi čia tas nedažnas atvejis biggrin.gif
O jei būtų Guess irgi būtumėt sakius, kad dėl to, kad Guess? 🤣
[/quote]

trėjau omeny, kad dėl žinomesnio brand'o. Aš prieš MK nieko neturiu, man pačiai labai patinka jų rūbai smile.gif
nedažnas atvejis? tai pati išsirinko, kad jau žinote, jog patiks. Galvojau, kad svarstot ar patiks, netaip supratau. Tada mano komentaras visai ne į temą mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Argija,2019 12 15, 23:21]
[/quote]

trėjau omeny, kad dėl žinomesnio brand'o. Aš prieš MK nieko neturiu, man pačiai labai patinka jų rūbai smile.gif
nedažnas atvejis? tai pati išsirinko, kad jau žinote, jog patiks. Galvojau, kad svarstot ar patiks, netaip supratau. Tada mano komentaras visai ne į temą mirksiukas.gif
[/quote]

jaunimas pats sprendžia 😉
nors ir ne daug turiu MK rūbų, bet man ir jie kokybiški 😉 va dabar laukiu camo MK suknelės 😉
Atsakyti
QUOTE(ciobreliss @ 2019 12 15, 10:28)
Sveikos, gal kuri is Kacergines, Ringaudu, Akademijos ar Noreikiskiu vaziuosit siuntinuko pasiimti ir galetumet mano ir drauges paimti?

Tik dbr sm paskaičiau, būčiau paėmus, kita karta turėsiu omenyje čia parašyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sollo @ 2019 12 15, 22:28)

nors ir ne daug turiu MK rūbų, bet man ir jie kokybiški 😉 va dabar laukiu camo MK suknelės 😉

https://www.dhresour...mjFxBSyM583.jpg ax.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gal kam dovanai reikia:
Faini crocs batukai, viduje kailiukas, frozen tematikos
Us j3, eur 34-35 dydis
Berry spalva wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

Detaliau galite apziureti:
https://www.amazon.c...L...?th=1&psc=1

Vidpadis apie 22cm.
Kaina 18 Eur su reg. Siuntimu.
Atsakyti
išsimatavau visus su šia siunta gautus megztukus. Mano kašmyrai ebony, Charcoal Heather ir Classic Camel vienodo storio, neskysti, šiek tiek su pūkeliu.
Merinas leopardinis nėra storas, be pūkelio, na toks vidutinis, o merinas waterfall spalvos labai plonytis ir žymiai laisvesnis nei kašmyrai, ar tas leopardinis 4u.gif

ačiū už siuntą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2019 12 15, 23:32)

susiderinę visi, gražu 👍 lotuliukas.gif
lotuliukas.gif 🤣
ten jaunosios tėvs už nugaros su puliamiotu stov biggrin.gif
a matei kas medy sėdi dar? 🤣
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sollo: 15 gruodžio 2019 - 23:41
QUOTE(sollo @ 2019 12 15, 23:38)
susiderinę visi, gražu 👍 lotuliukas.gif
lotuliukas.gif 🤣
ten jaunosios tėvs už nugaros su puliamiotu stov  biggrin.gif
a matei kas medy sėdi dar? 🤣

vietinis bandziuganas biggrin.gif
Atsakyti

Parduodu Dr.Martens uk7 dydzio aulinukus, raso 41 europinis usa9.
Viduje 26 vm.
90 eur.
vartotojo įkelta nuotrauka

Atsakyti