Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(flixe @ 2020 01 26, 10:25)
<p>Prasau patarkite, kur pradeti dairytis pirmokei kuprines, nieko neismanau ir net neisivaizduoju kokias ziureti. Maniske auksta bet labai kuda, sveria apie 21kg smile.gif aciu kas pasidalinsit savo patirtimis smile.gif</p>

Mano pirmoke kai buvo poterio L paskendo kuprineje, nes smulkiu peciu, kuda nesiojo landsend small nuo, priešmokyklinės, bet po kelių men. Pirkom gap, nes netilpo jai viskas, dabar ji antroke jau 37 kg, 151 ugio tai poterio L jau bus gerai, gaus dovanu vasavasari smile.gif. Dar gap, jcrew graziu buna, bet turite zinoti, ar nesiosis viska, ar tikgalima kelias pratybas ir sasvinuka.
Sekmes renkantis smile.gif
Atsakyti
RL siuvineti dzinsai

RL sviesus draskyti boyfriendai

RL tiesus dvispalviai dzinsai

RL blukinti dzinsai

RL draskyti boyfriendai
Atsakyti
Melynas RL maudymukas gera kaina
Atsakyti

Merginos, ką gali pasakyti apie šios firmos džinsus, verti jie savo kainos ? True Religion

Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2020 01 26, 11:56)

Kad nėra jokio dydžio unsure.gif

Jau atsirado,rodo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapoja: 26 sausio 2020 - 12:38
QUOTE(Smilga* @ 2020 01 26, 12:01)
<p><span>Merginos, ką gali pasakyti apie šios firmos džinsus, verti jie savo kainos ? </span><span>True Religion</span></p>

Ziurint kokia ta kaina jus matot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilga* @ 2020 01 26, 12:01)
<p><span>Merginos, ką gali pasakyti apie šios firmos džinsus, verti jie savo kainos ? </span><span>True Religion</span></p>

Geri kokybiški džinsai.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2020 01 26, 10:12)
Greičiausiai atsiųs tą spalvą, kurią rašo įdėjus prekę į krepšelį.

Krepšelyje tokia spalva: BLMFB. Nežinau, kaip tą trumpinį iššifruoti smile.gif
Atsakyti
sale https://tartecosmeti...utm_source=bm23
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2020 01 26, 12:56)

Aš turiu jį. Eina sau, jis skafandras lotuliukas.gif Labai sunkus, sušlapusį nusimaut, užsidėt sunku. O dar išlakstė visi (.)(.) pakietinimai.. Pridarė jis man cirkų pleže biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 01 26, 12:21)
Aš turiu jį. Eina sau, jis skafandras  lotuliukas.gif Labai sunkus, sušlapusį nusimaut, užsidėt sunku. O dar išlakstė visi (.)(.) pakietinimai.. Pridarė jis man cirkų pleže biggrin.gif

Normalus tas sunkumas kaip vientiso,o vat tie lakstantys trikampiukai ir man lb nepatinka biggrin.gif Gal juos kažkaip prisiūti reiktų,kad vienoj vietoj būtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilga* @ 2020 01 26, 12:01)
<p><span>Merginos, ką gali pasakyti apie šios firmos džinsus, verti jie savo kainos ? </span><span>True Religion</span></p>

Dazniausiai verti, tik juos sunku ne senamadiskus pagaut su nuolaida. Ir jei jau raso, kad zemas liemuo, tai bus laaabai zemas.
Atsakyti