Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(lola.lola @ 2020 01 26, 16:39)
Kur CK ir TH džinsų patartumėt ieškot?  4u.gif

calvinklein.us, amazon, macys, saksoff5th, lordandtaylor, usa.tommy.com
Atsakyti
QUOTE(RIJADA @ 2020 01 26, 20:11)
Suprantu, kad dėl hormoninių pokyčių, ale vis tiek noriu priešintis  biggrin.gif  Nėr kada sportuot  unsure.gif  Naktį dirbu, dieną miegu, dar ir tas aišku naudos neprideda.

Aš šiand laidą apie tai žiūrėjau biggrin.gif supratau, kad stebuklingų piliulkų nėr. Reik kelt šikną nuo fotelio biggrin.gif

Hialuroną gėriau. Man atrodė buvau graži biggrin.gif bet mano gydytoja uždraudė. Sakė tepk kur nori kiek nori, bet negerk blink.gif suprask, žmogau. Kolagenas man, beje, irgi puikiai tinka. Nors jau irgi pradedu stebėti raukšles besirandančias 🤔 matyt mažai sporto biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kur yra moterisku Timberland batu geromis kainomis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(greenspice @ 2020 01 26, 20:26)
Kur yra  moterisku Timberland batu geromis kainomis?  ax.gif

Žiūrint kokie batai ir kokios kainos geros.. ax.gif
https://www.nordstro...;sort=price_asc
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2020 01 26, 19:50)
Priminkit, kad jis isisavintu reik gert su c vitaminu?
Ar su kolagenu?

GAFSA, gal buvai Anyksciuose si savaitgali?

Nezinau, nesigilinau. Nuo senatves gelbejuos rugstis mozodama.
Gerai pagalvojus, turbut nesu gyvenime ten buvus biggrin.gif nebent kur pro šalį pravaziavus biggrin.gif o kas ten gero buvo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gafsa: 26 sausio 2020 - 20:44
Swarovski yra tax? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 01 26, 20:18)
Aš šiand laidą apie tai žiūrėjau  biggrin.gif supratau, kad stebuklingų piliulkų nėr. Reik kelt šikną nuo fotelio  biggrin.gif

Hialuroną gėriau. Man atrodė buvau graži  biggrin.gif bet mano gydytoja uždraudė. Sakė tepk kur nori kiek nori, bet negerk  blink.gif suprask, žmogau. Kolagenas man, beje, irgi puikiai tinka. Nors jau irgi pradedu stebėti raukšles besirandančias 🤔 matyt mažai sporto  biggrin.gif  biggrin.gif


o kodėl negalima gert?
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 01 26, 21:18)
Aš šiand laidą apie tai žiūrėjau  biggrin.gif supratau, kad stebuklingų piliulkų nėr. Reik kelt šikną nuo fotelio  biggrin.gif

Hialuroną gėriau. Man atrodė buvau graži  biggrin.gif bet mano gydytoja uždraudė. Sakė tepk kur nori kiek nori, bet negerk  blink.gif suprask, žmogau. Kolagenas man, beje, irgi puikiai tinka. Nors jau irgi pradedu stebėti raukšles besirandančias 🤔 matyt mažai sporto  biggrin.gif  biggrin.gif

o kolageną leido gerti?
Atsakyti
QUOTE(greenspice @ 2020 01 26, 20:26)
Kur yra  moterisku Timberland batu geromis kainomis?  ax.gif

Kokiu modeliu ieskot?

QUOTE(Linutelia @ 2020 01 26, 20:45)
Swarovski yra tax? 4u.gif

Taip, 7.5%
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2020 01 26, 23:39)
Kokiu modeliu ieskot?



My Webpage

Kazko panasaus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo greenspice: 26 sausio 2020 - 21:54
QUOTE(zibuteg @ 2020 01 26, 21:23)
o kolageną leido gerti?

biggrin.gif biggrin.gif tep. Sakė kolageną gerk, hialuroną tepk. Nors pagėrus hialurono man nereikdavo veido kremo. Bet aš tiek prisisukus, kad klausau jos ir nebegeriu, o mozot tingiu 🙈 pusė butelio to hialurono supuvo spintoj bestovėdama rolleyes.gif
Papildyta:
Kobe Bryantas žuvo 🙈
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 26 sausio 2020 - 22:38
Gal kas siunčiatės iš JAV priemones, kurios "nuima" plaukų pasipūtimą rolleyes.gif Vargstu, maniškiai pučiasi, banguojasi....
Cascadoje rekomendavo šį http://cascada.lt/Ma...075-118-ml.html

Atsakyti