Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Gafsa @ 2020 01 29, 21:14)
Man nuo nervų reik, nuo peršalimo turbūt kitoms, nes lyg kalbas varinėjot mačiau kaip gydytis  biggrin.gif

Nasnarvuok biggrin.gif
Aš šyryt irgi nubudau visa iš kažkokio sapno, net širdis piestu stojo. Galvojau pypiec, paskutinta atėjo. Bet nuėjau į treniruotę, spazmas atleido. Nervai irgi. Net ant vaiko beveik nerėkiau grįžus biggrin.gif
Atsakyti
Mes į Kiprą skrendam ryt 😬
Atsakyti
Aš irgi šiandien supanikavau, nes kaip tik reikia pirkti bilietus.. balandžiui.. Nebesuprantu, ką daryti unsure.gif fear.gif
Atsakyti
CK odines balerinos

Cole Haan odines balerinos

Coach odiniai mokasinai

Puma odiniai sportbaciai

Kate Spade odines balerinos

Odiniai Dr.Martens

Clarks odiniai aulinukai
Atsakyti
QUOTE(RIJADA @ 2020 01 29, 17:07)
Mano atradimas - paprasčiausi kavos tirščiai  biggrin.gif  Jokios chemijos, pigu, natūralūs kavos aliejai odą pamaitina, jei noriu dar daugiau maitinimo, tada lašas bet kokio gero aliejaus, jei noriu putojimo - lašas dušo želė. Viskas, pats geriausias kūno šveitiklis  rolleyes.gif Vienintelis minusas - baisi vonia po to  biggrin.gif Bet viskas su dušo čiurkšle nuplaunama.



QUOTE(spygliz @ 2020 01 29, 17:08)
o jei dar sumaisai su gerai prinokusiu avokadu - ledas  wub.gif

Oi, mergaitės jūs fantastiškos wub.gif wub.gif wub.gif
Turėjau pasirinkus kavos tirščių ( lauko gėlės laistau) , pabuvusį avokadą , įlašinau eterinio aliejaus , super , oda , kaip kūdikio biggrin.gif
Tikiuosi vonios vamzdžio neužkimšiu biggrin.gif

Nu ši Rudaplaukės tema aplamai 100 balų , visiems gyvenimo atvejams wub.gif
Ačiū visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

TURIME PRADETUS RINKTI UZSAKYMUS IS SIU PARDUOTUVIU
      KVIECIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE



www.macys.com
www.aldoshoes.com
www.stevemadden.com
www.anntaylorfactory.com - 30%
www.outlet.loft.com - 20%
www.offbroadwayshoe.com - $10
www.joesnewbalanceoulet.com - 10%
www.victoriassecret.com - 25%/30%
www.levis.com - 25%
www.loft.com - 50%
www.shop.samsonite.com - 15%
www.landsend.com - 50%
www.swarovski.com
www.6pm.com
www.uniqlo.com
www.yoox.com
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS


www.childrensplace.com - $10 nuo $40


PREKES MUSU GROZIUI


www.fragranceshop.com - 30%
www.maxaroma.com - 10%
www.timelessha.com - 30%
www.tanforless.com
www.mariobadescu.com - 20%
www.vitacost.com - 19%
www.puritan.com - 25%
www.walgreens.com

Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2020 01 29, 20:45)
Jei galima rinktis- geriau neskrist. Ne tiek dėl Berlyno, kiek dėl oro uostų, jie vistik karštieji taškai, ten, kaip ir lėktuvuose, lengva užsikrėst bet kokiu kvėpavimo takų virusu.

pritariu , tik labai jau planus sujauke , nes reikes veliau vaziuot o kada kai viskas surasyta menesiais kas kur ir kada ...ir buvau jau isivaizdavus kaip as siaubu TK MAXX;a ir Uniqlo didziule parde Berlyne biggrin.gif

QUOTE(rapoja @ 2020 01 29, 20:59)
Du dydžius visiems gyvenimo atvejams  ok.gif  biggrin.gif Gražus paltukas  smile.gif


aha , is nevilties va...paltu prisijamiau ax.gif Is tikruju nepagaunu savo dydzio dabar virsus S arba M , apacia M ,kazkas tokio .tai katras tiks nezinau ...Nes ne karta UNIQLO dydinta ruba gavus .Ir aplamai reik skaiciu sulaukt , jei vdrug atsauktu viena ...
QUOTE(Argija @ 2020 01 29, 21:03)
gal variantas iki Berlyno su mašina važiuoti?


nelabai kokie orai dabar su masina lekt , but pavasaris lektume su masina.
Atsakyti
QUOTE(zibuteg @ 2020 01 29, 22:52)
oda , kaip kūdikio  biggrin.gif

Va va, būtent, oda šilkinė būna, kai tuo tarpu man po visų dirbtinių šveitiklių reikia kūno kremo, o čia nieko nebereikia smile.gif

QUOTE(evvva @ 2020 01 29, 23:06)
nelabai kokie orai dabar su masina lekt , but pavasaris lektume su masina.

Tai kad pavaaasaris už lango biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(evvva @ 2020 01 29, 23:06)


nelabai kokie orai dabar su masina lekt , but pavasaris lektume su masina.

Kokių tau oru reikia tada? Asfaltas sausas, jokių sniegų šlapdribų, slidžių dangų blink.gif nesuprantu žmonių.
Mes prieš kalėdas vaūiavom, tai austrijoj autobanai uždaruti buvo laukėm, dėl snugio ir lavinų pavojaus ir tai buvo dzyn, faina. O čia.....
Atsakyti

Oi, mergaitės jūs fantastiškos wub.gifwub.gifwub.gif
Turėjau pasirinkus kavos tirščių ( lauko gėlės laistau) , pabuvusį avokadą , įlašinau eterinio aliejaus , super , oda , kaip kūdikio biggrin.gif
Tikiuosi vonios vamzdžio neužkimšiu biggrin.gif

Kaip miegojosi po pilingo?  :4u:

Ne iš pirmo karto supratau, kodėl po pirties ir kavos pilingo neužmiegu iki trečios nakties.

Atsakyti
Aš į kavos tirščius dar įmaišau medaus ir/arba kokosų,alyvuogių aliejaus smile.gif Avokado nebandžiau,reiks išbandyt,bet turbūt efektas panašus smile.gif
(Nevalgau avokadų-man neskanu unsure.gif ,bet procedūrinimuisi gi galima nusipirkti biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapoja: 30 sausio 2020 - 08:26

9 ir 10

https://www.lordandt...845524442642534

Atsakyti